نسخه نهایی آفیس 2016 برای مک منتشر شد

نسخه نهایی آفیس 2016 برای مک منتشر شد

مایکروسافت اوایل امسال نسخه آزمایشی آفیس ۲۰۱۶ را برای مک با قابلیت های جدید و البته لباسی زیبا و تازه منتشر کرد, سرانجام بعد از گذشت چندین ماه, نسخه نهایی این مجموعه روز گذشته در دسترس کاربران قرار گرفت. پیش از هر چیز باید بگوییم که همانطور که براساس استراتژدی جدید مایکروسافت حدس می زدیم, آفیس ۲۰۱۶ در حال حاضر تنها برای کاربرانی قابل استفاده است که اکانت آفیس ۳۶۵ داشته باشند, این اکانت که اجازه استفاده از آفیس در مک و آیپد را به کاربران می دهد ۹۹.۹۹ دلار در سال و یا ۹.۹۹ دلار در ماه هزینه دارد.
در نسخه های آزمایشی این مجموعه دیدیم که آفیس به طور کاملی به شبکه های ذخیره کلاد در ارتباط است و به راحتی می توان لینک مستقیمی از سرویس هایی مانند گوگل درایو یا وان درایو در آفیس پیدا کرد و البته استفاده ویرایش به صورت زنده در پلتفرم های مختلفی مانند مک, آیپد و پی سی نیز امکان پذیر است.
هر سه اپلیکیشن اصلی آفیس در نسخه نهایی, نسبت به نسخه های پیشین با بهبود هایی در کارکرد و کارایی مواجه شده اند و البته نیازی به اشاره نیست که آفیس ۲۰۱۶ ژست های حرکتی مک را کاملا ساپورت می کند.
و اما در نهایت, آفیس ۲۰۱۶ نیز برای خرید یکباره ( بدون نیاز به اکانت آفیس ۳۶۵ ) در دسترس خواهد بود, اما برای آن می بایست تا سپتامبر امسال صبر کنید.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۳

 1. سیامک حجازی

  ۴ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۰۹ ق.ظ

  متاسفانه هنوز زبان های راست به چپ رو پشتیبانی نمی کنه.

 2. ریما کریمی

  ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۰۴ ب.ظ

  خب اینم از آفیس ولی من هنوز دوست دارم تا از ابزارهای خود مک استفاده کنم، زیاد به مایکروسافت اطمینان ندارم.

 3. من

  ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ

  وقتی مجبور باشی پایان نامه تو با آفیس پرزنت کنی و چاپ کنی و مقاله هاتو با نرم افزار آفیس ارسال کنی اون موقع است که یه چشمت به دره همیشه که مایکروسافت آفیس بده با قابلیت تایپ راست به چپ که مجبور نباشی از ویندوزجان ملت استفاده کنی… اینطوریاس خواهر من…

دیدگاه خود را ارسال کنید.