معرفی اپلیکیشن: لیمگ

معرفی اپلیکیشن: لیمگ

اپلیکیشن لیمگ که به تازگی عرضه شده است، این امکان را به کاربران می‌دهد که به تمامی نشریات پرمخاطب ایرانی و خارجی اعم از روزنامه‌ها و مجلات به صورت اشتراکی، دسترسی داشته باشند.

در این اپلیکیشن با دریافت اشتراک می‌توانید روزنامه‌ها و مجلات را دانلود، ذخیره و مطالعه کنید. دیتابیس لیمگ تقریبا کامل بوده و تمامی علاقه‌مندی‌ها را شامل می‌شود.

به طور مثال می‌توانید روزنامه شرق، اعتماد، ابتکار و یا ایران ورزشی را هر روز در لیمگ دریافت و مطالعه کنید. همچنین مجلاتی مانند خانواده سبز، خط خطی، نجوم و فیلم نگار در دیتابیس لیمگ موجود است.

نکته خوب این اپلیکیشن پشتیبانی از مجله‌های خارجی نیز می‌باشد. به طور مثال مجلات National Geography، Science، Times و Knowledge در این اپلیکیشن قابل مطالعه است.

در صفحه اصلی لیمگ می‌توانید برگزیده‌ها و نشریات پراستفاده را مشاهده کنید.

همچنین از قسمت جستجو می‌توانید به صفحه نشریه مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. پس از مراجعه به صفحه نشریه مورد نظر، می‌توانید آن را دانلود و مطالعه کنید.


لیمگ در دو نسخه اندروید و iOS عرضه شده است. قابل ذکر است که نسخه اندروید برنامه بسیار خوب طراحی شده است اما نسخه iOS آن دارای مشکلاتی است که امیدواریم توسعه‌دهندگان این برنامه آن‌ها را در نسخه‌های بعدی رفع کنند.

لیمگ را می‌توانید از اپ استور دانلود کنید.

Limag

سازنده : Seyed Mohammadreza Karbalaee
نمایش در App Store
حجم : ۶۴.۶ MB نسخه : 1.3 دسته‌بندی : Entertainment قیمت : Free

تصاویری از محیط برنامه

برچسب ها:

دیدگاه ها ۱

  1. هشت پا

    ۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ق.ظ

    این دسته برنامه های کاربردی خیلی زیاده و جالبه باید به نحو مفیدی مورد استفاده واقع شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید.