اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

با سلام خدمت تمامي كاربران
    در اين تاپيك شما مي توانيد سوالات خود را در رابطه با نسل سوم Apple TV مطرح كنيد.

ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 18-03-2012, 12:42 PM

دوستان من آیفون 4s دارم و قصد دارم به زودی یه آیپد جدید هم بخرم.نظر شما در مورد اینکه اپل تی وی جدید رو بخرم چیه؟یه خورده در موردش توضیح میدید که چه فایده هایی داره و به نظرتون می ارزه بخرمش؟!
    ویرایش توسط iHossein : https://i-phone.ir/forums/member/77500-ihossein در ساعت 09-04-2012, 08:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
      دوستان من آیفون 4s دارم و قصد دارم به زودی یه آیپد جدید هم بخرم.نظر شما در مورد اینکه اپل تی وی جدید رو بخرم چیه؟یه خورده در موردش توضیح میدید که چه فایده هایی داره و به نظرتون می ارزه بخرمش؟!
      دوستان کسی نبود پاسخ بده؟!

نظر

سلام
        برای اشتراک گذاشتن فقط از طریق ایتونز ممکنه؟نمیشه یه درایو ر. شیر کرد..؟
        ورژن اپل تیوی بنده 5 هست برای جلبریک از چه برنامه ای استفاده کنم البته برای ویندوز و اینکه امکان دانگرید داره؟
        ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
          باهاش ميتوني صفحه idevice ت رو mirorr كني رو tv بدون سيم كه يكي از مهم ترين كارهاش هست
          يه سري بازي هاي ايپد و ايفون رو هم مثل real racing2 رو ميتوني تصويرشو بفرستي رو tv بدون هيچ كابلي كلا بدرد بخوره

نظر

نوشته اصلی توسط Gsm نمایش پست ها
            سلام
            برای اشتراک گذاشتن فقط از طریق ایتونز ممکنه؟نمیشه یه درایو ر. شیر کرد..؟
            ورژن اپل تیوی بنده 5 هست برای جلبریک از چه برنامه ای استفاده کنم البته برای ویندوز و اینکه امکان دانگرید داره؟
            ممنونم
            فقط از طريق ايتونز البته جيلبرك بشه شايد بشه
            اگر apple tv 3rd باشه فعلا جيلبرك نميشه

نظر

هنوز هم جیلبریک برای نسل سوم اپل تی وی نیومده؟
              اگه وجود داره برای چه فریمورهایی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
                هنوز هم جیلبریک برای نسل سوم اپل تی وی نیومده؟
                اگه وجود داره برای چه فریمورهایی هست؟
                نه براي نسل سوم نيست هنوز
                احتمالا به زودي مياد

نظر

سلام
                  خبری از جیلبریک برای نسل سوم نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط naymz نمایش پست ها
                    سلام
                    خبری از جیلبریک برای نسل سوم نیست؟
                    فعلا نه خبري بشه حتما اعلام ميكنيم

نظر

av player

با سلام
                      ايا برنامه اي هست كه بشه فايل هاي داخل برنامه مثلاً av player يا ac player رو روي apple tv ديد الان فقط صدا رو ميفرسته اگه پولي هم بود اشكال نداره.

با تشكر.

نظر

نوشته اصلی توسط farax_x نمایش پست ها
                        با سلام
                        ايا برنامه اي هست كه بشه فايل هاي داخل برنامه مثلاً av player يا ac player رو روي apple tv ديد الان فقط صدا رو ميفرسته اگه پولي هم بود اشكال نداره.

با تشكر.
                        اگه فایلها mp4 باشند صدا و تصویر منتقل میشه ولی اگه نباشند فقط صداش میاد.
                        اگه بخواهی فرمتهای دیگه را ببینی باید اپل تی وی را جیلبریک کنی ولی بازم نمیشه فرمتهای دیگه را air paly کرد و باید از یک جا share کنی تا بتونی ببینی

نظر

نوشته اصلی توسط farax_x نمایش پست ها
                          با سلام

با تشكر.
                          برنامه good player هست که با airplay سازگار هست و خیلی خوب کار میکنه.

نظر

تمام مشکلاتی که همه با apple tv دارن را میتونن با mountain lion حل کنند و تمام دسکتاپ را توی تلویزیون خودشون به راحتی ببینند

نظر

سلام

جیلبریک اپل تی وی 3 عرضه شده یا نه هنوز؟

نظر

صبر کنید ..
                              X