اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنلاک آیفون 4 در ios 6!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

متآسفانه آیفون 4 در بیسباند 1.59 و در ورژن 6 آنلاک نمیشود.. من 2 ماهه که چنین مشکلی دارم و هیچ راهی هم برای دانگرید نیست چون SHSH ندارد و برای سافتبانک ژاپنه!!!
    آیفون 4 به خاطر ناسازگاری زیاد بین ورژن و بیسبند (1.59 و 6.1.2) قابل آنلاک نیست . حتی با Iparehos و pushfix هم نمیشه .
    اگر راهی هست لطفاً مرا راهنمایی کنین .. من طبق گفته های همه ی سایت ها از جمله سایت شما اینکارو کردم و به غلط کردن افتادم .

نظر

سلام دوستان من يه ايفون ٤از كانادا برام اوردن،كه ظاهراً لاك هست ميخوام انلاكش كنم وقتى روشنش ميكنم تا بياد بالا اين پيغام رو ميده،لطفاً راهنمايى كنيد.قابل انلاك يا اكتيو كردن هست؟ImageUploadedByTapatalk1374323815.513228.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط badboy1313 نمایش پست ها
        سلام دوستان من يه ايفون ٤از كانادا برام اوردن،كه ظاهراً لاك هست ميخوام انلاكش كنم وقتى روشنش ميكنم تا بياد بالا اين پيغام رو ميده،لطفاً راهنمايى كنيد.قابل انلاك يا اكتيو كردن هست؟[ATTACH]17356[/ATTACH]
        جیلبریکش کنید تا اکتیو شه . بیس باندش چنده ؟

نظر

بادرود خدمت دوستان
          آیا برای آیفون 4 لاک TMOBILE آلمان با بیس باند 4.12.02 و ios6.0.1
          راهی برای آنلاک وجود دارد ؟

با سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط اجو نمایش پست ها
            بادرود خدمت دوستان
            آیا برای آیفون 4 لاک TMOBILE آلمان با بیس باند 4.12.02 و ios6.0.1
            راهی برای آنلاک وجود دارد ؟

با سپاس فراوان
            تو قسمته آنلاک با imei مطرح کنید چون این بیس باند نرم افزاری یا با گیوی انلاک نمیشه

نظر

با سلام
              من گوشی 4g که خریدم به 4.2.1 ااپدیت و با gevey sim انلاک کردن برام(3.10.1)
              الان اگه ببرم به 6.1.2 با برنامه های مثل red snow با برنامه های دیگه میشه انلاک کرد یا بازم gevey sim می خواد؟
              سوال دیگه اینکه جریان این فریمور کاستم 5.1 که میگن خودش انلاکه و بیس باند رو تغییر نمیده چیه؟ یعنی عین 5.1 واقعی برنامه هایی که ورژن 5.1 بخواد روش نصب میشه ؟
              ویرایش توسط eliyas : https://i-phone.ir/forums/member/10225-eliyas در ساعت 28-07-2013, 05:37 PM

نظر

کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام.1 آیفون 4 از سوئد امده i0s 6.1.3 mc603 ks/a سیم روش میندازم میگه no valid.. اما تو سایت ها نگاه کردم که انلاک فکتوریه اگه هست پس چطور اکتیو میخواد.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر!

نظر

نوشته اصلی توسط m.hossein66 نمایش پست ها
                    سلام.1 آیفون 4 از سوئد امده i0s 6.1.3 mc603 ks/a سیم روش میندازم میگه no valid.. اما تو سایت ها نگاه کردم که انلاک فکتوریه اگه هست پس چطور اکتیو میخواد.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر!
                    به آیتونز وصل کن تا اکتیو بشه اگه آنلاک فکتوری هست !

نظر

به التونز که میزنم 'به سیم کارت گیر میده وصل نمیشه

نظر

این ارور میده The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported

نظر

نوشته اصلی توسط m.hossein66 نمایش پست ها
                          این ارور میده The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported
                          خب لاک هست دیگه به سایت های رایگان اعتماد نکنید

نظر

صبر کنید ..
                          X