اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استیو وزنیاک: Galaxy Gear ابزاری بی ارزش است

Collapse
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • استیو وزنیاک: Galaxy Gear ابزاری بی ارزش است
  استیو وزنیاک را دیگر معرفی نمیکنیم، زیرا اکثر قریب به اتفاق افرادی که شناخت اندکی از مسائل فناوری دارند با این فرد آشنایی دارند، یکی از موسسان اپل که سالیانی است از اپل جدا و به صورت مستقل شاید مشاوره هایی یا نظراتی را پیرامون این کمپانی در رسانه ها و مصاحبه هایش ابراز میدارد، که اکثر تیکه جمله هایی که در مورد اپل بکار میبرد، موجبات شادی و تفریح طرفداران اپل را نیز فراهم میاورد، به عنوان مثال در یکی از مصاحبه های اخیر خود عنوان داشت که خیلی تمایل دارد تا اپل یک گوشی بر پایه اندروید تولید و روانه بازار کند.
  به هر حال این برنامه نویس و هکر با تجربه اخیراً در خلال مصاحبه ای که در کنفرانس نوآوری های اتومبیل در میلواکی (Milwaukee) برگزار شده بود در مورد برخی گجت های پوشیدنی اظهار نظر کرد، و گلکسی گر (Galaxy Gear) سامسونگ را یک دستگاه بی ارزش خواند.
  وزنیاک گفت: "من این ابزار را از طریق فروشگاه ebay تنها برای آزمایش خریداری کردم که تنها بعد از نصف روز کار کردن با آن، به قدری بی ارزش بود که آن را دور انداختم. به گونه ای که برای اطلاع از رخدادها باید همیشه آن را بر روی گوش خود قرار دهید."
  یکی از دلایل ضعف گلکسی گِر، عرضه نابخردانه آن توسط سامسونگ به دلیل عقب نیفتادن از اپل در حوزه محصولات پوشیدنی بود، اما عرضه یک محصول به دلیل رقابت به چه قیمتی؟
  همچنین وزنیاک در مورد عینک شیشه ای گوگل یا Google Glass گفت: " همانند ساعتهای هوشمند میتواند مفید باشد، و هنوز جای پیشرفت دارد، من تمام کارهایی که میخواستم با آن انجام دادم و در واقع خیلی دوست دارم با آن بازی کنم."
  با این حال وزنیاک برای ارایه یک محصول پوشیدنی توسط اپل امیدوار است: "زمانی که یک شرکت یک محصول شگفت انگیز و متفاوتی را ارایه مینماید، همه میگویند که این شرکت خالق این محصول و ادامه دهنده آن خواهد بود. و قبلا این توانمندی از آن اپل بود، البته نه همیشه، و من آرزو میکنم که اپل به یک موفقیت بزرگ دست پیدا کند."
صبر کنید ..
X