اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویدئوی تبلیغاتی سامسونگ بر علیه آیفون اپل

Collapse
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • ویدئوی تبلیغاتی سامسونگ بر علیه آیفون اپل
  شرکت سامسونگ امروز ویدیوی تبلیغاتی را بر ضد آیفون اپل منتشر کرد که اینبار علاوه بر آیفون، خود افراد دارای گوشی هوشمند اپل را نیز هدف گرفته بود، و برخی سکانسها از نظر اخلاقی هم درست به نظر نمیرسید. سامسونگ در این ویدئوی ۱ دقیقه ای تنها دو برتری گلکسی اس ۵ را میخواست به رخ بکشاند: باتری قابل تعویض و قابلیت Ultra Power Saving Mode، که سامسونگ میگوید در این حالت گوشی شما میتواند بیش از ۲۴ ساعت به صورت استند بای با کمتر ۱۰ درصد شارژ دوام بیاورد.
  در این کلیپ عده ای از افراد آیفون دار در فرودگاه نشان داده میشوند که حتی در دستشویی ها دائم به دنبال راه حلی برای شارژ گوشی خود میباشند. از کمترین لذت حتی خرید یک نوشیدنی محروم هستند، در حالیکه افرادی که دارای گلکسی اس ۵ هستند، خیلی راحت و ریلکس از لحظات خود شادمان هستند و رقیبان خود را محکوم به عدم توانایی در تعویض باتری گوشی هوشمند مینمایند.
  این اقدام بعد از مدتی سکوت سامسونگ به دلیل هجمه زیادی از انتقادات طرفداران و کارشناسان به دلیل راضی نکردن پرچمدار جدیدش بعد از رونمایی اش بود، تا جایی که مدیر منطقه آمریکا شرکت HTC، گلکسی اس ۵ مخصوصاً با رنگ طلایی اش را به "چسب زخم" تشبیه کرد.
  در گوشی های هوشمند اپل برای کاهش مصرف باتری راههای بسیار ساده در دسترس هست که نیاز به راه اندازی کمپین ضد تبلیغاتی و بزرگنمایی آن نیست.

  ویرایش توسط iConnection : http://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 04-07-2014, 06:33 PM

 • #2
  لینک دانلود ویدئو :

  نظر

  صبر کنید ..
  X