اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل نصب سیری بر روی تمامی دستگاه های iOS به صورت رایگان در ios 6 و 5 با ac!d siri

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش کامل نصب سیری بر روی تمامی دستگاه های iOS به صورت رایگان در ios 6 و 5 با ac!d siri

سلام به همه دوستای گلم
    تو انجمن سرچ کردم چیزی پیدا نکردم در مورد این برنامه
    چند روزی باهاش کار کردم اول خوب بود ولی بعضی موقع ها خیلی طول میکشید تا جواب بده این شد که منصرف شدم اینجا بگم
    اما الان ۲ روزه که با فینگیلی پی ان خیلی سریع جواب میده ( احتمالا مشکل از طرف ما بود نه سرور )
    مزیت این توییک اینه که خیلی راحت حرفهارو میفهمه ، من تو ایپد نسل سوم در ios 6 دستوراتی که میدم نمیفهمه اما این سیری پورت شده خیلی جالبه که میفهمه
    دوستان خودم این توییک رو در ۵.۱.۱ تست کردم هیچ مشکلی واسه دیوایس ایجاد نمیکنه

خب بریم واسه نصب :

سورس زیرو اضافه کنید
    کد HTML:
    http://cydia.bassamkassem.com
    اگر دستگاه شما آیفون یا آیپاد تاچ است ، از این سورس Ac!d Siri را نصب کنید. در صورتی که دستگاه شما آیپد است ، از این سورس Ac!d iPad را نصب کنید.
    دوستان دقت کنید اسم دو توییک در [] قرار دارد
    حجم توییک ۹۵ مگابایت هست پس کمی تحمل کنید تا نصب شه
    حالا سورس زیر هم اضافه کنید
    کد HTML:
    http://wordjelly.com/repo
    از این سورس Control Panel 5.1.1/5.0.1 رو نصب کنید
    به Setting رفته و وارد بخش Wordjelly شوید. گزینه Install The Certificate را انتخاب کنید تا نصب شه
    تمومه ، فقط بخش Setting به General رفته و Siri را از حالت OFF به حالت ON تغییر وضعیت دهید

آموزش کامل نصب سیری بر روی تمامی دستگاه های iOS به صورت رایگان در ios 6 و 5 با ac!d siri

دوستان کپی میکنین منبع هم بگین لطفا
    الان تو ۳ تا فروم عین این مطلب گذاشته شده

نظر

منبع خود شما کجاست؟

نظر

خودم نوشتم دوست من
        این برنامه ۶ ماه پیش ریلیز شده اما سرتیفکیتها همه پولی شدن

نظر

دزد همه جا هست آقا رضا
          درِ این فروم تخته شه یه ملت بیکار میشن
          حیفه گناه دارن

نظر

با سلام
            متاسفانه اسمی که برای مطلب انتخاب کردید عملا کاذبه ! چرا که اصلا با ای او اس ۶ قابل مطابقت نیست و اصلا اینستال نمیشه اما شما مرحمت کردید و نوشتید:

فکر نمیکنم چیزی رو که خودتون مطمين نیستید به این شکل انجام بدبد کار درستی باشه ! چون باعث سردرگمی امثال من پ دیگر دوستان میشه
            با تشکر

- - - - - - - - - -

با سلام
            متاسفانه اسمی که برای مطلب انتخاب کردید عملا کاذبه ! چرا که اصلا با ای او اس ۶ قابل مطابقت نیست و اصلا اینستال نمیشه اما شما مرحمت کردید و نوشتید:

فکر نمیکنم چیزی رو که خودتون مطمين نیستید به این شکل انجام بدبد کار درستی باشه ! چون باعث سردرگمی امثال من پ دیگر دوستان میشه
            با تشکر

نظر

شما قبل این که پست بدی یه سرچ تو یوتیوب میکردی دوست من

نظر

من قصدم خدای ناکرده ناراحتی شما نیست اما از طریق سیدیا رفتم که نصب کنم حسب اعتماد به سر تیتر شما برای مطلب که ذکر کردید :
                برای آی او اس ۶ !
                اما در سیدیا هنگام اینستال عدم تطابق با ورژن رو اعلام کرد !
                بهمین دلیل خدمت شما و سایر دوستان نوشتم
                قصد اصلاح مطلب است نه تخریب

نظر

لینک مستقیم پیدا نکردم از فایل دب اما یه جستجو کنید از فایل شرینگها پیدا میشه
                  از اون استفاده کن دوست من

نظر

Re: آموزش کامل نصب سیری بر روی تمامی دستگاه های iOS به صورت رایگان در ios 6 و 5 با ac!d siri

آقا من فایل اولیو از سایدیا نصب کردم. بعد ریبوت شد. الان آیپد بالا اومده ولی صفحه مشکیه. دکمه هومو که میزنم سه تا گزینه میاد. که بالاش نوشته setup incomplete.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

نظر

بعضي وقتا جواب ميده بعضي وقتا نميده چرا!

sent from my iphone 

نظر

من هم بعد نصب ac!d ipad روی ipad 2 دستگاه رو لوگو اپل گیر میکنه و بعد 5 دقیقه ریست میشه!

- - - - - - - - - -

من هم بعد نصب ac!d ipad روی ipad 2 دستگاه رو لوگو اپل گیر میکنه و بعد 5 دقیقه ریست میشه!

نظر

دوستان رو ۵.۱.۱ تست کردین ؟
                          من هم رو ایفون ۴ و هم ایپد نسل ۳ تست کردم مشکلی نداره
                          اون اسکرین شات هم خودم تهیه کردم از گوشیه خواهرم

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                            دوستان رو ۵.۱.۱ تست کردین ؟
                            من هم رو ایفون ۴ و هم ایپد نسل ۳ تست کردم مشکلی نداره
                            اون اسکرین شات هم خودم تهیه کردم از گوشیه خواهرم
                            بله دوست عزیز من روی iPad2 iOS 5.1.1 تست کردم .
                            به 5.1.1 که نتونستم ریستور کنم ولی الان ریستور کردم به iOS 6

نظر

نمیدونم شما چرا مشکل داشتید
                              ولی این برنامه اصلا خللی ایجاد نمیکنه
                              کافیه تو یوتیوب سرچ کنید خیلی ها کامنت گذاشتن که بدون مشکل اجرا شده

نظر

صبر کنید ..
                              X