تصاویری از تغییرات iTunes 12.4 منتشر شد

تصاویری از تغییرات iTunes 12.4 منتشر شد

در ماه فوریه، مسئول سرویس‌های آنلاین اپل یعنی Eddy Cue قول تغییراتی در اپلیکیشن آیتونز برای مک و ویندوز را داده بود تا کاربران جدید راحت تر بتوانند با آن کار کنند. طراحی آیتونز پس از اضافه شدن Apple Music بسیار شلوغ شده و یافتن ساده ترین بخش‌ها بسیار سخت شده است. پیش از این قرار بود که آپدیت iTunes 12.4 در OS X 10.11.4 قرار داشته باشد که به دلایل نامشخصی عرضه این نسخه عقب افتاده است.

اما امروز تصاویری منتشر شده که محیط تغییر یافته iTunes 12.4 را نشان می‌دهد. قسمت انتخاب بخش‌های مختلف از چند دکمه به یک منو تغییر یافته است تا کاربران دقیقا متوجه شوند که وارد کدام بخش می‌شوند. مانند قبل قابلیت پنهان کردن هر بخش نیز وجود دارد.

itunesnavigation-800x527

یک سایدبار در سمت چپ نیز مانند نسخه‌های قدیمی آیتونز اضافه شده است تا بخش‌های کوچکتر هر بخش اصلی را جدا کند. به طور مثال در بخش موزیک، قسمت‌های آلبوم، آهنگ و خواننده قرار گرفته است.

itunesmainscreen-800x527

منوهای تنظیمات نیز ساده تر شده است تا کاربران راحت‌تر بخش مورد نظر خود را پیدا کنند.

itunesmenus

بخش Mini Player آیتونز با کمی تغییر در بخش طراحی روبرو بوده و بخش Up Next به سمت راست Player منتقل شده است تا بیشتر معلوم باشد.

itunesupnext2-800x202

هنوز مشخص نیست که این آپدیت در چه تاریخی عرضه شود اما احتمالا تا کمتر از یک ماه دیگر باید شاهد عرضه این نسخه جدید آیتونز باشیم.

منبعMacRumors

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.