اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سيري روي گوشي من نصب نيست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سيري روي گوشي من نصب نيست

با سلام
    گوشي من ايفون ٥ مي باشد و نسخه ي آي او اس من هشت و يك مي باشد ولي سيري روي گوشي ام نصب نيست.
    چگونه مي توانم فعالش بكنم؟
    با تشكر

نوشته اصلی توسط Sajadcom نمایش پست ها
    با سلام
    گوشي من ايفون ٥ مي باشد و نسخه ي آي او اس من هشت و يك مي باشد ولي سيري روي گوشي ام نصب نيست.
    چگونه مي توانم فعالش بكنم؟
    با تشكر
    با سلام
    از مسیر زیر فعالش کنید
    setting>general>siri>enablesiri

نظر

سلام دوستان:
      من يه آيفون ٦اس دارم، كه پارت نامبر آمريكا هم هست، جالبه برام كه تو Sitting رفتم كه Siri رو فعال كنم ولي اصلا چيزي بنام Siri, وجود نداره، تو General هم رفتم كه باز اصلا Siri نيست كه فعال كنم، انگار بصورت پيش فرض نصب نشده، من بايد چيكار كنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Mr:Hamid نمایش پست ها
        سلام دوستان:
        من يه آيفون ٦اس دارم، كه پارت نامبر آمريكا هم هست، جالبه برام كه تو Sitting رفتم كه Siri رو فعال كنم ولي اصلا چيزي بنام Siri, وجود نداره، تو General هم رفتم كه باز اصلا Siri نيست كه فعال كنم، انگار بصورت پيش فرض نصب نشده، من بايد چيكار كنم.
        درود
        شما یک اسکرین شات از General قرار بدید

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
          درود
          شما یک اسکرین شات از General قرار بدید
          سلام
          اين لينك مربوط به اسكرين شات
          http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...36fc208cae.png
          ویرایش توسط Mr:Hamid : https://i-phone.ir/forums/member/178356-mr-hamid در ساعت 04-07-2016, 01:04 PM

نظر

سلام
            اين لينك مربوط به اسكرين شات
            http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...36fc208cae.png
            سلام ، اقا شما restrictions رو روشن کردید !! اونجا چک کن ببین سیری آف نباشه !! یا اینکه کلا رستریکشنز رو آف کن !! سیری هم برمیگرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              سلام ، اقا شما restrictions رو روشن کردید !! اونجا چک کن ببین سیری آف نباشه !! یا اینکه کلا رستریکشنز رو آف کن !! سیری هم برمیگرده

Sent from my iPhone using Tapatalk
              دوست عزيز، من اين گوشي رو با سه ماه كاركرد خريدم، و متاسفانه بعلت داشتن رمز ورود، قادر نيستم وارد اين قسمت بشم، و شخصي
              كه اين گوشي رو به من داده، در دسترس نيست، چيكار بايد بكنم، رمز مادري وجود نداره.

نظر

دوست عزيز، من اين گوشي رو با سه ماه كاركرد خريدم، و متاسفانه بعلت داشتن رمز ورود، قادر نيستم وارد اين قسمت بشم، و شخصي
                كه اين گوشي رو به من داده، در دسترس نيست، چيكار بايد بكنم، رمز مادري وجود نداره.
                خير. اينجوري كه خيلي بده.
                چك كنيد ببينيد در قسمت iCloud آيدي شما هست يا ايشون ؟

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  خير. اينجوري كه خيلي بده.
                  چك كنيد ببينيد در قسمت iCloud آيدي شما هست يا ايشون ؟
                  بقيه جاها اطلاعات خودم هست، فقط رمزي كه اينجا بود رو من وارد نكردم، و الان هم اين
                  رمز رو ندارم، متأسفانه حين خريد اين يه مورد رو چك نكردم.

نظر

بقيه جاها اطلاعات خودم هست، فقط رمزي كه اينجا بود رو من وارد نكردم، و الان هم اين
                    رمز رو ندارم، متأسفانه حين خريد اين يه مورد رو چك نكردم.
                    متاسفانه مهمترين چيزي كه بايد چك مي كرديد رو انجام نداديد. با اين شرايط شما به هيچ وجه نمي تونيد گوشيتونو آپديت كنيد. از سرويس هاي آيكلود هم نمي تونيد استفاده كنيد.
                    از اون مهمتر، تمام شماره هاتون توي آيكلود صاحب قبلي ذخيره مي شه.
                    اول از همه تمام گزينه هاي آيكلود رو خاموش كنيد. تنها چيزي كه نمي تونيد خاموش كنيد گزينه ي Find my iPhone هست.

نظر

بهتره هر چه سريع تر صاحب قبلي رو پيدا كنيد. اين بهترين كاره.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                        متاسفانه مهمترين چيزي كه بايد چك مي كرديد رو انجام نداديد. با اين شرايط شما به هيچ وجه نمي تونيد گوشيتونو آپديت كنيد. از سرويس هاي آيكلود هم نمي تونيد استفاده كنيد.
                        از اون مهمتر، تمام شماره هاتون توي آيكلود صاحب قبلي ذخيره مي شه.
                        اول از همه تمام گزينه هاي آيكلود رو خاموش كنيد. تنها چيزي كه نمي تونيد خاموش كنيد گزينه ي Find my iPhone هست.
                        دوست عزيز تو iCloud و بقيه موارد اپل آيدي خودم هست، فقط تو اين restrictions رمز رو چك نكردم و از دوستمون دريافت نكردم كه اون هم خوشبختانه
                        بازيابي كردم.
                        ممنون.
                        يه روش جالب براي باز يابي اين رمز پيدا كردم، و از اون طريق رمز اين قسمت رو بدست آوردم

نظر

با سلام دوستان عزیز من 5s دارم سیری کار نمیکنه دکمه هوم رو میگیرم هرچی میگم عکس العملی نداره فقط راهنما میاد .ای او اس 10 هم دارم از چیز شکن هم استفاده کردم فرقی نکرد با وای فای و اینترنت گوشی هم کار نمیکنه ریست فکتوری کردم اریز ال ستینگ کردم بازم عکس العملی نداره خواهش میکنم کمک کنید. ممنون

نظر

صبر کنید ..
                          X