اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد فاینال کات پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد فاینال کات پرو

سلام دوستان.من یه سوال دارم.
    تو نرم افزار فاینال کات پرو وقتی Text رو انتخاب میکنیم خودش به صورت پیش فرض چند تا افکت اماده داره.من میخوام زیر نویس انگلیسی یه فیلم رو به جاش فارسی کنم.اما یکی از اون افکت ها یه مقدار پایینه و زیر نویس انگلیسی بالاتر از اونه.اون هم هر کاری میکنم بالاتر نمیره.کسی میتونه راهنمایی کنه چیکار کنم؟

اگه از Final cut 10 یا همون X استفاده می کنی ٬ متنتو از توی Timeline انتخاب کن. توی پنجره inspector که معمولا سمت راست پنجره ویدیو هست از بخش Transform و روبروی کلمه transform یک تصویر مستطیل با چند تا نقطه است . روی اون کلیک کنید .حالا می تونین هر تغییری که میخواین رو از داخل خود پنجره ویدیو روی تکستتون انجام بدین. از جمله جا به جا کردن یا بزرگ و کوچیک کردن. این پروسه برای همه کلیپ های تصویری هم یکسانه!

نظر

فقط تکست رو میشه تغییر داد.من میخوام اون ابجکت های و اکفت های خود فاینال کات رو هم جابه جا کنم.یه ابجکت داره که پایین صفحه تمام سفید میندازه.برای زیرنویس کردن یه فیلم.میخوام اون یه مقدار بالاتر بره.

نظر

چند تا نکته رو دقت کن. اول اینکه حتما خود text مورد نظرت انتخاب شده باشه نه فیلمی که داری روش تکست می اندازی
        دوم توی پنجره inspector توی tab های بالاش حتمای video انتخاب شده باشه
        حالا اگه روی اون علامتی که گفتم کلیک کنی تصویر text ت مثل حالت توی عکس میشه و میتونی هر جا که می خوای منتقلش کنی!

نظر

lمرسی.حالا یه سوال.عزیز امکانش هست از اون افکت های پیش فرض استفاده نکنم و خودم یکی اماده کنم و همیشه ازش استفاده کنم.یعنی سیو بشه یه جا؟

نظر

راستش چون تاحالا به کارم نیومده همچین چیزی الان دقیق نمیدونم...اما میتونی توی project ها یه پروژه جدید باز کنی و فقط این کاراتو قرار بدی و هر موقع خواستی از اونجا copy-paste کنی. البته میگم...این راه حلی بود که آنی به ذهنم رسید!

نظر

ممنون واسه راهنمایی.ولی حالا یه سوال.به نظر شما بین فاینال کات پرو و پریمیر شما کدوم رو انتخاب میکنید؟

نظر

من الان حدود ۷ ساله با مک کار می کنم و از وقتی سوئیچ کردم رو مک دیگه primier استفاده نکردم. برای همین نمیدونم چقدر پیشرفت داشته. اما خب من چون خودم با final cut کاملا راحتم و برام جا افتاده بیشتر از این برنامه استفاده می کنم!

نظر

ممنون.ولی انار فاینال یه کم سخت تره.من خودم هر چی گشتم اخر نتونستم این که خودم یه استایل درست کنم رو پیدا کنم.

نظر

صبر کنید ..
                  X