اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

با سلام خدمت تمامی کاربران
    در این تاپیک شما می توانید سوالات خود را در رابطه با نسل چهارم آیپد مطرح کنید.

سلام دوستان من تو يكي از سايت هاي معتبر فروش ايراني،ديدم نوشته فروش ايپد ٤،٤جي،٦٤ گيگ،منم سفارش دادم و ز هم كه زدن گفتم حتما ٤ باشه و سلولار كه گفت هست!و با توجه به اينكه دوستان ميفرمايند كه اخر نوامبر فروش سلولار شروع ميشه،خواستم بدونم اين دستگاه واقعا ٤ هست يا با ايپد ٣ اشتباه شده؟فردا گفت براتون مياريم و اگه خودش باشه باهاتون تو محل حساب ميشه،و همچنين ميخوام بدونم تفاوت جعبه ايپد ٤ با جعبه ايپد ٣ در چي هست؟من در حال حاظر ايپد٣ رو دارم
    با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
      سلام دوستان من تو يكي از سايت هاي معتبر فروش ايراني،ديدم نوشته فروش ايپد ٤،٤جي،٦٤ گيگ،منم سفارش دادم و ز هم كه زدن گفتم حتما ٤ باشه و سلولار كه گفت هست!و با توجه به اينكه دوستان ميفرمايند كه اخر نوامبر فروش سلولار شروع ميشه،خواستم بدونم اين دستگاه واقعا ٤ هست يا با ايپد ٣ اشتباه شده؟فردا گفت براتون مياريم و اگه خودش باشه باهاتون تو محل حساب ميشه،و همچنين ميخوام بدونم تفاوت جعبه ايپد ٤ با جعبه ايپد ٣ در چي هست؟من در حال حاظر ايپد٣ رو دارم
      با تشكر
      مدل ٤جي به هيچ وجه عرضه نشده، يا آيپد ٣ ميدن يا مدل wifi

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        مدل ٤جي به هيچ وجه عرضه نشده، يا آيپد ٣ ميدن يا مدل wifi

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
        سلام بله متشكرم
        با من تماس گرفتن و گفتن اشتباه شده

نظر

سلام.من میخوام ایپد نسل 4 رو بگیرم.امروز که رفتن همه wifi داشتن.میخواستم ببینم مدل سیم کارت خور حدودا کی وارد ایران میشه.و اینکه از روی جعبه چه جوری میشه تشخیص داد که نسل 4 هست و مثلا 3 نیست.و اینکه در مدل 4g بای به چی دقت کنم که با سیمکارت ایران کار کنه؟چون شنیدم مدل gsm و یکی دیگه هست که gsm در ایران کار میکنه.لطفا اگه با پارت نامبری یا چیزی میشه اینو تشخیص داد بهم بگین.مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
            سلام.من میخوام ایپد نسل 4 رو بگیرم.امروز که رفتن همه wifi داشتن.میخواستم ببینم مدل سیم کارت خور حدودا کی وارد ایران میشه.و اینکه از روی جعبه چه جوری میشه تشخیص داد که نسل 4 هست و مثلا 3 نیست.و اینکه در مدل 4g بای به چی دقت کنم که با سیمکارت ایران کار کنه؟چون شنیدم مدل gsm و یکی دیگه هست که gsm در ایران کار میکنه.لطفا اگه با پارت نامبری یا چیزی میشه اینو تشخیص داد بهم بگین.مرسی
            هنوز عرضه نشده سیم کارت خورش و به اونور بخوایم حساب کنیم روز شکر گزاری میاد بیرون و عوضه عمومی میشه و به اتمال زیاد دو سه روز دیگه ایران هم میاد والا از روی جعبه که فقط به پارت نامبرش میشه و از روی خودش هم که سوکتش دیگه 9 پین نیست سوکت های جدید هست و برای سیم کارت هم همه ی مدل ها و اپراتور ها به غیر از wi-fi روش کار میکنه
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام دوستان

من میخواستم نیو آیپد بگیرم اما یدفعه این نسل 4 اومد.. میخوام بدونم واقعا ارزش داره که 3 نخرم و بجاش 4 بخرم؟ اینقدر تفاوت فاحش هست تو سرعت و..؟؟ قیمتش تو ایران مثل قیمت 3 میدن؟؟

جایی هست تو ایران که الان بفروشن از طریق سایت؟

مهمتر از اون من میخوام جیلبریک کنم و یعنی میشه امید داشت که واسش بیاد؟؟ یا برم همون سراغ نیو آیپد؟؟
              ویرایش توسط Mehdiest : https://i-phone.ir/forums/member/46712-mehdiest در ساعت 12-11-2012, 10:15 PM

نظر

بله واقعاً علومه رمش ۲ شده چیپ گرافیکی عوض شده معلومه همون قیمت نمیدن خیلی بیشتره
                الان مول وای فایش تهران هست ولی ۳ جی هنوز عرضه نشده ولی به زودی میاد

نظر

اقا من ایپد 3 دارم ارزش داره بفروشم ایپد 4 بگیرم با 1 تومن ضرر ؟
                  میشه کامل در موردش هر کی داره بگه

نظر

کسی نسیت جواب بده

نظر

نوشته اصلی توسط zamiar نمایش پست ها
                      کسی نسیت جواب بده
                      منم ايپد نيو دارم وعقل سليم حكم ميكنه اين مقدار ضرر براش عاقلانه نخواهد بود

———————————————
                      سازنده ترين كلمه "گذشت" است آن راتمرين كن

نظر

من هم میگم کار درستی نیست

نظر

اخه سرعتش واقعا رفته بالا دیروز یه دونه ۱۰ دقیقه دستم گرفتم
                          ولی این ایپدم رو دوست دارم و کلی توش برنامست و جیل
                          راست میگین فعلا نمیفروشم این و ضرره
                          ممنون از همه

نظر

سلام.مدل A1460 on the iPad (4th generation) Wi-Fi + Cellular (MM) چه فرقی با a1459 که MM نداره میکنه؟ایا هردو با سیمکارت های ایران کار میکنن؟

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                              سلام.مدل A1460 on the iPad (4th generation) Wi-Fi + Cellular (MM) چه فرقی با a1459 که MM نداره میکنه؟ایا هردو با سیمکارت های ایران کار میکنن؟
                              فرقش به احتمال زیاد تو اپراتور باشه در هر صورت هر مدلی از آیپد که سیم کارت بخوره تو ایرن کار میکنه از جمله این دو مدل

نظر

صبر کنید ..
                              X