تاریخ احتمالی عرضه نسخه نهایی OS X Yosemite

تاریخ احتمالی عرضه نسخه نهایی OS X Yosemite

تا به امروز نسخه های متعددی از OS X Yosemite و iOS 8 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و تمام این نسخه ها به موازات هم در یک تاریخ عرضه شده اند. اما گزارشات جدیدی به گوش میرسد که اپل نسخه نهایی این دو سیستم عامل را بر خلاف نسخه های آزمایشی آن ها به صورت مجزا و در تاریخ های گوناگونی عرضه خواهد کرد.

در خصوص تاریخ عرضه آیفون ۶ و نسخه های بعدی iOS 8 خبر زیر را میتوانید مشاهده کنید:

 http://i-phone.ir/1393/05/01/اپل-برای-کنفرانسی-در-اواسط-شهریور-برنا/

macs


اما به سراغ OS X Yosemite برویم که انتظار میرود با دو دستگاه جدید رونمایی شود. شایعات حاکی از آن است که آخرین نسخه آزمایشی OS X Yosemite در تاریخ ۲۹ سپتامبر برای توسعه دهندگاه عرضه خواهد شد. همچنین نسخه GM نیز حدودا در تاریخ ۱۰ اکتبر عرضه میشود که همین امر این تفکر را تداعی میکند که احتمالا نسخه نهایی این سیستم عامل در اواخر ماه اکتبر میلادی عرضه شود.

در همین رابطه، اپل تصمیم دارد برای به رخ کشیدن قابلیت و ظرافت این سیستم عامل دو دستگاه جدید را نیز روانه بازار کند. یکی مکبوک ۱۲ اینچی با صفحه نمایش رتینا که قبلا شایعات بسیاری را در این خصوص شنیده اید. و دیگری بروز رسانی Thunderbolt Display با به همراه داشتن صفحه نمایش ۴K، البته این مورد میتواند شامل iMac نیز باشد و بجای Thunderbolt Display شاهد نسل جدید iMac باشیم.

منبع خبر: ۹To5Mac

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.