اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ifunbox برای مک سرچ نداره!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ifunbox برای مک سرچ نداره!

در نسخه مک سرچ برنامه کجاشه ؟

من می خوام تمام فایلهایی که مربوط به iwork هست رو پاک کنم ولی اصلا گزینه find یا search رو پیدا نمی کنم

نداره ؟

اینجا کسی با مک کار نمیکنه ، هرکس هم مک بوک و ... داره روش ویندوز نصب کرده که بتونه باهاش کار کنه .
    موفق باشید .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
      اینجا کسی با مک کار نمیکنه ، هرکس هم مک بوک و ... داره روش ویندوز نصب کرده که بتونه باهاش کار کنه .
      موفق باشید .
      شما اگه از مک استفاده نمیکنید دلیل نمیشه بگید هیچکس از مک استفاده نمیکنه.
      اگه قراره مک بخریم روش ویندوز نصب کنیم و از مک استفاده نکنیم بهتره اسم اپل رو نبریم.

نظر

من خودم با مک کار میکنم و ۱۰۰ سال وین روش نصب نمیکنم ولی از خیلی کارایی های وین چشم پوشی کردم
        موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما اگه روشی میخواین واسه سرچ فایلهای ایفون داخل مک وجود داره.ولی ifunbox روی مک این امکان رو نداره

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
            شما اگه روشی میخواین واسه سرچ فایلهای ایفون داخل مک وجود داره.ولی ifunbox روی مک این امکان رو نداره
            اره قربونت من می خوام تمام فایل های بنام ورک رو سرچ کنم چطوری انجام بدم

آیفونم جیلبریک نیستا !

نظر

یکی از راحت ترین و بهترین روش اینه که از cydia برنامه netatalk رو نصب کنین وبعدش تو finder مک گوشیتون رو بعنوان درایو شناسایی میکنه که به راحتی میتونین از امکانات finder استفاده کنین. در ضمم واسه connect شدن user:root وpas: alpine وارد کنید. اگه مشکلی بود بفرمایید

نظر

صبر کنید ..
              X