وال استریت ژورنال رونمایی آیپد نازکتر و آیپد مینی رتینا را تایید کرد

وال استریت ژورنال رونمایی آیپد نازکتر و آیپد مینی رتینا را تایید کرد

 

apple-ipad-5-ipad-mini-2-6842

 

همانطور که استحضار دارید فردا رویداد بزرگ دیگری را از سوی اپل شاهد خواهیم بود، که در خبرهای قبلی, احتمال رونمایی از دستاوردهای جدید را به اطلاع شما رساندیم. وال استریت ژورنال، منبع مورد اطمینان و سرشناسی که با اپل و شرکای مرتبطش در ارتباط بوده و اکثراً اخبار نهایی از شایعات را اطلاع رسانی میکند، امروز در خبری رونمایی آیپد ۹.۷ اینچی نازکتر و آیپد مینی با صفحه نمایش رتینا را تایید کرد:

بر اساس اطلاعات بدست آمده از تامین کنندگان قطعات اپل، این شرکت آماده است تا آیپد مینی با صفحه نمایش رتینا و آیپد ۹.۷ اینچی باریکتر, که از یک لایه نازک به جای شیشه در مدل های فعلی بهره میبرد، را رونمایی کند.

 

اگر به خاطر داشته باشید قبلا گفته بودیم که تحلیلگر KGI هم پیش بینی های خود را ارایه کرده بود که با توجه به گزارش امروز WSJ میتوان فهمید که شایعات تقریباً درست بوده و فعلاً هم خبری از Touch ID و رنگ محبوب طلایی در آیپد ها نیست. همچنین بر اساس آخرین اخبار و شایعات، در کنار آیپدهای جدید، شاهد نسل جدید مک بوک پرو، عرضه مک پرو جدید خواهیم بود، و با احتمال کمتر Apple TV و مک مینی جدید نیز معرفی خواهند شد. در کنار سخت افزارها، نسخه نهایی سیستم عامل ماوریکس، آپدیت iOS 7.1 و پکیج محبوب iLife و iWork را نیز خواهیم دید.
احتمال اینکه اپل رویداد فردا شب را بطور زنده برای همگان پخش کند وجود دارد. با این حال تا فردا شب ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران منتظر باشید، انجمن تخصصی آیفون با پوشش زنده این رویداد، با شما همراه خواهد بود.

برچسب ها:

بدون برچسب

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.