اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Siri در iOS 6 بر روی iPhone 4 , iPod Touch 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واقعا دست گلتون درد نکنه اقا وقتی میبینی مشکل داره نذار برادر من الان ما به ریستور افتادیم واقعا میدیران چرا رسیدگی نمیکنن

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      شما ده ثانیه home و power را نگه دارید.
      نمیشه من صد دفعه اینکارو کردم حتی با redsn0w just boot زدم گفتم شاید ی جوری معجزه بشه اما نشد نمیخوام ریستور کنم

نظر

دكمه پاور رو نگه دار تا تصوير اپل بياد
        بعد ولوم اپ رو اونقدر نگه دار تا سيستم عامل بالا بياد
        بعد از سيديا پاكش كن

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
          دكمه پاور رو نگه دار تا تصوير اپل بياد
          بعد ولوم اپ رو اونقدر نگه دار تا سيستم عامل بالا بياد
          بعد از سيديا پاكش كن
          اینکارو هم کردم دیگه دستم خشک شده بخدا الان همین کاری که دوستمون تو چند پست بالاتر گفته با pc suit اما بازم جوابی نگرفتم همش رو ارم اپل گیر کرده
          الانم باز دکمه ولوم نگه میدارم ببینم چی میشه

نظر

دستم داغون شد هههه
            راه دیگه نیست؟؟؟باید ریستور کنم؟؟؟اونم به 6.1.3؟؟؟؟

نظر

میگم نمیشه همینجوری که رو ارم اپل گیر کرده به ifunbox سیری رو سرچ کنیم و همه چیز مربوط ب اونو پاک کنیم شاید درست بشه؟؟میشه؟؟

نظر

ما که ریستور کردیم کلی اطلاعات مهم داشتم رو کوشی که همه از بین رفت حالا معلوم نیست چند ماه دیگه باید صبر کنیم تا ios7 جیل بشه اگه بشه خدا لعنت کنه مسبب این کارو کلی به من ضرر زد حداقل در این تاپیک رو ببندید یا حذفش کنید که یه بدبختی دیگه مثل ما گرفتار نشه

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
                  ما که ریستور کردیم کلی اطلاعات مهم داشتم رو کوشی که همه از بین رفت حالا معلوم نیست چند ماه دیگه باید صبر کنیم تا ios7 جیل بشه اگه بشه خدا لعنت کنه مسبب این کارو کلی به من ضرر زد حداقل در این تاپیک رو ببندید یا حذفش کنید که یه بدبختی دیگه مثل ما گرفتار نشه
                  شما اگه بک آپ میگرفتید هیچ ضرری زده نیمشد ! همه ما هم از این کارا میکنیم اما همیشه بک آپ اماده داریم از گوشی !

نظر

این روش روی آیفون 4 در ورژن 6.1.3 جواب میده؟

نظر

• دوستان برای کار با سیری باید نت داشته باشیم حتما ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                        دوستان برای کار با سیری باید نت داشته باشیم حتما ؟
                        بله حتما

نظر

• من روی 6.1.3 نصب کردم و به خوبی هم جواب داد ولی مشکل اینجاست که بعد چند ساعت همه برنامه های گوشیم پاک میشن ولی تو آیتونز میرم حجمشون اشغال شدست.

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                            من روی 6.1.3 نصب کردم و به خوبی هم جواب داد ولی مشکل اینجاست که بعد چند ساعت همه برنامه های گوشیم پاک میشن ولی تو آیتونز میرم حجمشون اشغال شدست.
                            از گوشیتون بک آپ بگیرید . توی iTunes تمام برنامه هایی رو که نصب کردین جلوش دکمه Remove میاره Ctrl رو بگیریئ روی یکیش بزنید همش Will Remove میشه . سینک کنید تا پاک کنه دوباره نصب کنید برنامه هارو بعد بک آپ رو برگردونید .
                            با این روش حل میشه یک بایت هم از اطلاعاتتون کم نمیشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                              از گوشیتون بک آپ بگیرید . توی iTunes تمام برنامه هایی رو که نصب کردین جلوش دکمه Remove میاره Ctrl رو بگیریئ روی یکیش بزنید همش Will Remove میشه . سینک کنید تا پاک کنه دوباره نصب کنید برنامه هارو بعد بک آپ رو برگردونید .
                              آخه مشکل اینجاست دوباره برنامه ها پاک شد.این بار ریستور کردم و سیری نصب نکردم.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                              آخه مشکل اینجاست دوباره برنامه ها پاک شد.این بار ریستور کردم و سیری نصب نکردم.

نظر

صبر کنید ..
                              X