اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی هارد اکسترنال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی هارد اکسترنال

سلام
    ممنون میشم یه هارد اکسترنال خوب و کاربردی برای مکبوک پرو رتینا معرفی بفرمایین

سعی کن از هاردهای thunderBolt استفاده کنی که سرعتشون وافعا معرکه هستش هر یک گیگ فایل رو در خدود ۱۱ ثانیه کپی میکنه و از رابط thunderboltبه جای USB استفاده میکنه
    G-Technology 4TB G-RAID Thunderbolt Hard Drive - Apple Store (U.S.)
    WD 2TB My Book VelociRaptor Duo Hard Drive with Thunderbolt - Apple Store (U.S.)
    LaCie 3TB d2 USB 3.0/Thunderbolt Series Hard Drive - Apple Store (Australia)

نظر

من خودم از دیجی کالا 4tb روش رو یک میلیون و ششصد خریدم ولی ارزششو داره و واقعا هنگام کار کردن سرعت عمل رو بالا میبره

نظر

با توجه به نبود درایو سی دی در مک بوک رتینا, برای بکاپ گیری و ... استفاده از apple usb super drive رو پیشنهاد میکنید یا یک هارد اکسترنال جداگانه رو
        ویرایش توسط SaeedSh3 : https://i-phone.ir/forums/member/119241-saeedsh3 در ساعت 28-02-2014, 02:43 PM

نظر

معرفی هارد اکسترنال

نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
          با توجه به نبود درایو سی دی در مک بوک رتینا, برای بکاپ گیری و ... استفاده از apple usb super drive رو پیشنهاد میکنید یا یک هارد اکسترنال جداگانه رو
          من هم imac 2012 27" دارم اول میخواستم سوپر دارایو بگیرم ولی دیدم عمر سی دی و دی وی دی در سایه فلش مموری و هارد اکسترنال و... به سر اومده بهمین خاطر هارد خودشو ssd کردم
          ویه هارد thunderbot چهارترابایت وصل کردم واقعا معرکه شده
          در سایه هارد ssd سیستم عامل مک در عرض چهار تا شش ثانیه بوت میشه و برنامه بایه اشاره ماوس بدون هیچ لق در عرض دهم ثانیه باز میشه
          و هارد thunderbolt از نظر سرع به خاطر raid بودنش از ssd چیز کمی نداره
          ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 28-02-2014, 03:19 PM

نظر

متاسفانه قیمت هارد تاندربولت خیلی بالاست
            با قیمت خیلی مناسب تر موردی سراغ دارین

نظر

معرفی هارد اکسترنال

نمیدونم بودجه ای که در نظر دارید چقدره
              ولی سعی کنید usb3 باشه حداقل
              من قبلا وسترن دیجیتال 3tb داشتم اداپتور خور بود سرعتش کمی کمتر از thunderbolt بود
              ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 01-03-2014, 02:28 AM

نظر

به نظرتون میشه این موردو پیدا کرد
                LaCie 500GB Porsche Design P'9223 USB 3.0 Slim Hard Drive - Apple Store (U.S.)

نظر

نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
                  به نظرتون میشه این موردو پیدا کرد
                  LaCie 500GB Porsche Design P'9223 USB 3.0 Slim Hard Drive - Apple Store (U.S.)
                  هاردهای la cie هم واقعا بی نظرین
                  فقط کمی تو ایران کمیابند من thunderbolt این هاردهای lacie رو حتی از اپل استور دوبی هم استعلام کردند پیدا نشد
                  ولی اگه پیدا کردید با توجه به نظرات و نتایجی که تو فرومهای خارجی داشتم از وسترن دیجیتال هم از نظر سرعت و کارآیی و هم از نظر زیبایی سر تر هستش ولی خب تو ایران کمیاب تره

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                    هاردهای la cie هم واقعا بی نظرین
                    فقط کمی تو ایران کمیابند من thunderbolt این هاردهای lacie رو حتی از اپل استور دوبی هم استعلام کردند پیدا نشد
                    ولی اگه پیدا کردید با توجه به نظرات و نتایجی که تو فرومهای خارجی داشتم از وسترن دیجیتال هم از نظر سرعت و کارآیی و هم از نظر زیبایی سر تر هستش ولی خب تو ایران کمیاب تره
                    ممنونم

نظر

salam,man ba hardam moshkel daram,ye eshtebahi ke kardam az apple stor nakharidamesh ke faghat mokhtase mac bashe,be harhal ba ye barname tunestam ke tu mac azash estefade konam va hameie etelaatamo rikhtam tush,ama yeki az filam ke hameie axam tush bud yeho khal shode,vaghti be ye laptop mamuli ham vaslesh mikonam faghat hamun ye fil o va nemikone,mishe komakam konid??

نظر

صبر کنید ..
                      X