اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیویدی رامم کار نمی کنه!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیویدی رامم کار نمی کنه!!

سلام بچه ها من PC AMD وقتی هازارد ۱۰.۶.۲ رو نصب می کنم به صورت اینتل دیویدی رومم کار می کنه ولی سیستمم قاطی می کنه یعنی به طور فجیهی مشکل سی پیو پیش میاد ک منجر به ریسیت میشه به خاطر نوع نصب اینتل اگه هازارده ۱۰.۶.۲ رو ببینین میدونی چی میگم ولی اگه با امدی نصب کنم سیستمم سرعتش عالی میشه از ریسیت هم خبری نیست ولی دیویدی رومم کار نمی کنه!!
    الانم به ۱۰.۶.۶ آپدیت کردم باز همون مشکلو دارم!
    دیویدی رومم SATA است اگه kext چیزی پیشنهاد می کنین ک من امتحان کنم ببینم تنها مشکل سیستمم بر طرف میشه
    ویرایش توسط ashki-mac : https://i-phone.ir/forums/member/22941-ashki-mac در ساعت 20-08-2011, 02:44 AM

دوست عزیز، شما dsdt مادربردتون رو نصب کردید ؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دوست عزیز احتمالن روی مادربرتون پورت های ساتا دیگه ای هم وجود داره DVD Rom رو به پورت های دیگه متصل کنید ببینید چی میشه.
      بایوس سیستم رو با توجه به آموزش زیر تنظیم کنید.
      BIOS SETTING
      ککست زیر رو هم آزمایش کنید.

IOATAFamily.kext

آموزش نصب ککست تو قسمت آموزش وجود داره.
      ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 20-08-2011, 05:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        دوست عزیز، شما dsdt مادربردتون رو نصب کردید ؟

dsdt  نمی دونم چیه!! میشه راهنمایی کنی داداش

نظر

نوشته اصلی توسط ashki-mac نمایش پست ها
          dsdt  نمی دونم چیه!! میشه راهنمایی کنی داداش

- DSDT :

فایلی است که به سیستم عامل کمک میکند که چگونه با سخت افزار تعامل داشته باشد و به سیستم عامل کمک میکند که دستگاه های جانبی رو بتواند کنترل و بهینه کند، چون ACPI خود سیستم عامل ناکافی هست، سیستم عامل نیاز به یک فایل دارد، که بتواند نقایص ACPI را ( ACPI برای کنترل مدیریت برق میباشد. ) برای سیستم عامل جبران کند. با جایگزین کردن DSDT، میتوانیم اساسا همان رابط را بگونه ایی که سیستم عامل درک میکند، به سیستم عامل بشناسانیم.

برای ایجاد فایل DSDT، شما باید برنامه زیر رو دانلود کنید :

لینک دانلود برنامه DSDT Patcher برای ویندوز و لینوکس و مک با لینک مستقیم از سرور سایت آیفون دات آی آر

بعد فایل DSDT رو بر اساس نوع مادربردتون ایجاد کنید.

حالا این فایل رو داخل پوشه /Extra با نام DSDT.aml قرار بدین. این فایل توسط بوت لودر Chameleon بازخوانی شده و در هنگام راه اندازی مجدد سیستمتون، این فایل لود میشه.

نظر

داداش مادربورد من
            ga-m57sli-s4
            که تو لیست نیس!!

نظر

داداش مادربورد من
              ga-m57sli-s4
              که تو لیست نیس!!
              از اینجا لیست سیستم های پشتیبانی شده رو ببینید.
              DSDT Auto Patcher

نظر

نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                از اینجا لیست سیستم های پشتیبانی شده رو ببینید.
                dsdt auto patcher
                داداش گروه m رو نداره!!

نظر

من DVD romam شناشایی شده وقتی دیویدی توش میندازم کار نمی کنه! یعنی چشمک نمی زنه درایورم بعد از ۵ دقیقه دیویدی رو میاره ک میگه دیویدی خالیه!
                  حالا شما میگین شاید مشکل DSDT باشه!
                  آخه کاملا اسمو مشخصات درایورمو داره ولی دیویدی نمی خونه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                    دوست عزیز احتمالن روی مادربرتون پورت های ساتا دیگه ای هم وجود داره DVD Rom رو به پورت های دیگه متصل کنید ببینید چی میشه.
                    بایوس سیستم رو با توجه به آموزش زیر تنظیم کنید.
                    BIOS SETTING
                    ککست زیر رو هم آزمایش کنید.

IOATAFamily.kext

آموزش نصب ککست تو قسمت آموزش وجود داره.
                    این نرم افزار برای تمام مدل ها dsdt نداره.
                    روش بالا رو امتحان کردید.

نظر

سلام بچه ها من PC AMD وقتی هازارد ۱۰.۶.۲ رو نصب می کنم به صورت اینتل دیویدی رومم کار می کنه ولی سیستمم قاطی می کنه یعنی به طور فجیهی مشکل سی پیو پیش میاد ک منجر به ریسیت میشه به خاطر نوع نصب اینتل اگه هازارده ۱۰.۶.۲ رو ببینین میدونی چی میگم ولی اگه با امدی نصب کنم سیستمم سرعتش عالی میشه از ریسیت هم خبری نیست ولی دیویدی رومم کار نمی کنه!!
                      الانم به ۱۰.۶.۶ آپدیت کردم باز همون مشکلو دارم!
                      دیویدی رومم SATA است اگه kext چیزی پیشنهاد می کنین ک من امتحان کنم ببینم تنها مشکل سیستمم بر طرف میشه
                      یکبار دیگه نصب کنه درایورشو !!!!

نظر

Фильм "Гретель и Гензель" (2020) смотреть онлайн Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн

Гретель и Гензель в хорошем качестве HD 720, 1080 Гретель и Гензель в хорошем качестве HD 720, 1080 Гретель и Гензель в хорошем качестве HD 720, 1080 Гретель и Гензель (фильм 2020) смотреть онлайн Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой на русском языке Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой Гретель и её младший брат Гензель Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн «Гретель и Гензель (2020)» Фильм Гретель и Гензель 2020 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720! Приятного просмотра! Гретель и Гензель смотреть онлайн. Гретель и Гензель. HDRip. Год:2020; Смотреть онлайн Гретель и Гензель (2020). Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Смотрите фильм Гретель и Гензель (Gretel & Hansel) онлайн в хорошем качестве. Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 фильма Гретель и Гензель (2020). Фильм Гретель и Гензель «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Фильм Гретель и Гензель 2020 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720 Смотрите фильм Гретель и Гензель Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм 2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель --[фильм 2020]-- смотреть онлайн Гретель и Гензель -2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -фильм-2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм,2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[HD]- смотреть онлайн Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Гретель и Гензель смотреть онлайн, 2020 ["Гретель и Гензель"] смотреть онлайн, 2020 Смотреть Гретель и Гензель (2020) онлайн в хорошем качестве HD 1080 .

نظر

صبر کنید ..
                        X