پوشش زنده کنفرانس خبری اپل در ۱۸ شهریور [بروزرسانی – ۱]

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز

همانطور که در اخبار انجمن خواندید اپل تاریخ برگزاری کنفرانس آینده خود را رسما اعلام کرد. این کنفرانس در تاریخ ۹ سپتامبر – ۱۸ شهریور برگزار خواهد شد. به مانند چند سال گذشته، این کنفرانس مهم بصورت کامل توسط تیم i-Phone.ir پوشش داده خواهد شد.
در روز سه‌شنبه ۱۸ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ منتظر شما خواهیم بود.

پیش بینی میشود در این کنفرانس نسل جدید آیفون یعنی iPhone 6 در دو اندازه ۴.۷ و ۵.۵ اینچی همراه با نسخه نهایی iOS 8 رونمایی شود، همچنین احتمال معرفی ساعت هوشمند اپل با نام iWatch نیز وجود دارد.

احتمال دارد این کنفرانس همانند پارسال به صورت مستقیم از وبسایت اپل قابل مشاهده باشد، اطلاعات لازم قرار خواهد گرفت.
در انجمن تخصصی آیفون ، گزارش بصورت Live خواهد بود؛ به شکلی که صفحه مورد نظر ( بخش Live ) نیاز به رفرش ندارد و می توانید با آرامش کامل از گزارش کنفرانس لذت ببرید .
نیم ساعت قبل از شروع کنفرانس انجمن بسته شده و با درج آدرس بخش زنده به صورت اتوماتیک به این بخش منتقل خواهید شد .

همچنین از نیم ساعت قبل از شروع به حواشی کنفرانس خواهیم پرداخت.

برای راحتی شما ویجتی (مک) برای شمارش روزها تا این کنفرانس آماده شده است که امیدوارم از آن لذت ببرید :
 

با ما همراه باشید.

مدیریت انجمن تخصصی آیفون

 

– بروزرسانی – ۱

بر خلاف کنفرانس های گذشته، امسال خبری از بنر های مربوط به سالن کنفرانس نیست و به نظر میرسد اپل تصمیم دارد مرموز تر از همیشه کار خود را پیش ببرد.
از چند روز گذشته ساختمان جدیدی در محوطه Flint Center، محل برگزاری کنفرانس اپل در حال ساخت است، ساختمانی کاملا سفید و البته مرموز با موارد امنیتی بسیار بالا که مردم به هیچ عنوان اجازه نزدیک شدن و بازدید از آن را ندارند. اما این امر موجب نمیشود که کنجکاوی خبرگزاری ها فروکش کند، در همین رابطه میتوانید ویدئو زیر که نمایی از این سازه را به نمایش میگذارد مشاهده کنید. این ویدئو توسط یک هواپیما بدون سرنشین در ابعاد کوچک گرفته شده است.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.