اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین قاب گوشی آیفون 6s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین قاب گوشی آیفون 6s

سلام
    دوستان بهترین قاب محافظی که برای گوشی آیفون 6 s تون خریداری کردین چی بوده،
    حتی امکان لینک خرید اون اگر در دیجیکالا موجود بود بزارید
    قاب و بامپرهای spigen بسیار با کیفیت و زیبا هستن و برند معتبری هم هست. دیجیکالا هم اکثر مدل هاش رو داره. پیشنهاد می کنم از دیجیکالا نخرید چون خیلی گرون میده. بامپری که دیجیکالا 145 تومن گذاشته بود رو از علائدین 85 تومن خریدم. اختلاف قیمتش 5 تومن 10 تومن نیست خیلی گرونتره و پیشنهاد می کنم از دیجیکالا نخرید.

نظر

نوشته اصلی توسط virangar65 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان بهترین قاب محافظی که برای گوشی آیفون 6 s تون خریداری کردین چی بوده،
      حتی امکان لینک خرید اون اگر در دیجیکالا موجود بود بزارید
      iPhone 6s Silicone Case - Charcoal Gray - Apple

نظر

نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
        قاب و بامپرهای spigen بسیار با کیفیت و زیبا هستن و برند معتبری هم هست. دیجیکالا هم اکثر مدل هاش رو داره. پیشنهاد می کنم از دیجیکالا نخرید چون خیلی گرون میده. بامپری که دیجیکالا 145 تومن گذاشته بود رو از علائدین 85 تومن خریدم. اختلاف قیمتش 5 تومن 10 تومن نیست خیلی گرونتره و پیشنهاد می کنم از دیجیکالا نخرید.
        اونی شما خریدی مطمینی فیک نخریدی > ؟ در ضمن اسپیگن بامپر نداره ...

نظر

من اسپیگن الترا هایبرید خریدم
          علاوه بر اینکه دور تا دور گوشی کامل محافظت می کنه، قسمت پشت گوشی از پلاستیک پلی کربنات سخت استفاده شده،
          حسنش این که مثل قاب های نرم بعد از مدتی تغییر رنگ نمیده و زرد نمیشه
          اگر گوشیتون اسپیس گری هست پیشنهاد میکنم رنگ مشکیش تهیه بفرمایید
          ضمننا به علت طراحی که داره گوشی بسیار خوش دست میشه و از دست لیز نمی خوره.
          مدل ایر اسکین هم خریدم اما توصیه نمی کنم بعد از مدتی از حالت فیت بودن در میاد و گوشی داخل لق میزنه
          به راحتی خط بر میداره
          اما بسیار ظریف و نازک هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بهترین قاب گوشی آیفون 6s

سلام ، اقا یه سر به این سایت بزن بد نیست !! Ghabdesign.com

و کیفیت کاور هاش هم معمولی و خوبه ولی مزیتشون اینه که متفاوته چون خودت طراحی میکنی !! Think different رو یادت نره[emoji1]

اینم مال منه که خودم سفارش دادم

http://up98.ir/uploads/146039589583311.jpeg

Sent from my iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 11-04-2016, 10:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
              اونی شما خریدی مطمینی فیک نخریدی > ؟ در ضمن اسپیگن بامپر نداره ...
              داخل ظرف های کاور و بامپرهای اسپیجن سریال نامبر داره برای تشخیص اصل بودن کالا که در خود سایت اسپیجن میزنی و میگه جنست اصله یا نه. هر گرونی رو به حساب اصل بودن و هر ارزونی رو به حساب فیک بودن نذارید!!!

والا به اینا تو دهات ما میگن بامپر، حالا شما برا ما کاراگاه علوی شدی !!
              ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 12-04-2016, 04:09 AM

نظر

کاور چرمی اپل
                Apple Leather Cover For iPhone 6s | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
                گرچه در قیاس با کاورهای 3گرمی گوشی رو یه خورده زمخت نشون میده ولی درکل زیباست و حس خوبی که چرم کاور به دست منتقل می کنه تو کاورهای دیگه نمی بینین. و در ضمن بلحاظ محافظت در برابر ضربه هم مقاومت خیلی خوبی داره

نظر

نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                  داخل ظرف های کاور و بامپرهای اسپیجن سریال نامبر داره برای تشخیص اصل بودن کالا که در خود سایت اسپیجن میزنی و میگه جنست اصله یا نه. هر گرونی رو به حساب اصل بودن و هر ارزونی رو به حساب فیک بودن نذارید!!!

والا به اینا تو دهات ما میگن بامپر، حالا شما برا ما کاراگاه علوی شدی !!
                  حاجی مجبور نیستی اطلاعات غلط بدی ...

پست اولم نوشته شده ایفون 6s نه ایفون 6 معمولی پلاس ... لینکی که شما گذاشتی برای 6 پلاس معمولی هست ... ایفون 6S اسپیگن براش بامپر نزده

ماشالا ادب تربیتت هم که معلومه .... ما کارگاه علوی نیستیم ولی کلی خرید از برند اسپگین داشتیم فرق فیک اورجینالشو میدنیم ...

اینم بامپر اسپیگن دیجی کالا برای 6 معمولی که قیمت 79 هست ... شما اول پست اول را بخون بعد مشاوره بده ...

http://www.digikala.com/Product/DKP-...%D9%88%D9%86-6

اینم محصولات سایت رسمی 6s

iPhone 6s Cases and Screen Protectors – Spigen Inc.
                  ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 12-04-2016, 02:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                    حاجی مجبور نیستی اطلاعات غلط بدی ...

پست اولم نوشته شده ایفون 6s نه ایفون 6 معمولی پلاس ... لینکی که شما گذاشتی برای 6 پلاس معمولی هست ... ایفون 6S اسپیگن براش بامپر نزده

ماشالا ادب تربیتت هم که معلومه .... ما کارگاه علوی نیستیم ولی کلی خرید از برند اسپگین داشتیم فرق فیک اورجینالشو میدنیم ...

اینم بامپر اسپیگن دیجی کالا برای 6 معمولی که قیمت 79 هست ... شما اول پست اول را بخون بعد مشاوره بده ...

Spigen Neo Hybrid EX Bumper For Apple iPhone 6 | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

اینم محصولات سایت رسمی 6s

iPhone 6s Cases and Screen Protectors – Spigen Inc.
                    شما ظاهرا داری اطلاعات غلط میدی دوست عزیز

دوست عزیز سایز آیفون 6 و 6s یکی هست و قابهاشون فرقی نداره. همه اینا هم که دیجیکالا میفروشه قاب آیفون 6 هست ولی چون سایزها یکی هست دیگه فرقی نمی کنه به 6s هم میخوره.

شما که این همه خرید از اسپیجن داشتی هنوز نمیدونی بامپر هم تولید می کنه!!!

دوست عزیز این بامپر رو منم دارم و قیمتش هم بسیار پایینتر از اونی هست که دیجیکالا گذاشته!!! اونی رو هم من میگم 145 میداد اینه که الان موجود نداره.

شما هم یک مقدار تحقیق کن ببین تمام قاب ها و بامپرهای 6 و 6s یک سایز هستن و نیازی نیست برای پیدا کردن قاب مورد نیاز 6s حتما تو کالکشن 6s سرچ کنی!!!

نظر دادن در مورد ادب و تربیت دیگران رو هم چیزی نمیگم و میزار رو حساب سن پایین و اطلاعات پایین شما. موفق باشید.

نظر

سلام خسته نباشید ییخشید شما این قابو هنوز موجود دارید چون تو دیجی کالا ناموجوده دیگه

نظر

صبر کنید ..
                      X