۵ اپلیکیشنی که حتما باید در مک خود داشته باشید

معمولا اپلیکیشن‌هایی که برای سیستم‌عامل مک طراحی می‌شوند توجه چندانی به مانند iOS نمیتوانند در جامعه مجازی جلب کنند به این منظور در این مطلب نگاهی به ۵ اپلیکیشنی که حتما باید روی مک خود امتحان کنید میپردازیم.

 

 

Unclutter ($9.99)

این اپلیکیشن تنها به این منظور طراحی شده است که بتواند دسترسی شما به فایل‌ها، نوت‌ها و بسیاری از قابلیت‌های اصلی سیستم‌عامل را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار بدهد. این اپلیکیشن یک پنل به بالای دسکتاپ شما اضافه می‌کند که می‌توانید فایل‌های دسکتاپ خود را سریعا به داخل آن بکشید و مخفی کنید. همچنین می‌توانید نوت‌های خود را سریعا آنجا یادداشت کنید و بعدا به آن دسترسی داشته باشید. همچنین این برنامه یک تاریخچه از متن‌هایی که کپی کردید و سایت‌هایی که رفتید هم به صورت مستقیم در اختیارتان قرار می‌دهد که سریعا از بین آن‌ها به چیزی که می‌خواید دسترسی پیدا کنید.

 

دانلود آخرین نسخه کرک شده این اپلیکیشن

 

DeskCover (Free)

ممکن است شما در طول روز با چندین صفحه در دسکتاپ خود کار کنید و گاهی مجبورید آن‌ها را مرتب کنید چون نیازشان دارید و نمیتوانید آن‌ها را ببندید. بنابراین این برنامه به کمک شما می‌آید. به کمک این برنامه می‌توانید شفافیت اپلیکیشن‌هایی که تمرکز بر روی آن ها کمتر است را کم کنید که باعث می‌شود دیگر باعث اذیت شدن شما نمی‌شوند.

 

Dropzone 3 ($9.99)

این برنامه در منوبار مک اضافه می‌شود و به این صورت عمل می‌کند که یک سری شرت‌کات در آن قرار می‌دهید و سپس به راحتی با کشیدن فایل‌ها در آن می‌توانید کاری که میخواهید را انجام دهید. مثلا اپلیکیشن فتوشاپ را در آن قرار می‌دهید و همچنین اکشن مربوط به. AirDrop، حال با کشیدن هر فایلی در منوبار مک خود بر روی این اپلیکیشن، میتوانید انتخاب کنید که این فایل را میخواهید به اشتراک بگذارید یا با چه اپلیکیشنی باز کنید.

 

دانلود آخرین نسخه کرک شده این اپلیکیشن

 

Bartender 3 ($15)

حتما برای شما هم پیش آمده است که تعداد آیکون‌های موجود در منوبار مک‌تان خیلی زیاد شده است و بیشتر اوقات نیز به آن‌ها نیاز دارید. این اپلیکیشن دقیقا برای شما طراحی شده است به این معنی که با وجود یک آیکون در منوبار و کلیک بر روی آن، تمام آیکون‌هایی که مایل نیستید و کمتر به آن‌ها نیاز دارید مخفی ‌می‌شوند و مجدد می‌توانید آن‌را نمایش دهید.

 

دانلود آخرین نسخه کرک شده این اپلیکیشن

 

Magnet ($0.99)

به کمک این برنامه بالاخره می‌توانید مشکل فول اسکرین نشدن اپلیکیشن‌ها مک را حل کند. توسط این اپلیکیشن با کشیدن پنجره برنامه مورد نظر به هر سمتی که میخواید می‌توانید آن‌را فول اسکرین کنید یا صرفا به یک بخشی از صفحه انتقال دهید.

 

دانلود آخرین نسخه کرک شده این اپلیکیشن

 

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.