اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برگزاری اولین جشنواره برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

Collapse
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • [ اختصاصی ] برگزاری اولین جشنواره برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

  روز به روز بازار اپلیکیشن های موبایل داغ تر می شود و برنامه های مختلف و متنوعی پا به دنیای تلفن همراه می گذارند.
  شاید تا همین چند سال پیش کسی فکر نمی کرد که نفوذ اپلیکیشن های مختلف در زندگی هایمان، در قالب همراه ترین و نزدیک ترین وسیله الکتریکی، یعنی موبایل تو جیب؛ تا این حد گسترده و ریشه دار بشود. جوری که زندگی بدون آنها اگه غیر ممکن نباشد، سخت و رنج آور هست.
  حالا با توجه به وجود این دریای اپلیکیشن، دانشگاه صنعتی شریف مجالی رو فراهم کرده تا برنامه نویس ها و توسعه دهندگان برنامه های موبایل بتوانند اپلیکیشن خود را بدون هیچ هزینه ای و فقط با زدن چند کلیک در یک مسابقه، با اپلیکیشن های دیگر محک بزنند تا کاربردی ترین و بهترین اپلیکیشن ها مشخص شوند!

  در دانشگاه صنعتی شریف که یکی از برترین دانشگاههای کشور در زمینه ی دانش فنی و یکی از تاثیرگذارترین دانشگاهها بر صنعت کشور هست، در طی سال، جشنواره ها و مسابقات مختلفی برگزار می شود که در نوع خودشان جز برترین ها از لحاظ نوآوری و سطح علمی-فنی محشوب می شوند. امسال دانشگاه صنعتی شریف برای اولین بار اقدام به برگزاری «جشنواره برنامه نویسی تلفن همراه» در قالب مسابقات شریف کاپ کرده است.
  مسابقاتی که همه ساله در مهرماه، زیر نظر دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

  - برای شرکت در این جشنواره کافی است بعد از ورود به سایت، ابتدا از طریق قسمت "ارسال آثار" در سیستم عضو شوید و سپس به تعداد دلخواه، برنامه های خود را بارگزاری کنید. پس از پایان مهلت مسابقه، داورها نرم افزارهای ارائه شده را بررسی کرده و به آنها امتیاز خواهند داد.

  - در پایان نیز از برنامه های برگزیده در مراسم اختتامیه ی مسابقات شریف‌کاپ که در دانشگاه صنعتی شریف با حضور شخصیت های برجسته و مهمانان ویژه و با وجود پوشش رسانه ای، در تاریخ چهارم مهرماه برگزار خواهد شد، تقدیر شده و جوایز نفیسی به برنده ها اهدا خواهد شد. شرکت در این جشنواره رایگان بوده و جایزه ویژه این جشنواره مبلغ سی میلیون ریال تعیین شده است. به سه برنامه برگزیده دیگر هم، هرکدام ده میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

  برای شرکت در این مسابقه و اطلاعات بیشتر به سایت http://app.sharifcup.ir مراجعه نمایید.
  مهلت شرکت در این جشنواره تا 30 ام شهریور ماه می باشد و تمدید نخواهد شد.


  وبسایت i-Phone.ir به‌عنوان حامی رسانه‌ای این جشنواره فعالیت خواهد کرد.
صبر کنید ..
X