جیلبریک آنتترد iOS 6.1.x آماده است اما نه برای عرضه عمومی

مدت هاست علاقه مندان به جیلبریک و توییک های جذاب آن منتظر خبری در رابطه با زمان عرضه جیلبریک iOS 7.X هستند و اینکه آیا اصلا جیلبریک برای این نسخه عرضه خواهد شد یا خیر.

تیم evad3rs صحت وجود جیلبریک iOS 7.X را تایید کرده است و طبق اظهارات اعضا گروه “مراحل آماده سازی جیلبریک در حال انجام است اما خیلی آرام”. با این حال ما هم منتظر اخبار بیشتر در این مورد هستیم, اما همونطور که از عنوان خبر پیداست اتفاقات تازه ای ظاهرا برای جیلبریک آنتترد iOS 6.1.x افتاده است. طبق اخبار قبلی از winocm ما باید منتظر این جیلبریک قبل از شروع سال 2014 میلادی باشیم. (توببت مربوط به گذشته است)

 

اما ساعاتی پیش iH8sn0w با انتشار ویدئویی از یک iPod touch 5 مدل n78ap نشان داد که این دستگاه در 6.1.3 به صورت آنتترد و پایدار جیلبریک شده است.

bd7cee555c9480dfc431ebed491ff7e3

 

که به طور رسمی اعلام شد این جیلبریک برای iOS 6.1.3, iOS 6.1.4, iOs 6.1.5 و به صورت آنتترد (Untethered) خواهد بود البته به جز AppleTV3.

اما دلیل اینکه این جیلبریک تا کنون عرضه نشده است این است که تعدادی از باگ هایی که توسط آن موفق به جیلبریک شده اند هنوز در iOS 7 موجود است بنابراین با انتشار این جیلبریک اپل آن باگ ها را خواهد بست و شانس داشتن جیلبریکی پایدار برای iOS 7 کاهش می‌یابد.

 
اخبار و اطلاعات بیشتر در صورت انتشار قرار خواهد گرفت.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.