وزنیاک: اپل و گوگل باید شریک همدیگر باشند

Wozniak

 

استیو وزنیاک، دوست استیو جابز فقید و از بنیانگذاران اپل را دیگر باید شناخته باشید ، که امروزه در مصاحبه های متفرقه، گریزی به نظراتش در مورد اپل و دستاوردهایش و همچنین چشم انداز آینده فناوری میزند، اخیراً هم بعد از رونمایی آیپدهای جدید خیلی روی خوش نشان نداده، اما گفته بود که آیپد میتی رتینا دارای ظرفیت ۲۵۶ گیگ برایش خیلی جذاب تر خواهد بود.
استیو در یک مصاحبه باز یک بحث جنجالی را به راه انداخته است که اپل و گوگل باید با هم کار کنند.
استیو وزنیاک در مصاحبه ای با BBC در یک برنامه فناوری به نام Click اظهاراتی را پیرامون اینکه در دنیای تکنولوژی همه باید به کمک هم, در جهت استفاده فناوریهای بهتر توسط مردم تلاش کنند و بازار رقابتی و انحصاری را کنار بگذارند، بیان نمود. استیو یکی از برتریهای اندروید را موتور جستجوی گوگل بر میشمارد: ” من میگویم: برو به خیابان Joe’s Diner اما سیری نمیداند که آنجا کجاست، و من مجبورم از جستجوی گوگل کمک بگیرم.” و در خلال صحبتها گفت: “من به خدا آرزو میکنم که در آینده، گوگل و اپل شرکای همدیگر باشند.”
وزنیاک همچنین از برخی قابلیتهای گوشیهای سامسونگ تعریف و تمجید کرده و آرزو میکند که اپل از آن ویژگیها استفاده کند. در کل استیو وزنیاک با روحیات لطیفی که دارد میخواهد که فناوریهای انحصاری و خوب در بین کمپانیهای معتبر، به اشتراک گذشته شود تا شاهد محصولاتی بهتر و فراگیرتر باشیم.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۲

  1. Aryan

    ۱۳ آبان ۱۳۹۲ ۲:۵۴ ب.ظ

    اینکه چى میگه واقعاً مهم نیست.

  2. pedram

    ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ

    کلا این مرد اگه چیزی حالیش بود الان بیکار نبود یکی از دلایل موفقیت های بزرگ اپل جدایی این مرد از شرکت بود….

دیدگاه خود را ارسال کنید.