اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با وای فای

سلام ی ایبد مینی دارم وای فای ios 8..1.2 وی گوشی اندروید که به عنوان hotspot برای شیر کردن اینترنت ازش استفاده میکنم.
    هروقت ایبد رو بهش وصل میکنم . شروع میکنه به دانلود کردن وحجم اینترنت رو کم میکنه . در ضمن restore هم کردم . ابدیت هم خاموشه .دارم به مشکل سخت افزاری بودنش شک میکنم . دوستان اگه ممکنه کمک کنید. همه اینترنت رو مصرف میکنه. با تشکر

سلام...دوست عزیز گزینه های زیادی هست که بطور پیش فرض در سیستم عامل ایفون فعاله و اینترنت رو مصرف میکنه.... باید بعد از ریستور همه اونا رو غیر فعال کنید....خیلیهاشون لازم و ضروری نیستند....!! کارهای مهم زیرو انجام بدید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه...موفق باشید.

1- به هیچ عنوان سرویس icloud رو درایفون فعال نکنید...!! (این سرویس از نظر مصرف حجم اینترنت شمارو بیچاره میکنه... نباید در گزینه ای کلود در ستینگ گوشی اپل ایدیتون رو وارد کنید.....اگر فعاله پاکش کنید..!)

2-در مسیر settings-general-backround refresh تیک تمام برنامه ها رو بردارید...(غیر از برنامه های ضروری مثل مسنجرها مانند لاین و وایبر و ....)

3-در مسیر settings-itunes&app store تیک تمام برنامه ها رو بردارید...

4- مهم! :در مسیر settings-privacy-location services به انتهای صفحه برید و گزینه system services رو انتخاب کنید غیر ازگزینه اولی تیک تمام برنامه ها رو مطابق شکل زیر بردارید...(اکثر این سرویسها در ایران کارایی ندارند و بعد از غیر فعال کردنشون مصرف باطری شما هم کمتر میشه...!!)

ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 16-01-2015, 09:54 PM

نظر

باتشكر همه كارهايي كه گفتيد انجام دادم ولي مشكل هنوز پا بر جاست . هيچ نرم افزاري هم نصب نيست . ولي مشكل هنوز پا بر جاست . من ديوايسهاي زيادي داشتم تا حالا با همچنين موردي بر خورد نداشتم.

نظر

صبر کنید ..
      X