iPad Air 3 دارای صفحه نمایش 4K و 4 گیگ رم خواهد بود

در روزهای گذشته اخبار و شایعات بسیاری در خصوص نسل بعدی آیپد ایر یعنی آیپد ایر 3 منتشر شده است. حال صبح امروز به گزارش DigiTimes و به نقل از چندین تامین کننده قطعات از چین، شرکت‌های تایوانی General Interface Solution و TPK که مسئولیت تولید پنل‌های تاچ آیپد ایر 3 را بر عهده دارند در حال تولید صفحه‌نمایش هایی با رزولوشن 4K برای این نسل از آیپد هستند. هنوز اطلاعات دقیقی از اینکه در این نسل از تکنولوژی 3D Touch استفاده میشود یا نه در دست نیست.

 

در ادامه این گزارش آمده است که علاوه بر صفحه نمایش 4K، آیپد ایر 3 از 4 گیگابابت رم بهره خواهد برد و همچنین شاهد افزایش ظرفیت باتری نیز به جهت بهبود عمر آن خواهیم بود.

iPad-Air-2-Lock-screen-Silver-Gold-Space-Gray-001

در خصوص دیگر قابلیت‌های آپید ایر ۳ با توجه به یک طرح شماتیک تایید نشده، اولین تغییر قابل توجه اضافه شدن فلاش LED در پایین دوربین پشت دستگاه برای بهبود عکاسی و فیلم برداری در شرایط نور کم است. همچنین به منظور افزایش کیفیت سیستم صوتی دستگاه، چهار عدد اسپیکر در این نسل قرار گرفته است، دو عدد در بالا و دو عدد دیگر نیز در پایین دستگاه، دقیقا همانند آپید پرو. بنابراین شاهد سیستم صوتی فوق‌العاده‌ای در این نسل از آیپد ایر خواهیم بود. همچنین در این نسل از آیپد ایر امکان استفاده از Apple Pencil هم فراهم شده است بنابراین از قابلیت‌های این اکسسوری فوق‌العاده نیز میتوانید بهره ببرید.

 

پیش‌بینی میشود این محصول در اسفند ماه طی یک کنفرانس خبری رسما معرفی شود.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.