اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در تلگرام

سلام و خسته نباشید.نماز و روزه هاتوت قبول باشه.من تو تلگرام عضو گروهی هستم و یه فایل زیپ رو همگروهیم فرستاده می خوام دانلود کنم.دانلود میکنم و قتی که فایل رو باز می کنم و ایکون open in در سمت راست بالای صفحه رو میزنم هیچ واکنشی نشون داده نمیشه یعنی هیچ نرم افزاری رو پیشنهاد نمیده که با اون باز کنم.نرم فزار iZip هم رو گوشیم نصبه. گوشی هم iPhone 6 هست و آخرین ورژن تلگرام نصبه.

گزینه more رو هم که میزنید izip رو براتون نمایش نمیده که به لیست اضافه کنید؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
      گزینه more رو هم که میزنید izip رو براتون نمایش نمیده که به لیست اضافه کنید؟؟؟
      اصلا open in رو میزنم هیچ چیزی باز نمیشه که more رو بزنم،این اتفاق فقط در تلگرام میفته تو dropbox فایل zip رو با izip باز میکنم.

نظر

سلام دوستان . من تلگرام رو تو آیفون نصب کردم ولی با اینکه تمام گروهها و کانال ها رو رو حالت بی صدا گذاشتم و نوتیفیکیشن اون ها رو بستم ولی مرتب پیام میاد و تعداد پیام گروهها و کانالها هم به صورت رنگ آبی هست و اصلا نمیشه گروههای و کانالهای خاصی رو که صدا دار کردم و مطالبشونو دنبال میکنم رو از اون وسط پیدا کنم و همیشه 200 تا 300 پیام ناخوانده روی آیکون تلگرامم هست .
        سوال بعدی اینکه نرم افزارهایی که با گوشی دانلود کردم توی آیتونز نشون نمیده و هر چی سینگ میکنم منتقل نمیشه!! ورژن ios من 9.03 فکر کنم باشه!!
        ممنون میشم کمکم کنند. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amingalaxy نمایش پست ها
          سلام دوستان . من تلگرام رو تو آیفون نصب کردم ولی با اینکه تمام گروهها و کانال ها رو رو حالت بی صدا گذاشتم و نوتیفیکیشن اون ها رو بستم ولی مرتب پیام میاد و تعداد پیام گروهها و کانالها هم به صورت رنگ آبی هست و اصلا نمیشه گروههای و کانالهای خاصی رو که صدا دار کردم و مطالبشونو دنبال میکنم رو از اون وسط پیدا کنم و همیشه 200 تا 300 پیام ناخوانده روی آیکون تلگرامم هست .
          سوال بعدی اینکه نرم افزارهایی که با گوشی دانلود کردم توی آیتونز نشون نمیده و هر چی سینگ میکنم منتقل نمیشه!! ورژن ios من 9.03 فکر کنم باشه!!
          ممنون میشم کمکم کنند. ممنون
          والا تلگرام من که همه رو بی صدا کردم گروه ها و کانال ها و نوتیفیکیشنی واسم نمیاره
          و همیشه مینویسه ۱ پیام ناخوانده
          شاید نسخه آخر تلگرام رو ندارید ؟؟!!
          آپدیت آخر روی گوشیتون نصب هست؟؟

از ورژن ۸ یا ۹ به بعد دیگه به جهت اینکه حجم روی کامپیوتر اشغال نکنه و هم اینکه استفاده از برنامه های کرک شده رو ببندن دیگه موقع سینک برنامه ها به آیتونز منتقل نمیشوند
          فکر میکنم با برنامه iTools بتونید برنامه ها رو به کامپیوتر منتقل کنید

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            والا تلگرام من که همه رو بی صدا کردم گروه ها و کانال ها و نوتیفیکیشنی واسم نمیاره
            و همیشه مینویسه ۱ پیام ناخوانده
            شاید نسخه آخر تلگرام رو ندارید ؟؟!!
            آپدیت آخر روی گوشیتون نصب هست؟؟

از ورژن ۸ یا ۹ به بعد دیگه به جهت اینکه حجم روی کامپیوتر اشغال نکنه و هم اینکه استفاده از برنامه های کرک شده رو ببندن دیگه موقع سینک برنامه ها به آیتونز منتقل نمیشوند
            فکر میکنم با برنامه iTools بتونید برنامه ها رو به کامپیوتر منتقل کنید
            ممنونم. الان شما چجوری همون یک پیام نخونده که مینویسه رو پیدا میکنید وسط اون همه گروه و کانال؟؟؟

نظر

ممنونم. الان شما چجوری همون یک پیام نخونده که مینویسه رو پیدا میکنید وسط اون همه گروه و کانال؟؟؟
              فکر کنم اون 1 همین جوری هست! یعنی میخواد بگه اطلاعات نخونده وجود داره، من یادمه موقعی که تلگرام داشتم خیلی وقت ها 1 می اومد و به محض اینکه بازش می کردم اون 1 میرفت! (بدون خوندن چیزی)
              اما اینکه شما می گید چطور پیدا می کنید ، چاره ی دیگه ای نیست ، مثلن شخصی به شما پیام میده بعد بین کلی گروه و کانال گم میشه تنها راه چک کردن لیست و یا جستجو ی مخاطبین هست راه دیگه ای برای پیدا کردنش نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

هرکی خربزه میخوره پای لرزش میشینه دیگه
                باید بگردی ببینی کجاست
                معمولا هر چند وقت یبار خسته میشم و ۹۰ درصد کانال ها رو حذف میکنم
                به هفته نمیرسه دوباره عضوشون میشم
                ولی در رابطه با اون ۱
                اون ۱ فقط بهم اطلاع میده که پیام ناخونده موجود هستاااااااا بیا یه سر بزن
                اگه مخاطبی پیام بده اون ۱ تبدیل میشه به ۲
                و یا بیشتر

نظر

صبر کنید ..
                X