اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای iphone (یا کلا سیستم عامل ios)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای iphone (یا کلا سیستم عامل ios)

با سلام

میخاستم بپرسم آیا گوشی های آیفون (و یا کلا سیستم عامل ios) هم به آنتی ویروس نیاز دارند یا خیر؟

لطفا بهترین آنتی ویروس را معرفی کنید.

متشکر
    ویرایش توسط mpirhayati : https://i-phone.ir/forums/member/175400-mpirhayati در ساعت 18-10-2014, 12:37 PM

دوست عزیز اصلا لازم ندارن
    سیستم عامل ios نیازی به آنتی ویروس نداره

نظر

یعنی با رفتن توی اینترنت و استفاده از مرورگرهایی به جز safari (مانند : chrome و ...) و رفتن توی سایت های مختلف احتمالا ویروس ها و بدافزار وارد گوشی نمیشه؟ (پس نرم افزاری مثل: Avira mobile security رو که توی itunes هست بیخودی ساختن!؟ )
      ویرایش توسط mpirhayati : https://i-phone.ir/forums/member/175400-mpirhayati در ساعت 18-10-2014, 03:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mpirhayati نمایش پست ها
        یعنی با رفتن توی اینترنت و استفاده از مرورگرهایی به جز safari (مانند : chrome و ...) و رفتن توی سایت های مختلف احتمالا ویروس ها و بدافزار وارد گوشی نمیشه؟ (پس نرم افزاری مثل: Avira mobile security رو که توی itunes هست بیخودی ساختن!؟ )
        دوست عزیز سیستم عامل مک و iOS دو سیستم عاملی هستند که تا به حال ویروس یا بد افزاری براشون نوشته نشده. تنها دچار مشکلات امنیتی کوچیک میشن که خود اپل با یه آپدیت کم حجم و سریع، مشکل رو برطرف میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
          دوست عزیز سیستم عامل مک و iOS دو سیستم عاملی هستند که تا به حال ویروس یا بد افزاری براشون نوشته نشده. تنها دچار مشکلات امنیتی کوچیک میشن که خود اپل با یه آپدیت کم حجم و سریع، مشکل رو برطرف میکنه
          البته نظر دوستمون بر روی ios هست . و سیستم عامل مک ویروس خاص خودش را دارد ولی به تعداد ویندوز نمی رسد.

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
            پس یعنی بیخودی نشستن آنتی ویروس درست کردن براش؟!

نظر

سلام خسته نباشید.من اپل 6دارم .ایانیازی به انتی ویروس داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirfar نمایش پست ها
                سلام خسته نباشید.من اپل 6دارم .ایانیازی به انتی ویروس داره ؟
                نه.
                اصلا لازم نیست

نظر

<p>
                  سلام ٦دارم يه عكس توي وايبروقتي بازشد رفت توگالريم هي كپي ميشه پاكش ميكنم ولي بازم زيادميشه چكاركنم شماروبه خداراهنماييم كنيد,ويروسه؟چه انتي ويروسي از اپ استور دانلدكنم؟&nbsp;</p>
                  ویرایش توسط mahdi mahdi : https://i-phone.ir/forums/member/184826-mahdi-mahdi در ساعت 14-06-2015, 04:16 PM

نظر

انتی ویروس اگر تو اپ استور میبینید برای پاک کردن ویروس از فلش مموری حاوی ویروس و استفاده ایمن ان در دستگاههی ویندوزی میباشد واگرنه ویروس ها غالبا در فایلهای خود اجرای exe, bat هستند که قابل اجرا در محیط مک نیستند

نظر

لطفا" توجه داشته باشید که سیستم عامل اپل به تنهایی نیاز به هچگونه آنتی ویروسی ندارد, فایل های مخرب و غیر مجاز دانلود شده از سیدیا میتوانند باعث ایجاد اشکالاتی بر روی سیستم عامل شما شده که آنتی ویروس نماتواند کاری انجام بدهد.
                      نصب آنتی ویروس برای اپل به نظر بنده توصیه نمی شود
                      بهترین آنتی ویروس برای دیوایس شما,خود شما هستید
                      ویرایش توسط HaMiD.TcI : https://i-phone.ir/forums/member/80588-hamid-tci در ساعت 17-06-2015, 08:58 AM
                      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

کلا آنتی ویروسی به اون شکل که فکر می کنیم اصلا برای iOS وجود نداره. برای اینکه اپل تاییدش نمی کنه و اون هم به دلیل این هست که اصلا نیازی نداره
                        عموما تا زمانی که یک دیوایس چیلبرک نشه هیچ مشکل امنیتی برای ویروس گرفتن وجود نداره. به طور پیش فرض, هیچکدام از اپلیکیشن های iOS اجازه دسترسی به فایل های سیستمی رو برای آلوده کردن ندارن.

یکی از عمده ترین دلایلی که شرکت های سازنده ضد ویروس مثل کاسپرسکی که هر یک مدت یکبار اعلام می کنن که iOS مشکل امنیتی داره این هست که اونها از بازار فوق العاده پر سود iOS بی بهره هستند و عملا سعی می کنن جایی برای خودشون باز کنن. اما تا زمانی که دیوایس جیلبرک نشه مشکل وجود نخواهد داشت و اگر مشکل امنیتی ای هم به وجود بیاد اپل با عرضه آپدیت حلش می کنه

برای مک هم به همچنین, برای مک ویروسی وجود نداره و تاکنون تنها دیوایس های مک چند باری توسط تروجان ها آسیب پذیر بودند. که البته به سرعت مشکل امنیتی مورد نظر توسط اپل حل شده. آنتی ویرویس هایی که برای مک وجود داره دو دسته از کاربران رو هدف گرفته
                        ۱- اونهایی که اطلاعات درستی از سیستم عامل مک ندارند و برای همین مبلغی رو صرف خرید انتی ویرویس هایی می کنن که عملا هیچ کاری نکنه
                        ۲- دسته ای که از انتی ویروس های روی مک برای پاک سازی هارد های اکسترنال و فلش درایو هایی که توسط ویندوز آلوده شدن استفاده می کنن.
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام ٦دارم يه عكس توي وايبروقتي بازشد رفت توگالريم هي كپي ميشه پاكش ميكنم ولي بازم زيادميشه چكا

>
                          سلام ٦دارم يه عكس توي وايبروقتي بازشد رفت توگالريم هي كپي ميشه پاكش ميكنم ولي بازم زيادميشه چكاركنم شماروبه خداراهنماييم كنيد,ويروسه؟چه انتي ويروسي از اپ استور دان;</p>[/QUOTE]

نظر

سلام
                            چنتا برنامه مربوط به mccaffee, norton, avira توى اپ استور هست كه نميدونم دقيقا كارشون چيه امتحان كنيد. شايد از بكاپهاي قبليتون هم استفاده كنيد و گوشي رو به قبلش برگردونيد مشكلش حل باشه. مطمئن نيستم. انشا الله درست بشه.

نظر

تا جایی که من میدونم و تجربه من ثابت کرده ios ویروسی نمیشه این انتی ویروس ها هم کار خاصی نمیکنن. دوستمون راه حل خوبی پیشنهاد دادن.بک آپ های قدیمی تر برگردونید

نظر

صبر کنید ..
                              X