انتشار ویدئویی از یک نسخه کامل آیفون ۶s

تابحال تصاویر زیادی از قطعات مختلف آیفون بعدی لو رفته است اما حالا یک منبع نامشخص یک ویدیو منتشر کرده که در آن قطعات مختلف آیفون را به هم وصل کرده و این دستگاه حتی روشن هم می‌شود. اما پس از روشن شدن تنها علامت چرخ دنده دیده می‌شود که در واقع نشانگر سیستم عامل تست اپل است. این فرد گفته قطعات لو رفته آیفون بعدی را در قاب آیفون ۶ کنار هم چیده تا دستگاه فعال و روشن شده است.

iphone_6s_boot_gear-2

در این ویدیو می‌بینیم که دستگاه روشن می‌شود و نشان چرخ دنده برروی صفحه نمایش نشان داده می‌شود و پس از آن داخل دستگاه و قطعات مختلف آن را می‌بینیم. تعدادی از قطعات حضور ندارند اما قطعات موجود برای روشن شدن دستگاه کافی است، به طور مثال نبودن دوربین پشت مشکلی برای روشن شدن دستگاه ایجاد نمی‌کند.

 

یکی از قابلیت‌هایی که بیشتر از همه در مورد آیفون بعدی شنیده‌ایم Force Touch است که به کاربر اجازه می‌دهد با فشار بیشتر به منوهای بیشتری دسترسی پیدا کند. این دستگاه با توجه به اینکه وارد سیستم عامل اصلی نمی‌شود چیزی را در مورد این قابلیت تایید یا رد نمی‌کند اما پنل صفحه نمایش این دستگاه قطعا با آیفون ۶ متفاوت است.

iphone_6s_gear_open

در کنار این‌ها به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد از مودم ال‌تی‌ای MDM9635M کوالکام استفاده کند تا سرعت نسل چهارم را در آیفون بعدی ارتقا دهد.

در نهایت پردازشگر آیفون بعدی هم در تصاویر لورفته دیده می‌شود که به نظر کمی بزرگتر از A8 است و انتظار داریم که در کنار سرعت بیشتر، این پردازشگر دارای ۲ گیگابایت رم هم باشد.

iphone_6s_6_chips

انتظار داریم که اپل کنفرانس معرفی آیفون‌های بعدی را در تاریخ ۱۸ شهریور برگزار کند.

منبعMacRumors

برچسب ها:

دیدگاه ها ۱

  1. برندسازی

    ۵ شهریور ۱۳۹۴ ۶:۴۳ ب.ظ

    آرزو میکنم آیفون بعدی که اومد بتونم بخرمش، ببینم میتونم این آیفون رو داشته باشم یا نه؟؟

دیدگاه خود را ارسال کنید.