اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات و سوالات مبتدیان

در این تاپیک به مشکلات و سوالاتی که پاسخ آنها وجود دارد ولی کاربران مبتدی به هر دلیل قادر به یافتن آنها نیستند رسیدگی میشود.
    ضمنا این تاپیک به صورت دوره ای از پست های قدیمی پاک میشود.

مشکلات و سوالات مبتدیان

نوشته اصلی توسط rubin
    سلام دوستان

میشه کمکم کنید؟
    من یه iphone4 دارم که به اشتباه از 4.0.2 به 4.3.3 بردمش...

گوشیرم از آمریکا آوردن
    سیم کارت میزارم آنتن نمیاد...
    پایتخت گفتن باید TurboSim بخرم
    راهی هست که از 4.3.3 باز به 4.0.2 دانگریدش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا نرم افزاری Unlock کنم؟؟؟؟؟؟
    مودم بيس باند گوشيت چنده؟
    از تنظيمات قسمت جنرال و about رو نگاه كن!
    modem firmware

نظر

اقا تو رو خدا یکی یه جواب درست بده چرا در گیم سنتر وقتی یک نفر از دوستانو برای بازی دعوت میکنم طرف مقابل اکسپت هم میکنه ولی روی صفحه من چیزی نمیاد waitمیزنه وشروع به بازی نمیشه ولی از اون طرف که inviteمیاد ومن اکسثت میکنم بازی میشه تنظیم خاصی داره 

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
        اقا تو رو خدا یکی یه جواب درست بده چرا در گیم سنتر وقتی یک نفر از دوستانو برای بازی دعوت میکنم طرف مقابل اکسپت هم میکنه ولی روی صفحه من چیزی نمیاد waitمیزنه وشروع به بازی نمیشه ولی از اون طرف که inviteمیاد ومن اکسثت میکنم بازی میشه تنظیم خاصی داره 

Sent from my iPad using Tapatalk
        در قسمت Request ها فرد مورد نظر رو Add کنید و در قسمت Friend ها میتونید اون فرد رو ببینید
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها

sent from my ipad using tapatalk
          نسخه گوشیتون چنده و با چی جیلبریک کردید؟

نظر

درود.در صورت انتشار فریمور ios5 امکانش هست که این فریم رو روی 3G بریزیم یا نه؟؟؟
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
              درود.در صورت انتشار فریمور ios5 امکانش هست که این فریم رو روی 3G بریزیم یا نه؟؟؟
              ممنون
              قابل به ذکره که 3g دیگه ساپورت نمیشه و اگر حتی بتونید فرمور رو نصب کنید , 3g سخت افزار کافی رو برای اجرا نداره . در نتیجه با سرعت وحشتناک پایین و هنگ های زیاد مواجه میشید
              Rest in peace Steve
              Do What You Love
              Steve Jobs

نظر

سلام دوستان
                من امروز یه iphone4 گرفتم واشنایی من با این مدل در حد صفر صفر لطفا"برای راه اندازی گوشی کمکم کنید چون در حال حاضر گوشی سیمکارت رو نمیشناسه ممنون میشم کمک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط at22 نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من امروز یه iphone4 گرفتم واشنایی من با این مدل در حد صفر صفر لطفا"برای راه اندازی گوشی کمکم کنید چون در حال حاضر گوشی سیمکارت رو نمیشناسه ممنون میشم کمک کنید.
                  به انجمن خوش آمدید!

باید گوشی رو با آیتونز Active کنید و اینترنت هم باید کانکت باشه
                  Rest in peace Steve
                  Do What You Love
                  Steve Jobs

نظر

درود.
                    من یه آیفون 3g دارم.چند وقت پیش دست یکی از آشناهامون بود.الان که برام اورده میبینم که وقتی گوشی رو روشن میکنم تمام صفحه خردلی رنگ میشه.نه صفحه و ایکون میاد و نه هیچ چیزه دیگه ای.میخواستم ببینم گوشی بریک شده یا نه با نصب فریمور مشکل حل میشه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
                      درود.
                      من یه آیفون 3g دارم.چند وقت پیش دست یکی از آشناهامون بود.الان که برام اورده میبینم که وقتی گوشی رو روشن میکنم تمام صفحه خردلی رنگ میشه.نه صفحه و ایکون میاد و نه هیچ چیزه دیگه ای.میخواستم ببینم گوشی بریک شده یا نه با نصب فریمور مشکل حل میشه؟؟؟
                      بریک به معنی پاره آجر شدنه.
                      که یعنی 0 .
                      ریستور کنید مشکلتون حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iaidin
                        دوست گرامی برای من عجیبه که بعضی از دوستانی که فعال هستند هم مسائلی رو میفرمایند که اشتباهه.
                        به علت اینکه اپ های شما در کامپیوتری دیگه که با آیدی دیگه ای آتورایز شدند و با اون آیدی کی ساین شدن ،
                        شما بدون آیدی اون شخصی که براتون این برنامه ها رو ریخته به هیج عنوان نمیتونید ترنسفر پورچسز کنید .
                        تنها راه شما استفاده از آیفان باکسه.
                        شما باید همرو backup to ipa کنید و به library آیتونز درگ کنید.
                        به این ترتیب هیچکدوم پاک نمیشند.
                        اگه براتون نا مفهوم بود بندرو ادد کنید.

ادیت : فراموش کردم ،
                        وقتی شما اولین بار برنامه ای رو دانلود کنید ، خود به خود اتورایز میشید.
                        موفق و پیروز باشید.
                        شما اینی که گفتین رو از کجا انجام بدم من ؟؟؟

نظر

سلام
                          دوستان من قصد خرید iآیفون 4 رو دارم.تنها سوالی که برام باقی مونده این هست:

آیا امکان شبکه کردن این گوشی هست؟
                          بگذارید منظورم رو بهتر بگم:
                          من یک سرور توی خونه دارم که تمام کامپیوتر های خونه از لپ تاپ ،pc،گوشی و تلویزیون به این سرور متصل هستند.(وایرلس)
                          من اگر فیلمی رو خواسته باشم می تونم از طریق شیر کردن اون رو روی تلویزیون ببینم یا اگر یک فایلی رو بخوام روی موبایل اون رو از طریق این شبکه و سرور به راحتی می تونم ببینم.
                          به طور خلاصه تما ابزار ها به این سرور وصل هستند و به یکدیگر تبادل اطلاعات می کنند.

اما شنیدم همچین اماکنی روی سیستم عامل ios نیست.(شایدم همه به راحتی ویندوز نیست!)

ممنون میشم در این مورد بنده رو راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
                            شما اینی که گفتین رو از کجا انجام بدم من ؟؟؟
                            با iFunbox باید انجام بشه.

نظر

اینم(i-FunBox | File Manager, Browser, Explorer, Transfer Tool for iPhone, iPad & iPod Touch via USB) سایتش هست

نظر

صبر کنید ..
                              X