اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان

من یه مشکل خیلی پیچیده ای با این گیفت کارتی که الان زدم تو حسابم دارم:

من یه دو ماه پیش یه گیفت کارت 10 دلاری خریدم که واسه کلشم جم بخرم و راحت خریدم و redeem هم کردم و رفت تو حساب بعد که خواستم جم بگیرم میگه که security question هارو باید جواب بدی که بتونی خرید رو انجام دی و اینجا بود که فهمیدم یه اشتباه بزرگی انجام دادم چون این اکانت و من خیلیییییی وقت پیش درست کرده بودم (وقتی که ipod 4 گرفته بودم) و هیچی از سوالا یادم نمیاد و حتی ایمیل جایگزین هم یه چیزی زدم که یادم نیست چیه و چون سانسور کرده نمیدونم دقیقاً کدوم اکانت ایمیلمه ! و دیگه دقیقاً هیچ روشی برای ریست ایمیلم از راه اینرنت نمیمونه و یه ایمیل هم به Apple دادم و گفتن که کاراشونو از applecare انجام میدن و باید زنگ بزنم بهشون و از اونجایی که تو ایرنم نمیتونم زنگ بزنم حالا میخوام ببینم کسی میتونه برام از اون طرفه اب یا یه کار بلدی چیزی زنگ بزنه که بگه ایمیل و سوالای امنیتی رو ریست کنن واسم ؟ چون همه ی بازی های مهمم روی این اکانتم ست شدن و 10 دلارم خو 10 دلاره و الان میخوام اونو واسه یه بازیه دیگه خرجش کنم و واجبه و اگه بتونم این مشکلرو حل کنم خیلی خوب میشه چون عملاً به هیچ دردی نمیخوره الان این اکانت واسه بازی و کلش اینا!!!

خواهشاً یکی کمک کنه !

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
      سلام دوستان من برای اولین بار یه گیف کارت گرفتم و اکانت مال آمریکاست
      میخواستم ببینم برای اینکه مالیات کم نشه باید چکار کنم؟
      برام مهمه که اکانتم بسته نشه اکه ریسک این هست که با عوض کردن آدرس اکانتم بسته شه بیخیالش بشم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ایالت اکانت را روی فلوریدا قرار بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Rises نمایش پست ها
        سلام
        اگه برای نصب اپ های پولی بدی مغازه دار برات نصب کنه، باید برای آپدیت های اون اپ بری پیش خودشون
        که باز یه هزینه دیگه هم برای همون آپدیت باید پرداخت کنی !

میخوام بدونم هیچ راهی نیس برای اینکه بشه خودمون این اپ هارو آپدیت کنیم ؟
        از نرم افزار های جانبی چه طور؟ مثل iTools
        خیر راهی نیست. مگر جبلبریک کنید و نسخه کرک شده برنامه ها را دانلود و نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط MD101 نمایش پست ها
          سلام به همه ببخشید یک سوال
          من چند روز پیش اپل ایدی فروختم پلمب بود و طرف برد فرداش اومد گفت این گیفت کارت قبلا استفاده شده
          راهی داره بفهمم که این گیفت کارت به کدوم ایدی زده شده
          یا یه اطلاعاتی چیزی بده بهم ؟
          ممنون
          خیر راهی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط KaranDevilOCS نمایش پست ها
            سلام دوستان

من یه مشکل خیلی پیچیده ای با این گیفت کارتی که الان زدم تو حسابم دارم:

من یه دو ماه پیش یه گیفت کارت 10 دلاری خریدم که واسه کلشم جم بخرم و راحت خریدم و redeem هم کردم و رفت تو حساب بعد که خواستم جم بگیرم میگه که security question هارو باید جواب بدی که بتونی خرید رو انجام دی و اینجا بود که فهمیدم یه اشتباه بزرگی انجام دادم چون این اکانت و من خیلیییییی وقت پیش درست کرده بودم (وقتی که ipod 4 گرفته بودم) و هیچی از سوالا یادم نمیاد و حتی ایمیل جایگزین هم یه چیزی زدم که یادم نیست چیه و چون سانسور کرده نمیدونم دقیقاً کدوم اکانت ایمیلمه ! و دیگه دقیقاً هیچ روشی برای ریست ایمیلم از راه اینرنت نمیمونه و یه ایمیل هم به Apple دادم و گفتن که کاراشونو از applecare انجام میدن و باید زنگ بزنم بهشون و از اونجایی که تو ایرنم نمیتونم زنگ بزنم حالا میخوام ببینم کسی میتونه برام از اون طرفه اب یا یه کار بلدی چیزی زنگ بزنه که بگه ایمیل و سوالای امنیتی رو ریست کنن واسم ؟ چون همه ی بازی های مهمم روی این اکانتم ست شدن و 10 دلارم خو 10 دلاره و الان میخوام اونو واسه یه بازیه دیگه خرجش کنم و واجبه و اگه بتونم این مشکلرو حل کنم خیلی خوب میشه چون عملاً به هیچ دردی نمیخوره الان این اکانت واسه بازی و کلش اینا!!!

خواهشاً یکی کمک کنه !

ممنون
            اگر زبانتون خوب هست با اسکایپ هم میتوانید تماس بگیرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
              اگر زبانتون خوب هست با اسکایپ هم میتوانید تماس بگیرید.

از اسکایپ باید کجتا زنگ بزنم دقیقاً؟ یا باید وقت بگیرم که اونا زنگ بزنن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط KaranDevilOCS نمایش پست ها
                از اسکایپ باید کجتا زنگ بزنم دقیقاً؟ یا باید وقت بگیرم که اونا زنگ بزنن؟
                سلام
                به شماره پشتیبانی اپل استور باید زنگ بزنید ، تو انجمن بارها اعلام شده ، سرچ کنید
                آنلاین هم جواب میدن ولی ساعات خاصی هستند ، معمولا 8 - 9 شب به بعد میتونید زنگ بزنید.
                وایبر هم خیلی برای اینکار خوبه

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  سلام
                  به شماره پشتیبانی اپل استور باید زنگ بزنید ، تو انجمن بارها اعلام شده ، سرچ کنید
                  آنلاین هم جواب میدن ولی ساعات خاصی هستند ، معمولا 8 - 9 شب به بعد میتونید زنگ بزنید.
                  وایبر هم خیلی برای اینکار خوبه
                  اقا جان خوب شد اون سرچ رو گفتی یه سرچ زدم تو تاپیک رسیدم به این :

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...ml#post1009556

خداییش هزار و یکجا رو گشته بودم تو کل فروم ها اینو پیدا نکرده بودم با این روش لازم نیس زنگیا بزنین و راحت خودتون رسیت میکنین ! ممنون دوستان ! اینم تکست پست واسه اونیی که حوصله کلیکم ندارن :دی

"من همین مشکل رو داشتم وچند ماه دنبال راه حل بودم یک ساعت قبل راهش رو پیدا کردم
                  در دوایستون setting----icloud بعد وارد apple id شده و پسوردتون رو وارد کنید بعد برید قسمت security و در اونجا rescue email رو عوض کنید"

این 2 سطر بعنی خدا ! @mehran4385 خداس!

نظر

• از ایمیلی که اپا ایدی داره میشه به عنوان rescue ایمیل استفاده کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط solidehsan نمایش پست ها
                      از ایمیلی که اپا ایدی داره میشه به عنوان rescue ایمیل استفاده کرد؟
                      سلام
                      بله میشه.

نظر

• سلام دوستان

Region من Fl-Florida هست ولی بازم tax کم میکنه هنگام خرید.قضیه چیه؟

نظر

• من چطوری میتونم کد گیفت کارت رو بزنم تو اکانت یکی دیگه
                          منظورم اینه واسش گیفت کارت خریدم و میخام کد گیفت رو بزنم تو اکانتش
                          از هم دور هستیم و ایشو ن آشنایی چندانی ندارن به آیتونز و شارژ اکانت

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                            من چطوری میتونم کد گیفت کارت رو بزنم تو اکانت یکی دیگه
                            منظورم اینه واسش گیفت کارت خریدم و میخام کد گیفت رو بزنم تو اکانتش
                            از هم دور هستیم و ایشو ن آشنایی چندانی ندارن به آیتونز و شارژ اکانت
                            با سلام.

از آموزش تصویری زیر استفاده کنید :

https://support.apple.com/en-ap/HT201209

نظر

صبر کنید ..
                            X