اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزایش رم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افزایش رم

با سلام...بنده یک لپ تاپ mc723 دارم و خیلی راضی هستم...فقط به دلیل استفاده خاصم فایرفاکس(باز کردن 100-150 تب)با مشکل کمبود رم مواجه میشم...
    لذا تصمیم گرفتم که رمم را افزایش بدم.رم های فعلیم 2تا رم 2 گیگ از شرکت سامسونگ با باس 1333 هست...توی انجمن که جستجو کردم نظر بیشتر بچه ها روی رم های crosair بود...می خواستم ازشما وستان بپرسم که به نظرتون چه رمی و با چه سرعتی بگیرم؟نظر خودم روی 2 تا رم 4 گیگ هستش...فقط نمی دونم مادربردم می تونه فرکانس های بالاتر مثلا 1600 را ساپورت کنه یا نه؟کسی از دوستان امتحان کرده؟اگر جایی هم سراغ دارید که رم مورد نظرم را با کیفیت مناسب و قیمت خوب میفروشه خواهش می کنم در اینجا یا توی پیغام خصوصی بهم معرفی کنید
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم

نوشته اصلی توسط blackcode نمایش پست ها
    با سلام...بنده یک لپ تاپ mc723 دارم و خیلی راضی هستم...فقط به دلیل استفاده خاصم فایرفاکس(باز کردن 100-150 تب)با مشکل کمبود رم مواجه میشم...
    لذا تصمیم گرفتم که رمم را افزایش بدم.رم های فعلیم 2تا رم 2 گیگ از شرکت سامسونگ با باس 1333 هست...توی انجمن که جستجو کردم نظر بیشتر بچه ها روی رم های crosair بود...می خواستم ازشما وستان بپرسم که به نظرتون چه رمی و با چه سرعتی بگیرم؟نظر خودم روی 2 تا رم 4 گیگ هستش...فقط نمی دونم مادربردم می تونه فرکانس های بالاتر مثلا 1600 را ساپورت کنه یا نه؟کسی از دوستان امتحان کرده؟اگر جایی هم سراغ دارید که رم مورد نظرم را با کیفیت مناسب و قیمت خوب میفروشه خواهش می کنم در اینجا یا توی پیغام خصوصی بهم معرفی کنید
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم
    ببینید شما اگه به 8 ببرید خوبه اما خوب زیاد تغییر رو احساس نمیکنید اما 16 چرا! کاملا حس میکنیدش
    و اینکه 1600 هم اگه بندازی موردی پیش نمیاد اما در حد همون 1333 بهت کار میده و نه بیشتر پس بهتره از اول همون 1333 رو بگیرید
    به دفتر انجمن مراجعه کنید دوست عزیز
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

macbook pro دارم سری ۲۰۱۰ و ۱۳ اینچ مدل ۳۷۴
      میشه رم اون رو ارتقا بدم؟۱۶ رو ساپورت میکنه؟
      خودش ۴ گیگ داره
      اگه ساپورت میکنه لطفا بگید چه مارکی بگیرم و حدود قیمت بدین
      ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 25-09-2014, 07:29 PM

نظر

صبر کنید ..
      X