اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیری برای مبتدیان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سیری برای مبتدیان

با سلام بر همه کاربران عزیز میدونم در این 1 ماه خیلی ها دنبال راه اندازی سیری روی دیوایس های خودشون بودم میدونم تاپیک های زیادی اومدن و رفتن شما کسایی رو دیدن که به راحتی کار میکنن ولی شما نمیتونید برای اخرین بار به صورت ساده مراحل راه اندازی رو میگم
    1-نصب برنامه spire : میدونید که برنامه های زیادی برای فعال سازی سیری اومده ولی این ها همگی در اصل یک چیز هستند الان بهترینش spire که به صورت مجانی رو سرور bigboss هست و میتونید از سیدیا نصبش کنید میدونم 1000 بار اموزشش رو دیدین وللی این اخرید هم خالی از لطف نیست - h1siri اصلا استاندارد نیست خطرات مجود تبدیل جیلبریک انتتر به تترد و از کار افتادن قابلیت فیلم برداری و در نبود برنامه Afc2add به ریستور انداختن دستگاه هست)
    اول باتری دستگاهتونو چک کنید به نصبت شناختی که از اینترنتتون دارید که 100 مگ رو در چند ساعت دانلود میکنه باید شارژ داشته باشید همینطور حوصله به ستیینگ برید از قسمت جنرال اوتو لاک رو از هر عددی که هست به هرگز (never) تغییر بدین
    و بعد از سیدیا spire رو سرچ و نصب کنید این برنامه خودش 700 کیلوبایت هست ولی بعد از دانلود شدنش فایل های سیری رو دانلود میکنه که 100 مگ هستن بعد از دانلود شدن و نصب برنامه حتما ریبوت کنید
    2- باید با سافاری crt رو نصب کنید بعد حتما ریبوت کنید مثلا در این تاپیک این فایل هست
    3-بعدش از ستینگ به spire برید و سرور مورد نظر رو وارد کنید ( که در تاپیک بالا 5 سرور معرفی شده)
    4-برای این که سیری بتونه به سرورش وصل بشه باید فایل com.apple.assistant.plist دستگاه شما 3 معلفه داشته باشه که به صورت دیفالت روش نیست باید با هر برنامه ای که می تونید فایل com.apple.assistant.plist رو ویرایش کنید برید و 3 تا قسمت رو بهش اضافه کنید من بهتون پیشنهاد میدم از ifile استفاده کنید به مسیر /var/mobile/Library/Preferences برید فایل com.apple.assistant.plist رو پیدا کنید بعد روش بزنید و به صورت property list viewer بازش کنید بعد به accounts برید بعد به dictionary برید بعد با زدن دکمه + هر بار یکی از
    کد PHP:
    Ace Host
    Assistant Identifier
    Speech Identifier 
    رو اضافه کنید (بعد از اولین اتصال خودشون پر میشن) همچنین باید Hostname رو به سروری که به spire دادین تغییر بدین (در 99% موارد خودش همونه) بعد فایل رو سیو کنید
    5-یک ریبوت برای اطمینان
    6-دستتونو روی دکمه هوم نگه دارید و بعد از این که سیری فعال شد بگید hi siri
    7-جای مارو هم خالی کنید و تا میتونید از این هوش مصنوعی لذت ببرید!
    تذکر ترتیب انجام کار ها 100% مهمه من از دیروز تا الان هر چی زدم نمیرفت ولی با ازمایش های زیاد اخر تونستم درستش کنم!
    ببخشید خیلی دیر شد
    امید وارم بین همه این اموزش ها این قابل درک کردنی تر بوده باشه
    در اخر از sos77 - smagooli - apple for all -peymayesh تشکر میکنم برای اموزش هاشون و کمکی کردن و من این 2 روزه به همشون زهمت دادم و بدون اون ها الان هیچ کدوممون سیری رو به این شکل نداشتیم (و همه دوستانی که برای اموزش به دیگران کمک کردن)
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

برای سرور میتونید از تاپیکی که در اول اموزش معرفی کردم استفاده کنید
    برای اون دسته از دوستان که فایل com.apple.assistant.plist اون ها قسمت account نداره میتونن فایلی که قرار میدم رو دانلود کنن و به مسیر /var/mobile/Library/Preferences بریزن فقط یک بار بعد ریبوت کنید!

----------------------------------------------------
    دوستانی که ایپد دارین برای نصب برنامه spire حتما از روش زیر جلو برید
    http://www.i-phone.ir/forums/post565836-3.html
    ----------------------------------------------------
    دوستانی که با سرور های معرفی شده در تاپیک بالا ( که مثال زده شده) به مشکل برخوردن از راه حلsmagooli عزیز پیش برید
    نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
    وقتی وارد فایل com.apple.assistant.plist در قسمت account در قسمت dictionery اخرین گزینه که هستvalidation تاریخ رو به 11jan تغییر بدین
    نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
    دوستان عزیز. برای اتصال به سرور فایل com.apple.assistant.plist رو یکبار پاک کنید و فایلی که دوستمون گداتشته رو بذارید.
    تمام certificate ها قبلی رو در گوشی و در مسیرgeneral - profile پاک کنید
    اپدیت

کاربران عزیز حتما تا الان از سروری که جناب (apple for all (Amir Farsad درست کردن مطلع شدین و اموزش راه اندازیش که گفته شده باید spire رو دوباره نصب کنید من حالا به شما میگم که نیازی به هیچ کدوم اون کار ها نیست برای راه اندازی سرور باید از روش زیر جلو برید
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

1- crt رو نصب کنید
    کد PHP:
    mac4all.net/smurfs.crt
    یا
    i
    -macintosh.com/siri.crt 
    2-وارد ستینگ شده و از بخش sspire سرور رو وارد کنید
    کد PHP:
    https://202.190.180.253:1000 
    3-فایل com.apple.assistant.plist رو دانلود کنید و در مسیر var/mobile/library/preferences کپی نید (فایلی که قرار دادم برای این که مشکلی با دانلود کردنش نداشته باشید zip کردم)

4-یک ریبوت کنید
    بعد از ریبوت باید سیری باید کار
    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 04-02-2012, 10:37 AM

فرقش با روش قبل چیه ؟؟

نظر

تو هیج روشی درست برای مبتدیان توضیح نداده شده بود که com.apple.assistant.plist از کجا میاد یا پراکنده بود کسی توجه نمیکرد و ترتیبش هم مهمه.

نظر

اين اموزش اصلا نه كار خواهد كرد ونه ميكه

نظر

مرحله به مرحله رفتم کار نکرد

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            تو هیج روشی درست برای مبتدیان توضیح نداده شده بود که com.apple.assistant.plist از کجا میاد یا پراکنده بود کسی توجه نمیکرد و ترتیبش هم مهمه.

چرا؟

نظر

بچه ها تست کنید نتیجه رو باس دوستان بگید که کار میکنه یا نه مرسی

نظر

sos77 میشه توضیح بدی و دلیل بیاری؟

نظر

بچه ها نه ذوق زده شید نه حول شید یه نفر با حوصله تست کنه من تست کردم جواب نداد ولی شاید اشکال از منه چند نفر دیگه هم تست کنن بذارید تست کنند جواب بدن الکی تایپک رو شلوغ نکنین مرسی بچه ها

نظر

منم تست كردم نشد:-(((
                    دارم كم كم از اين سيري نا اميد ميشم
                    همين روزاس كه ريستور كنم.فقط به خاطر سيري جيلبريك كردم.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sos77 نمایش پست ها
                      اين اموزش اصلا نه كار خواهد كرد ونه ميكه
                      جالبه تو تاپیک دیگه ای خلاصه همین هست شما نوشتی درسته
                      من خودم این شکل وصل شدم ولی لطفا فقط دوستان تجربیاتتون بگید تاپیک رو شلوغ نکنید این تاپیک قرار اخرین چیزی باشه که هست نه تاپیک جدید برای بحث برای این کار 3 تاپیک دیگه هست.

نظر

نشد
                        منم مرحله به مرحله رفتم

نظر

پس ببخشید تا معلوم بشه مشکل از کجاست کسی نره ببینم چرا من تونستم شما نمیتونید!

نظر

بچه ها این روش فکر نکنم دیگه عملی باشه همون طور که من و 2 تا از دوستان هم نتیجه نگرفتیم البته b.a23 هم قصدشون کمک به ما بوده و حتما نتیجه هم گرفتن ولی ما نتیجه نگرفتیم به هر دلیلی ba.23 من از شما به خاطره قصد کمکتون تشکر میکنم

نظر

جواب نداد

نظر

صبر کنید ..
                              X