اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مرجع کلی مشکلات آیفون

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرجع کلی مشکلات آیفون

این تاپیک جمع بندی مشکلات کلی دوستان و بهترین راه حل های آنهاست که در یک تاپیک جمع آوری شده است .

سوال

با سلام .

من آیفون 3g دارم .. 1 سال و نیم پیش خریدم ... سیتم عامل اولیش نسخه 3.0 بود .. یک ماژولی داشت که وقتی تماس میگرفتیم با شخصی نیازی نبود که گوشی را در کنار گوش نگه داریم یا نگاه به صفحه آن داشته باشیم ، وقتی که طرف مقابل جواب میداد گوشی ویبره میخورد و این خیلی امکان خوبی بود .. بعد از ارتقاء به 3.1.3 این امکان را دیگر پشتیبانی نمی کند ... میخوام بدونم کسی با این مشکل مواجه شده یا نه ...
    بهترین جواب

برنامه mcleaner رو از cydia نصب کن و بعد به این آدرس برو :

Setting/vibrate options/out call accepted

on كن درست ميشه!

ضمنا كرك شدش هم تو سورس sinful هست مي تونيد دانلود كنيد...

و یا :

در برنامه iblacklist:
    Extras-answer haptic باید on باشه.
    سوال

سلام

چطور میشه فهمید گوشی تولید هفته ی چندمه ؟

بهترین جواب ها

دوست عزیز شماره سریال پشت جعبه ی گوشیتو نگاه کن. (serial no)
    از سمت چپ رقم چهارم و پنجم نشاندهنده ی هفته ی ساخت گوشی است.
    رقم اول و دوم نشان دهنده كارخانه توليد است
    رقم سوم سال توليد ( 0=2010 و 9=2009)
    رقم چهارم و پنجم هفته توليد .
    سوال

چطور گوشی رو از حالت ریکاوری مود خارج کنم ؟
    بهترین جواب ها

kick device وقتی روشن میشه که برنامه گوشی را بشناسه در حالت ریکاوری یعنی وقتی گوشی در حالت ریکاوری بود گوشی را به کامپیوتر وصل کنید kick device روشن میشه
    ارور 1015 مال وقتی که می خواین به ورژن پایین تر ریستور کنید و برای اینکه نمی گذاره بیس باند دانگرید بشه و طبیعی هم هست و میتونید با برنامه tinyumbrella که لینکش را گذاشتم از ریکاوری دربیایید
    گوشی را به کامپیوتر وصل کنید برنامه را باز کنید گوشی را میشناسه بعد kick device out of recovery را بزنید و تمام
    the firmware umbrella - tinyumbrella
    kick device وقتی روشن میشه که برنامه گوشی را بشناسه در حالت ریکاوری یعنی وقتی گوشی در حالت ریکاوری بود گوشی را به کامپیوتر وصل کنید kick device روشن میشه
    دكمه *home و power رو با هم بگير احتمالا از اين حالت در مياد بيرون :
    از لينك زير هم ميتوني كمك بگيري :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread2014.html
    برنامه tinyumbrella رو ۳gs کار میده
    شما بعد از دریافت ارور ۱۰۱۵ اگه آنلاک فکتوری هستی با ireb و اگه لاک هستی با blackra1n گوشی رو از حالت ریکاوری خارج کن !
    دوست عزیز برای این که مشکلت حل بشه دو تا برنامه رو باید استفاده کنی
    1:l
    ibusb
    2:
    Error 1015 fixer
    برای استفاده از برنامه دوم باید برنامه اول رو نصب کرده باشی .
    منظورم libusb هستش
    دوست عزیز اول ببر تو حالت dfu mode از فایل زیر: ( باید کاملا" صفحه سیاه دیده بشه )

بعد دکمه home و power رو با هم بگیرید تا بالا اومدن گوشی صبر کن انشاالله درست خواهد شد
    سوال

چطوري ويديو هامو با آيتيونز بريزم تو oplayer يا vlc player ?
    جواب :

روی آیکونشون در آیتونز برو اگه امکانش باشه پایین صفحه فیلدی برای این کار باز میشه
    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 25-04-2011, 01:30 PM

سوال »

دوستان من چند وقته یه مشکلی دارم - از کسایی که تو کانتکت هستن وقتی کسی با من تماس میگیره فقط شمارش میافته و اسمش رو نشون نمیده.
    از ios4.1 همینجور بود الان هم 4.32 روش نصبه همینجوره.
    جواب »

calerid fix را از سورس انجمن یا از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید .
    سوال »

من یک 3gs دارم با ورژن 4.3.1 که جیلبریک شده و ردیفه کلا!

ولی برخی از بازیها یا برنامه های کرک شده درست اجرا نمیشوند . و یک لحظه بعد از ورود از برنامه خارج میشوند ... چرا ؟ آیا میشود که این برنامه درست اجرا شوند؟

در ضمن یک بازی اجرا میشود تا وسطهاش بعد خارج میشود!
    جواب »

خوب بعضی از برنامه ها برای 1 ورژن خاصی طراحی شدن . مثلا برنامه ای که برای ورژن بالاتر از 4 طراحی شده عمدتا روی ورژن های 3+ نصب نمیشن . گاهی اوقات هم اگه 1کی از برنامه ها مشکل کرش کردن داشته باشه چند تا از برنامه ها رو هم به مشکل میندازه . تنها راهش هم پیدا و پاک کردن اون برنامه س .
    سوال »
    چه شکلی میتونم note گوشیم رو بر اساس حروف الفبا مرتب کنم !!؟
    الان بر اساس تاریخ مرتب شده..
    جواب »

از برنامه هاي ديگه مثله anote استفاده كنيد !
    سوال »

سلام موقع اپدیت از 4.2 به 4.3.2 باید چه کار کنم که برنامه هایی که نصب کردم + مراحلی که بازی کردم حذف نشه شنیدم اگر یک فولدر را کپی کنم نگر دارم بعد دوباره بریزم درست میشه اره؟؟
    جواب »
    بکاپ رو خود ایتونز ذخیره می کنه
    شما کافیه اپدیت کنی بعد restore from backup بزنی و همه چیرو برمیگردونه
    بازی هایی که قبلا نصب کرده بودی هم اگه تو ایتونزت باشه باید sync apps رو بزنی که نصب شه
    سوال »
    زمانی که داشتم به 4.2.2 ریستور میکردم یه درصدی پر شد و دیگه گیر کرد منم کم حوصلگی کردم کابلو درآوردم که دوباره ریستور کنم که متاسفانه دیگه itunes گوشیمو نمیشناسه و ارور (the iphone software update server culd not be conected ) میزنه .
    جواب 1 »

itunes رو uninstall و سپس install کنید تا مشکلتون حل بشه!
    جواب 2 »

اگر احیانا جواب نداد ، از نرم افزار های تغییر آی . پی استفاده کنید .
    سوال »

چند روز پیش ایفون 4 خریدم ولی بعضی وقت ها وقتی می خوام زنگ بزنم میگه call failed
    مشکل از چیه؟
    جواب 1 »

كد #31#* رو وارد كن
    جواب 2 »

البته از من ستینگ tty رو هم روشن کنی حل میشه
    ویرایش توسط A M iN : https://i-phone.ir/forums/member/24364-a-m-in در ساعت 25-04-2011, 02:30 PM
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

سوال :

سلام
      برای iphon4 چه تنضیماتی باید انحام بدم.تو سایت همراه اول چیزی ننوشته!!!!!!
      بهترین جواب ها :

به مسیر

setting / general / network / cellular data network

بروید و در قسمت mcinet ، apn را وارد کنید و بقیّه گزینه هارو خالی* بگذارید

setting / general / network

cellular data رو on کنید
      دوستان منم همین مشکل کار نکردن gprs داشتم . گوشیمم i-phone 4 با ios4.1 هستش
      برای حل شدن مشکلتون برید تو setting -> general -> reset و reset network settings را انتخاب کنبد
      بعد که رست شد گوشیتون برید general -> network -> cellular data network و تو قسمت apn تایپ کنید mcinet
      بعد روی network کلیک کنید تا به صفحه قبل برگردید.اگر cellular data خاموش بود فعالش کنید (on) . بعد یکی دو بار که با سافاری کار کنید احتمالا کار نکنه ولی با یک رست یا یکم تلاش و یا شایدم 2-3 دقیقه صبر درست میشه.راستش خودمم نفهمیدم کدومش درسته
      موفق باشید

سوال :

با سلام آقا من i4 ver 4.1 دارم
      نمیدونم چی شده برنامه ها کرش میکنه
      مثلا من مسنجرم خوب کار میکرد حالا کرش میکنه
      fring و... هم همینطور کرش میکنن
      چی کار باید بکنم جز ریستور
      ایا راهی هست که بدونم کدوم برنامه ها با هم تداخل میکنن
      نظرتون راجب این قضیه چیه؟
      بهترین جواب ها :

این کرش ها معمولا مربوط به ورژن برنامه و از همه مهم تر مربوط به نصب برنامه های سیدیا میشه ببین به تازگی چی نصب کردی این طوری شده

سوال :

سلام من یک ایفون۴ لاک فکتوری دارم میخواستم ریستورش کنم به طوری که بیس باندش اپدیت نشه که بتونم جیلبرک و آنلاک کنم
      ولی ارور 3194می ده
      بهترین جواب ها :

shsh نسخه ای که میخوای بهش ریستور کنی داری؟ اگه نداری نمیتونی کاری بکنی
      باید فایل هاست رو تغییر بدی

سوال :

دوستان هركاري مي كنم تاريخ گوشيم به روز نميشه! تاريخ كامپيوترم درسته ولي هرچقدر گوشي رو با كامپيوتر سينك مي كنم تاريخ گوشي درست نميشه؟
      لطف راهنمايي كنيد!
      بهترین جواب ها :

توي setting>time & date
      زمان رو از روي اتوماتيك به روي manual گذاشتم! سپس تونستم تاريخ رو تنظيم كنم چقدر راحت!!
      ساعت کامپیوترتون رو چک کنید چون هنگام سینک با کامپیوتر ساعت ها هم سینک میشه

سوال :

آیکون mail از گوشیم حذف شده چطوری برگردونمش ؟
      بهترین جواب ها :

خوب اگه برای دوباره برگشت mail نمی خواید رستور کنید
      باید بر حسب گوشیتون foldere mobilemail.app رو از یه گوشی بگیرید و قسمت applications وارد کنید

سوال :

دوستان یه سوال من از وقتی گوشی خریدم اصلا فیلم برداری نکردم ولی امروز میخواستم بکنم اصلا نتونستم زوم کنم چجوری زوم کنم تو ویدیو وقتی فیلم برداری میکنم با زوم فیلم برداری کنم اصلا میشه زوم کرد یا نه با تشکر.
      بهترین جواب ها :

شما ميتوني 1كي از نرم افزارهاي ديگه رو جايگزين كني كه زوم داشته باشه ولي آيفون بطور پيش فرض در قسمت فيلمبرداري زوم نداره .
      در قسمت فیلمبرداری گزینه بزرگنمایی وجود نداره ولی میتونی از برنامه های دیگه برای فیلمبرداری استفاده کنی مثل ividcam

ividcam 2.4

سوال :

سلام دوستان
      میخواستم بدونم صداهای ضبط شده رو چطوری باید بریزی تو کامپیوتر ممنونم
      بهترین جواب ها :

کافی است آیفون خود را یکبار با آیتیونز sync کنید
      و خود اتوماتیک ریخته میشه در پلی لیستی به اسم voice memos بعد هرکدومو خواستی درگ می کنی رو دسکتاپ
      با برنامه ifunbox ( این برنامه برای کامپیوتر هستش ) میشه رفت قسمت ساوند ریکورد برشون داشت ریخت رو کامپیوتر برای استفاده از این برنامه باید دستگاه شما جیلبریک باشه.
      با برنامه pc suit هم میتونید اینکارو انجام بدید
      قسمت voice memos

سوال :

از دیروز عصر به طور وحشتناکی گوشیم باطری خالی می کنه.
      به طوری که ظهر 70 درصد بود و تا شب بدون استفاده گوش تو جیبم بود شب ساعت 11 گوشیم خاموش شده بود
      بهترین جواب ها :

یک بار home و power رو بگیرید تا گوشی هارد ریست بشه .. و احتمالا به خاطر نصب زیاد برنامه روی اسپرینگ برد هست (مثل تم و...)
      باتری رو کالیبره کنید حتما درست میشه
      اول شارژ باتری رو فول کنید بعد تا درصد اخر با استفاده ازش خالیش کنید :d طوری که ایفون خودش خاموش بشه
      بعد 4 5 ساعت به شارژ نزنید و بزارید همونجوری بمونه
      حالا 7 8 ساعت بزارید باتری شارژ بشه

سوال :

سلام دوستان
      من می خوام شماره های سیم کارت قبلیم رو تو سیم کارت جدیدم کپی کنم. من تو گوشی گزینه ای رو واسه این کار ندیدم. فقط حالت برعکسش هست یعنی import sim contact
      لطفا کمک کنید.
      با تشکر
      بهترین جواب ها :

شما باید از برنامه simanager استفاده کنی.باید از سیدیا دانلودش کنی
      insanelyi repository - insanelyi

سوال :

از کجا بفهمم گوشیم لاک هستش یا آنلاک ؟
      بهترین جواب ها :

از تاپیک زیر استفاده کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread21102.html

سوال :

از دوستان عزیز کسی میتونه بگه آدرس بک آپ آیتونز در ویندوز 7 کجاست .من که خیلی دنبالش گشتم
      بهترین جواب ها :

در مک : Login name>library>application support>mobilesync>backup

در ویندوز : C:\users\username\appdata\roaming\apple computer\mobilesync\backup

فولدر appdata در ویندوز گاها hidden هست .

سوال :

سلام دوستان . هرکاری میکنم گوشیم(iphone 3gs) رستورنمیشه . ارور میده .3002
      بهترین جواب ها :

error 3002:
      دوباره دکمه آپدیت یا ریستور را فشاردهید(از شیفت استفاده نکنید) ( http://www.i-phone.ir/forums/post214553-4.html )

سوال :

چجوري ميشه نرم افزارهايي كه با گوشي دانلود ميكنيم رو بدون استفاده از آيتونز يا پي سي سوييت با خود گوشي نصب كرد
      بهترین جواب ها :

با installous می تونین هم برنامه دانلود کنید و از داخل همون برنامه هم نرم افزار های دانلود شده رو نصب کنید

سوال :

سلام دوستان من می خواهم از بیرون به گوشیم زنگ بریزم ولی نمیتونم کسی میدونه بلید چی کار کنم
      بهترین جواب ها :

شما یا باید از کامورتور هایی که برای تبدیل فایل های صوتی به m4a هست استفاده کنی یا از cydia سورس های مختلف ریمگتون آماده پکیجی هست نصب کنی
      کافیه این تاپیک رو مطالعه کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread214.html

سوال :

سلام وخسته نباشید .من چطوری میتونم ویدیوهای دانلود شده از یوتیوب را به کامپیوتر انتقال بدم
      بهترین جواب ها :

اگر با yourtube دانلود کردید از طریق برنامه ی i-funbox/به پوشه ی

var/mobile/media/yourtube فایل ها رو copy to pcمی کنی

سوال :

سلام دوستان
      من تنظیمات ایمیل رو رو گوشیم انجام دادم,اما وقتی میخوام برای کسی ایمیلی رو بفرستم اصلا امکان attach فایل وجود نداره!
      از طریق سافاری هم امتحان کردم اما کلا انگار نمیشه فایلی رو با این روش ها attach کرد!
      آیا نرم افزاری برای این کار وجود داره؟
      ممنون
      بهترین جواب ها :

اگر عکس می خواهید را بفرستید کافی است بر روی عکستون بروید و روی گزینه آپشن بزنید و فرستادن از طریق ایمیل را انتخاب کنید
      نرم افزار mobile toolz اينكارا را ميكنه! فقط قبلش بايد فايلهايي را كه قصد داريد ارسال كنيد با نرم افزار ifile داخل documents خود نرم افزار ( mobile toolz) بريزيد! موفق باشيد.

سوال :

میشه روی ایفون 4 از gsm & cdma استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟
      بهترین جواب ها :

دوست عزیز cdma پشتیبانی از wifi هست که سیم کارت نمیخوره و در ایران کار نمیکنه !
      Gsm هم سیمکارته که همه جا کار میکنه

سوال :

سلام به همه ی دوستان یه سوال:
      چطور میشه فیلمهایی که با گوشی گرفتیمو به pc منتقل کنیم؟؟
      بهترین جواب ها :

وصل کن به سیستم بعد با اوتوماتیک itunesباز میشه با دستی. بعد میری syncرا میزنی هرچند اگر تنظیمات را به هم نریخته باشی اوتوماتیک syncمیشه. فکر کنم فیلمها بصورت پیش فرض توی my video توی my document میره.

اگر گوشیتون نسخه 4 به بالاست که میاد قسمت عکس هاتون که وقتی به کامپیوتر وصل میشید خودش باز میکنه اطلاعاتو و شما می تونید کپی کنید به کامپیوتر

سوال :

با سلام خدمت دوستان
      مشكلي داشتم زماني كه sms دريافت مي كنم پيغام خطا spring board را دريافت مي كنم.يا بايد ريستارت كنم يا اگه ok زدم گوشي در حالت safe mode مي ره.لطفا راهنمايي كنيد.
      ممنون
      بهترین جواب ها :

برنامه ی خاصی از سایدیا نصب کردید مثل bitesms یا... ؟ چون ممکنه ورزن اون برنامه با فرمور شما همخونی نداشته باشه.

سوال :

سلام
      یه iphone 4 رو که کلا خراب شده بود restore کردم به 4.3.1 و هر چی عکس توش بود پاک شد
      آیا راهی هست عکسها رو برگردوند؟
      خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید
      ممنون
      بهترین جواب ها :

وقتی گوشی رو به ایتونز وصل میکنید بعد از ری استور گزینه restore from backup رو انتخاب کنید ! همه چی بر میگرده ! از جمله عکساتون قربان! ;-)

سوال :

با سلام خدمت تمام دوستان
      مشکل عجیبی برام پیش اومده
      صفحه گوشی انگار که زوم شده یعنی فقط یه قسمت از صفحه رو میشه دید. همه چی بزرگ شده.
      دوستان کسی میدونه مشکل تز کجاست؟
      لطفا راهنمایی کنید.
      ممنون
      بهترین جواب ها :

با 3 تا انگشت بزن روش کوچیک میشه
      به settings/general/accessibility برید و zoom رو off کنید .

سوال :

با سلام راهی هست وقتی گوشی به pc وصل میشه شارژ نشه?
      بهترین جواب ها :

نه نیست

گوشی شارز میشه شما اگه میخوای شارز نشه از

http://www.i-phone.ir/forums/thread13732.html

استفاده کن

سوال :

من فریمور رو دانلود کردم ولی فایل بصورت فایل زیپ هست و فایلی با پسوند ipsw وجود نداره
      چیکار کنم باز دوباره باید دانلود کنم فایل ipsw رو؟
      یا میشه تغییر داد این فایلی که دانلود کردم؟
      بهترین جواب ها :

سلام
      باید پسوند فایل رو عوض کنید برای این کار باید:
      1-mycomputer>tools>folder option
      2-اگر گزینه ی "hide extentions foe known file types"تیک داره تیکش رو بردارید
      3-حالا روی فایلی که دانلود کردید راست کلیک و اون رو rename کنید.
      4-میبینید که پسوند زیپ هم در اسم هست اون رو پاک کنید و به جاش ipsw رو بنویسید.
      5-تمام!!(برای دوباره نشون ندادن پسوند تیک hide..... رو دوباره بزنید)
      با برنامه win rar هم میتونی پسوند فایل رو به ipsw تغییر بدی .

سوال :

سلام، من گوشی 3gsدارم ، ساعت گوشی هم کاملا درست و دقیق است ، اما موقعی که اس ام اس میاد ، زمانه اس ام اسو درست نشون نمیده،فقط هم توی اس ام اس اینطوریه. باید چکار کنم تا درست بشه.
      لطفا راهنمایی کنید.مرسی
      بهترین جواب ها :

از برنامه markthatmessage که در سیدیا موجوده استفاده کنید
      این امکان می ده که همه sms هاتون دارای زمان دقیق بشه

سوال :

ببخشید دوستان من گوشیمو بردم به ورژن 4.2.1 حالا میتونم برگردم به 4.1 ( در حالت کلی میشه گوشی رو به ورژن پایینتر آورد ؟ )
      بهترین جواب ها :

اگه shsh رو داشته باشید امکانش هست . و اگه ش ش نداشته باشید باید به جدیدترین ورژن آپدیت کنید . ( این موضوع برای آیفون 2جی و 3جی صادق نیست و این 2 مدل نیازی به ش ش ندارند . )

سوال :

سلام.
      چجوری می تونم گوشیمو format کنم تا کل اطلاعاتش پاک شه (همه چیش مثل سیدیا و برنامه های نصب شده و سیستم عامل و..).
      می خوام کلا کل گوشی رو پاک کنم و از اول ریستورش کنم.(مثل پاک کردن ویندوز کامپیوتر و نصب مجدد ویندوز).
      مرسی.
      بهترین جواب ها :

اگه جیلبریک نکردی برو به قسمت settings/general/reset/erase all content and settings و همه چیو پاک کن اما اگه جیلبریک کردی تنها راهش ریستور کردنه .
      ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 26-04-2011, 07:21 PM
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

سوال : شمارش اس ام اس با bitsms

نوشته اصلی توسط paket
        لطفا طریقه شمارش اس ام اس هارا به وسیله bitsms راباذکرمسیرش بفرمایید ممنون میشم

Sent from my iPhone using Tapatalk -v. 4.2.1 3gs 
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط i-Mehrad
        در BiteSMS قسمت Settings/About برید
        پایین تر برید قسمت Messages تعداد پیام هاتون نوشته شد
        سوال : مشکل با shsh

نوشته اصلی توسط Macintosh
        سلام.
        من می خوام گوشیمو از 4.1 به 4.31 اپ کنم.
        اما با tinyumbrella وقتی می خوام shsh بگیرم فریم ور4.3.1 8g4 رو جزء لیست در نمیاره.
        و نمی تونم گوشیو ریستور کنم (با فریم ور استوک).با کاستوم هم نمیشه.
        چجوری 4.3.1 8g4 رو به لیست shsh ها اضافه کنم ؟
        گوشی هم 3gs lock baseband 6.15 هستش .
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط saeid_natf
        با سلام
        1. اگر در حال حاضر ورژن گوشیتون 4.1 هست نمیتونید
        shsh 4.3.1 بگیرید باید اون ورژن رو بریزید وبعد shsh اون ورژت رو بگیرید
        2. در حال حاضر هم shsh 4.3.1 رو هم نمیتونید بگیرید چون ورژن 4.3.2 امده
        3. اگرم میخواید اپگرید کنید به ورژن 4.3.2 برید چون 4.3.1 کمی کن هست و کمی مشکل داره نصبت به 4.3.2
        سوال : درباره find my iPhone

نوشته اصلی توسط hamed57
        من با یک موردی مواجه شدم. من ایفونم ۴.۳.۱ روش نصبه و ایپدم ۴.۲.۱ از وقتی ایفونم با بردم روش ۴.۳.۱ دیگه find my iPhone نمیتونه ایفونم با پیدا کنه. الان هم ایفونم هم ایپدم راحت میتونند ایپدم را پیدا کنند ولی هیچکدام ایفونم را پیدا نمیکنند. کسانی که ایفون ۴ دارند و روش ۴.۳.۱ هستند چک کنند ببینند گوشیشون پیدا میشه با نه؟
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط XmkZ
        نياز به اكانت جدا براي هر دستگاه نيست.
        شما اول از همه مطمئن بشيد اكانت mobile me خودتون رو در گوشي درست ست كرده باشيد و هنگام ست كردن هم قسمت find my iphone اون رو فعال كرده باشين. از داخل ستينگ گوشي هم location service و find my iphone داخل اون رو on كنيد.
        براي يافتن گوشي و يا پغام دادن به اون هم بايد wifi دستگاهتون (و ترجيحا وي *p* ان تون) روشن باشه.

سوال : برنامه PandaDaemon

نوشته اصلی توسط iarashphone
        سلام نرم افزار pc suite دانلود کردم و نصب کردم اولا کلا زبانش چینی ثانیا یه برنامه ای نصب کرده خودش که هر کاری می کنم پاک نمیشه، PandaDaemon حالا این برنامه چیه و چجوری پاک میشه.ممنون از راهنماییتون
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط saeid_natf
        زبان برنامه رو که شما میتونید روی ایکون برنامه کنار ساعت ویندوز روش راست کلیک کنید و داخل سومین پنجره میتونید برنامرو English کنید و برای پاک کردن Panda daemon
        اگر میخواید pc suite کار کنه روی ایفون باید این برنامه روش نصب باشه ما در هر صورت
        برای پاک کردنش
        داخل iphone pc suite میرید و در پنجره System
        reinstall phonedaemon رو میزنید

سوال : چگونه میشود آهنگ*های داخل گوشیرو به لپ*تاپ ریخت ؟

نوشته اصلی توسط metooly
        سلام دوستان ، من یک آیفون دارم که توش حدود ۲۰۰۰ تا آهنگ هست ، من کل مک رو یبار فرمت کردم ، تمام آهنگهای توی آیتونز پاک شد ... اگه اون آهنگ هارو بخوام دوباره بره توی آیتونز ، یا آهنگ هارو داشته باشم ، باید چیکار کنم ؟!
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط b.a23
        دوستان لا ifunbox راحت برید به مسیر var/mobile/media/iTunes/_control/music همه اهنگات اونجاست ولی باید بگم که یکم اسماشوندبهم ریختست

سوال : hotspot در آیفون ۴

نوشته اصلی توسط ALEN DELON
        از اساتید محترم خواهش میکنم راجع به این سرویس یکم توضیح بدهند {hotspot در آیفون ۴}
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط amirsardari
        گوشی شما رو به یه مودم وایرلس تبدیل میکنه و اینترنت سیم کارت رو روی اون share میکنه و شما میتونی از اینترنت سیم کارت به وسیله wifi و بلوتوث و کابل یو اس بی استفاده کنی

میتونی با دستگاه های دیگه با وایرلس به آیفونتون وصل شید و از اینترنت آیفون استفاده کنید یا با بلوتوث و یا اینکه با کابل وصلش کنید به رایانه و از اینترنت گوشی استفاده کنید
        سوال : مشكل app Store با اينترنت ايرانسل

نوشته اصلی توسط tajalli
        من با ايرانسل نميتونم app store را روي آيفون باز كنم
        مشكل چيه ؟ راهي هست ؟
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط Arianismmm
        دوست عزیز کل استور های اپل ف-ی-ل-ت-ر شده

سوال : در باره Backup گیری

نوشته اصلی توسط KherKhere
        سلام دوستان .

من میخوام iOS رو ریستور کنم . سوالم اینه که چطوری میتونم از Folder های APP هام Backup بگیرم

که بعد از Restore دوباره اون فولدرهارو بسازه و app هامو توش بزاره ؟

چون دفه قبل که Restore کردم مجبور شدم app هامو دوباره فولدر بندی کنم ....

با تشکر ....
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim
        دوست عزیز ... !

وقتی شما دیواستون رو به Itunes وصل می کنید خودش از همه ی اطلاعات بک آپ می گیره و در اتصال بعد اون و ریستور می کنه ... !

ولی اگر بخواین ویندوز عوض کنید ... اون مسئله فرق می کنه که دو حالت داره ... !
        1- استفاده از برنامه
        2- کپی کردن پوشه Itunes در پوشه Music ویندوزتون ... !
        سوال : مشکل با زوم 3 انگشت

نوشته اصلی توسط Mahdiyarp
        وقتی با سه تا انگشت روی آیفون میزم زوم میشه ولی زومش خیلی کمه
        یک بار هم ریستور کردم ولی قبل از اینکه برنامههارو بریزم چک نکردم ببینم درست شده یا نه و الآن همین مشکلو دارم ، ممنون میشم کمکم کنین
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط Amin_Rize
        خوب وقتی 3 انگشت رو میزارید رو صفحه به سمت بالا بکشید و 2 باره دستتون رو بردارین و بزارین و ...

سوال : مشکل پاک نشدن Other از گوشی

نوشته اصلی توسط davidbeckham
        سلام

میخاستم بدونم چجوری میتونم other رو از گوشیم پاک کنم ؟
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط i-Mehrad
        خوب باید برنامه هایی که نیاز ندارید رو در مسیر Cydia/Manage/Pakages پاک کنید
        که بیشتر وقتها مربوط به winterboard می شه که theme هایی با حجم سنگین Other گوشی رو پر می کنن
        بعد remove دوباره با ایتونز Sync کنید که به حالت مورد نظر برگردید

سوال : ایا برنامه ای وجود داره که وقتی کسی باتون تماس میگیره پیغام بده که گوشی خاموشه ولی شما ببنیید که کی داره زنگ میزنه!!!!
        نوشته اصلی توسط Poirot
        دوستان سلام

این برنامه رو برای یکی از دوستانم میخوام برای همین دقیقا هر اطلاعاتی که به من دادن رو براتون مینویسم

ایا برنامه ای وجود داره که وقتی کسی باتون تماس میگیره پیغام بده که گوشی خاموشه ولی شما ببنیید که کی داره زنگ میزنه!!!!

مثل اینکه برنامه برای htc hero یا همون اندروید وجود داره و اسمش androidlock هست!!
        پاسخ :
        نوشته اصلی توسط edonay
        بله
        iblacklist تو سورس انجمن هست
        ویرایش توسط i-Mehrad : https://i-phone.ir/forums/member/21158-i-mehrad در ساعت 27-04-2011, 09:52 PM

نظر

سوال :*
          من الان تری جی اس روی 4.1 هستم میخوام برم به 4.2.1
          shsh رو واسه 4.2.1 دارم
          میخوام ببینم با آپگرید معمولی فرقی نداره؟؟ (چون الان جدیدترین فرمور 4.3.3 هست میگم)
          بهترین جواب :
          اگر shshرا دارید به راحتی هم میتونید برید به 4.2.1 و هم به آخرین ورژن 4.3.3 که باید ریستور کنید نه آپدیت. درضمن اگر گوشی آنلاک فکتوری باشد به راحتی وصل کنید به آیتونز آنتن خواهید داشت ولی گوشی لاک باشه باید بیس باند رو ارتقاء بدید به 6.15
          سوال :*
          بچه ها من اولین باره که میخوام با یه آیفون لاک کار کنم البته من یه ذره دیر فهمیدم که لاکه وقتی که به 4.3.3 آپدیت کردم!بعد وقتی اون صفحه ی تماس های اورژانسی گیر کرد و سیمکارت انداختم روش و آیتیونز گفت که این سیکارت مال کریر مخصوص این نیست فهمیدم لاکه!حالا چه شکلی از این مود بیام میرون و یه کاری کنم که آیفون درست بیاد بالا یعنی رو تماس های اورژانسی نباشه؟باید از فریور کاستوم استفاده کنم؟آخرین فریموری که آنلاک میشه چیه؟
          خواهشا عجله دارم در ضمن توضیح کامل باشه ممنون
          بهترین جواب :
          دوست عزیز باید بگید که گوشیتون 3gs یا آیفون 4 که دوستان بهتر راهنمایتون کنند
          گوشی 3gs : بعد از ریستور باید جیلبریک کنید تا از قسمت سیدیا برنامه ultrasn0w 1.2.3 را نصب تا آنتن بیاد ( اگر بیس باند را ارتقاء نداده باشید با نصب برنامه ذکر شده آنتن نخواهید داشت که برای حل آن باید بیس باند را با redsn0w_win_0.9.6b5 به 6.15 ارتقاء بدید - فقط تیک instal ipad baseband بزنید)
          گوشی 4 : فقط میتونید برای آنتن داشتن با gevey sim استفاده کنید(جیلبریک کنید تا از قسمت سیدیا برنامه ultrasn0w 1.2.3 را نصب و بعد گیوی سیم را استفاده کنید تا آنتن بیاد).
          سوال :
          سلام ایفون 4 4.3.2 رو جیل کردم حالا میخوام برنامه بریزم کدوم appsync for رو بریزم؟
          بهترین جواب :*
          + appsync 4.0
          سوال :
          دوستان اگه ميشه يه مطلب درباره
          ژيروسكپ و رتينا در ايفون ٤ بذاريد
          رفتم چند جا خوندم كلي سرخ و سياه شدم چند تا تار موهام ريخت ولي چيزي دستگيرم نشد

لطف كنيد و درباره اين دو موضوع توضيح بدين و همينطور كه در ايفون چه نقشي دارن

ممنون
          بهترین جواب :
          سلام
          دوست من ژیروسکوپ یه جورایی به شتابسنج مربوط میشه.ایفون4 شتابسنجی داره مثل همه ی گوشی ها که مثلا باهاش صفحه رو می چرخونن و مثلا بازی کردن ماشین وقتی می خوای به چپ و راست بری گوشی رو چپ و راست میکنی کار میکنه.
          ولی اگه فقط شتابسنج داشته باشی نمی تونی حول گرانش به دور چیزی بچرخی.این جاست که ژیروسکوپ به کار میاد.
          فرض کن توی گوشی یه برنامه باز کردی که یه ساختمون بزرگ رو باز کرده و شما الان جلوی در اون ساختمون هستی.
          با شتابسنج فقط می تونی با بالا پایین کردن جلوی در ساختمون و سقفش رو ببینی ولی اگه با ژیروسکوپ قاطی بشه اگه شما گوشی رو جلوت بگیری و 180 درجه بچرخی میبینی که رفتی پشت ساختمون! یعنی اگه دور خودت بچرخی توی گوشی ساختمون هم می چرخه!
          حالا صفحه ی رتینا.این یه تکنولوژی هست که اپل درستش کرده و مربوط به صفحه ی نمایش هست.چشم ادم توی هر اینچ300 پیکسل میبینه ولی این صفحه توی هر اینچ326 پیکسل داره!!
          به خاطر همین ویژگی این صفحه نمایش می تونه متن ها و شکل ها رو خیلی sharp نشون بده.
          سوال :
          آقا کمک یادتون کمک خواستم واسه اهنگ ریختن؟گفتین restore کنم؟من یه کارایی با tinyumbrella lکردم حالا نه با 4.3.3 جواب میده نه با 4.3.1 همش میگه 1013 اما من host پاک کردم و از چی پی ان الستفاده کزدم اما نشد تورو خدا بگین چه کنم
          بهترین جواب :
          hosts رو پاک کنید .
          آیتونز رو از اول اجرا کنید و به 4.3.3 رستور کنید .
          سوال :
          سلام، خیلی سعی کردم، اول چک کنم،که آیا مشکل منو اینجا توضیح دادین، که به چیزی بر نخوردم.
          من مشکلم اینه که ، گوشیم rotate نمیکنه . تو حالت عمودی مونده. نمیدونم کجاشو دس کاری کردم، که تو استاتوس بار ، علامتش بره ..
          برای فعال کردن rotate (چرخش عمودی افقی) دو بار دکمه هوم را بزنید و در منو پایینی برید به قسمت چپ که آیکنی هست شکل قفل / اون را فعال کنید.
          سوال :
          سلام
          گوشیم ایفون 3gs سیم کارت ایرانسل توشه
          چند وقته شارژ نمیشه تا 20 یا 30 میره قطع میشه بعضی وقتام خیلی داغ میشه کابل و شارژره فابریک دوباره گرفتم درست نشد
          با بدبختی هم که فول میشه یه روز نمیشه باتریش تموم میشه
          می خوام بندازمش دور اعصابمو خورد کرده از ایفون بیش از این توقع داشتم
          خواهشا راهنماییم کنید

راستی راهی برای این هست که جی پی ار اس ایرانسل رو غیر فعال کنم؟
          خیلی باعث مصرف باتری میشه
          بهترین جواب :
          شما ریستور کنید ... اگه درست نشد که مشکل سخت افزاریه و پیشنهاد میکنم به دفتر سایت ببرید

با برنامه sbsetting میشه اینکار رو کرد
          سوال :
          سلام کسی میدونه جی پی ار اس ایرانسل توی تری جی اس چطور غیر فعال مبشه؟
          بهترین جواب :
          setting>general>network>cellurdata = off
          سوال :
          سلام دوستان من تازه با برنامه sbsetting کار میکنم یه گزینه هست به اسم processes میخواستم بدونم کاراییش چیه. ممنون میشم
          اطلاعات ram رو نشون میده
          سوال :
          سلام برنامه ای برای ایفون وجود داره که باهاش بشه اینترنت رو پخش کرد یعنی یک wifi hotspot درست کرد؟
          بهترین جواب :
          در ios 4.3.3 این امکان در ایفون۴ وجود داره
          ولی با mywi که در سیدیا هست میتونید این کار رو کنید
          سوال :
          سلام من یه مشکل دارم برای انتقال موزیک ار برنامه غیر از ایتونز استفاده کردم الان وقتی به ایتونز نصب می کنم این ارور میده itunes cannot read the contents of iphone'appleco s iphone "بعدش میگه برو توsummary ریستور کن میخواستم بدونم اگه این کارو بکنم مشکل حل می شه و ایا جیلبریک و برنامه ها همش پاک می شه .اگه راهی هست ممکنه راهنمایی کنید
          بهترین جواب :
          1 _ توصیه میشه استافده نشه چون هم یا itunes تداهل داره هم سیستم و گوشی رو میریزه به هم
          2 _ یکیش اسپیکر هست و دیگری میکروفون
          مشکلی نیست
          سوال :
          سلام به همگی

یه سئوال داشتم . میخواستم ببینم چطور میتونم شماره هایی که روی آیفون دارم ، به سیم کارت یا کامپیوتر منتقل کنم و روی یک گوشی دیگه استفاده کنم ؟
          بهترین جواب :
          هم میتونید با iphone pc suite بک آپ بگیرید و هم میتونید با برنامه sim maneger که در سیدیا موجوده شماره ها رو روی سیم سیو کنید
          سوال :
          سلام
          من opera mini نصب کردم ولی load نمی شه iphone 4 4.2.1 دارم
          ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
          بهترین جواب :
          ممنکنه مشکل از اینترنتتون باشه

اگر آخرین ورژن برنامه رو ندارید بهتره که آپدیت کنید
          ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 19-08-2011, 11:56 AM

نظر

صبر کنید ..
          X