اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت نرم‌افزاری هارد‌های وسترن دیجیتال برای کاربران OS X Mavericks

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت نرم‌افزاری هارد‌های وسترن دیجیتال برای کاربران OS X Mavericks

اگر پیگیر اخبار سیستم عامل موریکس بوده باشید حتما خبر مبنی بر حذف و یا آسیب دیدن اطلاعات موجود بر روی هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال در نسخه 10.9 مک را باید شنیده باشید. که با نصب داشتن اپلیکیشن رسمی این شرکت بنام WD SmartWare این مشکلات وجود میامد.

در همین باره این شرکت آپدیت نرم‌افزاری جدیدی برای WD SmartWare (نسخه 1.3.6) ارایه کرده است که به طور مشخص مشکل از بین رفتن اطلاعات در نسخه 10.9 مک حل شده است.

لینک دانلود

من هاردم wd هست اما نرم افزارشو نصب نکردم.ولی چند روز پیش متوجه شدم محتویات یکی از فولدرها پاک شده !!! میشه همچین چیزی بشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Alikh321 نمایش پست ها
      من هاردم wd هست اما نرم افزارشو نصب نکردم.ولی چند روز پیش متوجه شدم محتویات یکی از فولدرها پاک شده !!! میشه همچین چیزی بشه ؟
      اگه فقط یه فولدر پاک شده به اون ربطی نداره

نظر

سلام دوستان، من هاردم WD My Passport هستش، وقتی به mac وصلش میکنم هارد رو نمیشناسه، تو ویندوز هم ارور فرمت اجباری میده، چیکار باید بکنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط farid.m نمایش پست ها
          سلام دوستان، من هاردم WD My Passport هستش، وقتی به mac وصلش میکنم هارد رو نمیشناسه، تو ویندوز هم ارور فرمت اجباری میده، چیکار باید بکنم ؟
          ناچاراً باید فرمت کنید

نظر

سلام منم همین مشکل دوستمون رو دارم اما تو کامپیوتر های دیگه به خوبی کار میکنه حتی یکبار هم فرمت کردم درست نشد

داخل مک بعد از چند بار جدا کردن کابل بالاخره میشناسه اما در ویندوز پشت سر هم کانکت میشه و دیس کانکت و در آخر پیغام فرمت رو میده

این مشکل نرم افزاری هست چه کنیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط FarzadEF نمایش پست ها
              سلام منم همین مشکل دوستمون رو دارم اما تو کامپیوتر های دیگه به خوبی کار میکنه حتی یکبار هم فرمت کردم درست نشد

داخل مک بعد از چند بار جدا کردن کابل بالاخره میشناسه اما در ویندوز پشت سر هم کانکت میشه و دیس کانکت و در آخر پیغام فرمت رو میده

این مشکل نرم افزاری هست چه کنیم ؟

ینی کسی به این مشکل بر نخورده تا به حال؟

نظر

نوشته اصلی توسط FarzadEF نمایش پست ها
                ینی کسی به این مشکل بر نخورده تا به حال؟
                سلام.ویندوزتان رو مجددا نصب کنید و مشکل حل میشه.

نظر

سلام،این مشکل رو داخل مک هم دارم... اما خوب داخل مک با ۳-۴ بار در اوردن یو اس بی و مجدد زدنش درست میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من فكر ميكنم مشكل از كابل يو اس بي هاردتون باشه

نظر

صبر کنید ..
                    X