اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن آیفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن آیفون 6

سلام خدمت دوستان
    من 2 ساله آیفون 6 دارم ، تعمیرکار حرفه ای نیستم ، در حد خودم (جزئی)تعمیر می کنم ، گوشیمو دیروز بازش کردم که تمیزش کنم و البته نگاهی هم به باتریش بندازم( باتریش تند تند شارژ خالی می کنه) و قطعاتی که هم که دمونتاژ کردم ، اسپیکر و بلند گو و خود تاچ ال سی دی موبایل بود که بعد از مونتاژ کردن و می خواستم روشن کنم دیگه روشن نشد و گفتم شاید از باتری و پاور باشه
    تست باتری کردم 3.8 ولت داشت و خود پورت هم وقتی موبایل به شارژر وصل بود گرفتم اون هم 3.8 حدودا بود و فکر نمی کنم این قسمت مشکل باشه ، فقط نکته ای که هست اینجا شارژر دیگه مثل قبل گرم نمیشه در هنگام شارژ گوشی (انگار که شارژ نمی کنه) و نکته بعدی اینه که به کامپیوتر وقتی وصل می کنم زود شناسایی می کنه و برنامه itunse را باز می کنه که فقط پیام می ده ، passcoad که متاسفانه صفحه نمایش گوشی خاموشه و چیزی نمی تونم بزنم که باز بشه و اینجا هم شک دارم که برد گوشی مشکل داشته باشه و موقع مونتاژ هم چیزی از سوختگی و غیره ندیدم در گوشی
    موقع مونتاژ و دمونتاژ کردن گوشی مراقب بودم که مشکلی پیش نیاد ولی الان اصلا روشن نمیشه ، لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم و حدس می زنید که مشکل چی باشه؟
صبر کنید ..
X