اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیری برای ایفون۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا این cydia.be اصلا سورسش نمی یاد

نظر

• آگه درست نصب کنین مشکلی پیش نمیاد . مشکل دوربینم کامل با fix camera حل میشه . ولی سرورشون داون ه . حالا واسه من نصبه هی چک میکنم ببینم سزوز اکی میشه یا نه . مهم اینه که اینا همش یعنی سیری اولو آخر تو 4g میاد حالا دیرو زود . اینا نه یه هکر دیگه.

نظر

• نوشته اصلی توسط km1375 نمایش پست ها
        اقا این cydia.be اصلا سورسش نمی یاد
        از این سورس بگیر : cydia.iphonetweak.fr من خودم ازین نصب کردم اکی نصب شد.

نظر

• دوستانی که برنامه رو نصب کردند قبلا درست کار می کنه؟
          اگه ارزشش رو دارم اضافه کنم روی سورس.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• رضا جان من روز اول دو بار البته بعد از تعداد زیادی تلاش وصل شدم و کار میکرد. جایی خوندم که خود CD-DEV team سرورهاشو بسته. بعضی ها هم میگفتن سرورها اورلود شدن که وصل نمیشه و درست میشه در آینده

نظر

• الان خودم صفحه های قبل رو خوندم به نظر میاد خیلی ها بعد از نصب دستگاهشون مشکل پیدا کرده فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه.

نظر

• مشکل که برای من نداشت ولی الان کلا یه gui هست نه بیشتر

نظر

• نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                  الان خودم صفحه های قبل رو خوندم به نظر میاد خیلی ها بعد از نصب دستگاهشون مشکل پیدا کرده فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه.
                  من دو سه بار این برنامه رو نصب کردم . مشکلی برام پیش نیمد . حالا دیگه ریسکش با خودت.

نظر

• دوستان من رو ايپد 2 , ورژن ٤.٣.٣ ريختم حالا رو آرم اپل گير كرده چي كار كنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط slayer نمایش پست ها
                      دوستان من رو ايپد 2 , ورژن ٤.٣.٣ ريختم حالا رو آرم اپل گير كرده چي كار كنم ؟؟؟
                      وقتي ميگن رو ٥ به بالا استفاده كنيد دليل داره الان بايد ريستور كنين.

نظر

• ورژن 5 بودم نصب کردم به ریستور افتادم

نظر

• نمیشه از طریق ifunbox یا چیز های دیگه پاک کردشون ؟؟؟

نظر

• میشه ولی در حد محاله. چون باید بدونه تکتک فایل ها رو کجا اضافه کرده و تک تک خطوط برنامه ای که اضافه کرده کجا اضافه کرده

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                              میشه ولی در حد محاله. چون باید بدونه تکتک فایل ها رو کجا اضافه کرده و تک تک خطوط برنامه ای که اضافه کرده کجا اضافه کرده
                              مشكل من اينجاست كه ifunbox ايپد رو به هيچ صورتي نميشناسه

نظر

• ifaith چی؟ shsh بگیر بعد ریستور کن

نظر

صبر کنید ..
                                X