اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نخستین بازی شرکت ما با نام Elring

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نخستین بازی شرکت ما با نام Elring

FREE

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad with A7 CPU or higher.
    Size: 225 MB

با درود فراوان. اولين بازي شركت ما به نام Elring وارد اپ استور شد.

با اين بازي ميزان تمركز و كنترل اعصابتون رو محك مي زنيد. شما در Elring كنترل حلقه اي رو در دست داريد كه بايد از راه پر پيچ و خم رد كرده و به انتهاي مسير برسونيد. با جلو رفتن در مراحل، كارتون سخت تر مي شه.
    شما بايد براي كنترل حلقه دستگاه خودتون رو خم كنيد و براي كم كردن سرعت يا توقف اون هر جاي صفحه رو لمس كنيد.
    بازي كاملا رايگان هستش و رايگان خواهد ماند. به زودي يك سري خريدهاي درون برنامه اي عالي هم درون بازي قرار خواهيم داد. حجم فعلی بازی ۲۲۵ مگابایت است. فقط لطفا مد نظر داشته باشید که دستگاه های دارای پردازنده ی A7 و بالا تر می تونن این بازی رو اجرا کنن. iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Air 2

اين اولين آپديت بازي ماست پس حتما اگر به باگي برخورد كرديد لطفا در همين پست مطرح كنيد تا در أسرع وقت مشكلات بازي رو رفع كنيم.
    ما از موتور Unreal Game Engine 4 كه قوي ترين موتور بازي هست در ساخت اين بازي استفاده كرديم. و به زودي با حرفه اي تر شدن تيممون، گرافيك بالاتر و بهتري از اين بازي رو خواهيد ديد.

از ديگر نكات حائز اهميت اين بازي تم هاي اتوماتيك هستند. با توجه به زماني كه داريد بازي رو انجام مي ديد تم بازي عوض مي شه. روز با تم روز، شب ها هم با تم شب. اگر هم خوش شانس باشيد يا چندين بار يك مرحله رو تكرار كنيد يا چند مرحله رو پشت سر هم طي كنيد تم جادو (شعبده) رو خواهيد ديد.

ميزان دانلود و ميزان امتياز اين بازي برامون خيلي مهمه. پس ازتون خواهش مي كنم اگر بازي رو دوست داشتيد حتما بهمون امتياز بديد. هرگونه سوال، پیشنهاد و انتقادی هم داشتید در همین تاپیک مطرح کنید.
    با سپاس از همه تون.

دانلود از App Store

عکس از محیط بازی:

ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 17-07-2015, 07:58 PM

سلام. دراولين فرصت دانلود و استفاده ميكنم. اما ٢٢٥ مگابايت حجم زيادي نيست واسه يه بازي اينچنيني؟

امكان كاهش حجم نيست؟

ايشالا تو اين امر موفق باشيد و بازي ها و نرم افزارهاي زيادي از شما تو اپ استور ببينين

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      سلام. دراولين فرصت دانلود و استفاده ميكنم. اما ٢٢٥ مگابايت حجم زيادي نيست واسه يه بازي اينچنيني؟

امكان كاهش حجم نيست؟

ايشالا تو اين امر موفق باشيد و بازي ها و نرم افزارهاي زيادي از شما تو اپ استور ببينين
      درود بر شما.
      نه متاسفانه امكان كاهش حجم چشمگير وجود نداره. شما اگر يك پروژه ي خالي توي اين موتور بازي هم بسازيد، حدود ١٠٠ مگابايت حجم خواهد داشت. يعني كل بازي ما حدود ١٢٥ مگابايته و بقيه اش فايل هايي است كه خود موتور اضافه مي كنه.
      سپاس از نظرتون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بنده حتما به بازیتون رای میدم و از کار با ارزشی که کردین همایت میکنم
        لطفا دوستان دیگه هم این کار رو انجام بدن

نظر

موفق باشيد
          من دانلود كردم و راي دادم

نظر

سپاس از همه تون. اميدوارم كم و كاستي هايي رو كه داره بر ما ببخشيد و اگه نظري داريد حتما بهم بگيد كه مد نظر قرار بدم.

نظر

خیلی عالی و خوب حتما دانلود میکنم و نظر میدهم در اپ استور.
              واقعا آفرین که با این مشکلات دارید به این خوبی کار میکنید
              موفق باشید

نظر

بازي مون طي دو روز گذشته تا الان ٥٠٠٠ دانلود داشته. اميدوارم بتونيم با به دست آوردن دانلود بيشتر، به قسمت Best new games راه پيدا كنيم. البته اون قسمت دانلود هاي خيلي خيلي بيشتري نياز داره.
                پس لطفا همچنان ما رو حمايت كنيد.
                سپاس.

نظر

نخستین بازی شرکت ما با نام Elring

آقاي مَلِك زاده (Malekzadeh) كه توي اپ استور بهمون لطف داشتيد، مي خواستم بدونم كه دقيقا كجاي عكس هامون به بازي مون ربط نداره؟؟؟ بازي Simulation دقيقا بايد چه گيم پلي داشته باشه؟
                  شما اصلا مي دونيد هر بازتابي كه ما روي گوي هاي كناري قرار داديم چقدر از نظر گرافيك هزينه بر هستش؟ شما اصلا مي دونيد فرق بازي Realistic با بازي كارتوني چيه؟ با اين وجود ما راه هاي براي بهتر كردن گرافيك بازي بدون سنگين تر كردن بازي پيدا كرديم.
                  اين يه پروژه ي تست بود براي آشنايي تيممون با موتور Unreal. قطعا نبايد اين بازي رو با بازي هاي سطح بالا مقايسه كرد.
                  فعلا بيش از ٥٠٠٠ نفر بازي رو دانلود كردند و همين برامون كافيه.
                  هدف ايجاد اين تاپيك هم فقط اطلاع رساني بود. نه كل كل هاي بچگانه.
                  فقط خواستم موضوع روشن بشه. من تا الان تمام اعضاي اين فروم رو در حد توانم همايت كرده و خواهم كرد.
                  سپاس از همه تون.

ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 20-07-2015, 03:30 AM

نظر

همین که شما اقدام به همچین کار برازنده ای کردید خودش خییلی عالیه و من و خییلی های دیگه شمارو تحسین میکنیم.
                    با قوت به کارتون ادامه بدید عالیه
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها

آقاي مَلِك زاده (Malekzadeh) كه توي اپ استور بهمون لطف داشتيد، مي خواستم بدونم كه دقيقا كجاي عكس هامون به بازي مون ربط نداره؟؟؟ بازي Simulation دقيقا بايد چه گيم پلي داشته باشه؟
                      شما اصلا مي دونيد هر بازتابي كه ما روي گوي هاي كناري قرار داديم چقدر از نظر گرافيك هزينه بر هستش؟ شما اصلا مي دونيد فرق بازي Realistic با بازي كارتوني چيه؟ با اين وجود ما راه هاي براي بهتر كردن گرافيك بازي بدون سنگين تر كردن بازي پيدا كرديم.
                      اين يه پروژه ي تست بود براي آشنايي تيممون با موتور Unreal. قطعا نبايد اين بازي رو با بازي هاي سطح بالا مقايسه كرد.
                      فعلا بيش از ٥٠٠٠ نفر بازي رو دانلود كردند و همين برامون كافيه.
                      هدف ايجاد اين تاپيك هم فقط اطلاع رساني بود. نه كل كل هاي بچگانه.
                      فقط خواستم موضوع روشن بشه. من تا الان تمام اعضاي اين فروم رو در حد توانم همايت كرده و خواهم كرد.
                      سپاس از همه تون.

من قبلا با موتور unreal Engine کار کردم البته کم، کار باهاش سخته
                      بهتون تبریک میگم و امیدوارم توی این راه موفق باشید و انشالا بازی های بیشتری از شما ببینیم

نظر

امیدوارم موفق باشید و صد البته انتقاد پذیر باشید
                        وقتی همه موافق باشند مطمئنا یک جای کار میلنگه
                        پس به انتقادات اهمیت بدین و سعی کنید در حد توان حلشون کنید
                        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                          امیدوارم موفق باشید و صد البته انتقاد پذیر باشید
                          وقتی همه موافق باشند مطمئنا یک جای کار میلنگه
                          پس به انتقادات اهمیت بدین و سعی کنید در حد توان حلشون کنید
                          بله دقيقا حق با شماست. اتفاقا با ايجاد اين تاپيك مي خواستم دوستاني كه در اين أمور وارد هستند، ايرادات بازي مون رو بگيرن تا بتونيم توي نسخه هاي بعدي رفعشون كنيم. اما يه اصل مهم در انتقاد كردن، وارد بودن انتقاد است، بايد اصل انتقاد درست باشه. مثلا ما يه باگ توي مرحله ي اول داشتيم مربوط به تم شب، دوستان روس متوجه اين مشكل شدند و توي اپ استور مطرح كرند، ما مشكل رو بررسي كرديم و بلافاصله رفعش كرديم.
                          ممنونم از توجه شما.

نظر

شما همینکه بازی با این کیفیت رو به صورت رایگان منتشر کردین، جای بسی تشکر داره... من همین الآن زدم دانلود بشه و به زودی اگه پیشنهاد یا انتقادی داشته باشم، مطح میکنم حتما

امیدوارم موفقیت های زیادی در این زمینه از جانب شرکت شما شاهد باشیم ...

نظر

صبر کنید ..
                            X