اپلیکیشن های هماهنگ با سیستم عامل Yosemite به همراه لینک مستقیم ( قسمت دوم )

همانطور که مطلع هستید، سیستم عامل جدید و فوق العاده Yosemite با تغییرات بسیار و طراحی جدید عرضه شد.
با توجه به اینکه همانند iOS 7 از یک دگرگونی طراحی بهره برده است و ظاهری متفاوت از نسل های قبلی خود دارد٬ به طبع شرکت ها و برنامه نویس ها٬ برای هرچه بهتر شدن اپلیکیشن های خود در محیط سیستم عامل Yosemite به مرور با طراحی و تغییرات جدیدی آپدیت خواهند کرد.

در تلاش هستیم با معرفی و قرار دادن لینک دانلود ( مستقیم و اختصاصی ) اپلیکیشن های آپدیت شده برای این سیستم عامل را به آگاهی شما علاقه مندان برسانیم .

Things

توضیحات : یکی از مهمترین مراحل قبل از انجام امور روزانه، برنامه ریزی است. در اپلیکیشن Things میتوانید تمامی مراحل و امور شخصی روزانه خود را در آن ثبت کرده تا با یک برنامه ریزی درست به آنها رسیدگی کنید.

قیمت : 49.99 دلار آمریکا
زمان آپدیت : ۱۶ اکتبر ۲۰۱۴
نسخه : ۲.۵
حجم : ۱۸ مگابایت

دانلود مستقیم

تذکر : بعد از کپی کردن برنامه Things در فولدر Application آن را اجرا کنید. در اپلیکیشن Keygen بعد از Generate کردن٬ مشخصات بدست آمده را در برنامه قرار دهید.


Lyrical

توضیحات : اگر موزیک هایی که در iTunes دارید دارای lyrics هستند، میتوانید در Notification Center داشته باشید و از آن لذت ببرید. درضمن این Widget یک کنترلر بسیار کاربردی برای کنترل کردن موزیک های شما هم است.

قیمت : 0.99 دلار آمریکا
زمان آپدیت : ۱۶ اکتبر ۲۰۱۴
نسخه : ۱
حجم : ۴ مگابایت

دانلود مستقیم

تذکر : نیاز به فعالسازی ندارد.


Taasky

توضیحات : میخواهید وظایف خود را الویت بندی کرده و آنها را تحت کنترل داشته باشید. در محیطی زیبا، رنگارنگ و بسیار ساده میتوانید تمام این وظایف را مدیریت کنید.

قیمت : 3.99 دلار آمریکا
زمان آپدیت : ۱۶ اکتبر ۲۰۱۴
نسخه :۱.۰.۱
حجم : ۵ مگابایت

دانلود مستقیم

تذکر : نیاز به فعالسازی ندارد.


PCalc

توضیحات : PCalc ماشین حسابی برای مهندسان، دانشجویان، برنامه نویسان، یا در واقع هر کسی که به دنبال یک ماشین حساب با قابلیت های زیاد است. این برنامه دارای Widget است و میتوانید در Notification Center از آن استفاده کنید

قیمت : 9.99 دلار آمریکا
زمان آپدیت : ۱۵ اکتبر ۲۰۱۴
نسخه :۴.۱
حجم : ۷ مگابایت

دانلود مستقیم

تذکر : نیاز به فعالسازی ندارد.


Intensify

توضیحات : در Intensify عکس های معمولی خود را بصورت شگفت آوری در بیاورید. تصاویری خیره کننده با وضوح و جزئیات بسیار توسط فن آوری های که در این برنامه وجود دارد.

قیمت : 21.99 دلار آمریکا
زمان آپدیت : ۱۵ اکتبر ۲۰۱۴
نسخه :۱.۰.۳
حجم :۲۶ مگابایت

دانلود مستقیم

تذکر : نیاز به فعالسازی ندارد.


iStat Mini

توضیحات : برنامه ای جمع و جور در Notification Center که اطلاعات مربوط به CPU ٬ Memory Pressure ٬ Disk Usage و Network Activity سیستم را در اختیار شما قرار میدهد.

قیمت : 1.99 دلار آمریکا
زمان آپدیت : ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴
نسخه :۱
حجم :۸ مگابایت

دانلود مستقیم

تذکر : نیاز به فعالسازی ندارد.برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.