طراحی جدید آیکان های پکیج های iLife و iWork لو رفت

زمان عرضه آیفون های ۵S و ۵C اپل به طور رسمی خبر از رایگان شدن پکیج های iWork و iLife برای پلترفم iOS داد, که شامل تمام اپلیکیشن های Pages, Numbers, Keynote, iPhoto و iMovie میشد, اما تا به امروز صحبتی از اپلیکیشن معروف Garage Band نشده بود و همگان فکر میکردند این اپ همچنان پولی خواهد ماند, اما صبح امروز اپل در یک اقدام عجیب تمام آیکان ها و توضیحات مربوط به پکیج های iWork و iLife را در وبسایت خودش و قسمت ویژه مربوط به اپلیکیشن های بهینه و ساخته شده اپل برای iPhone 5s بروز رسانی کرد, گرچه الان تمام آیکان و توضیحات برداشته شده است اما در ادامه تمام آن آیکان ها و توضیحات را میتوانید ببینید و بخوانید تا ببینیم اپل چه در برنامه ای برای اپ های خود در نظر دارد.

طیق این توضیحات تمام اپلیکیشن های Pages, Numbers, Keynote, iPhoto و iMovie کماکان برای دستگاه های جدیدی که از ۱ سپتامبر به بعد خریداری شده اند رایگان باقی خواهند ماند و اما اپلیکیشن Garage Band نیز در آینده رایگان خواهد شد! بله درست است این اپلیکیشن نیز به گفته اپل به صورت رایگان در دسترس عموم و برای تمام دستگاه های سازگار با iOS 7 قرار خواهد گرفت, اما به صورت In-App Purchases که شما باید تمام آلات موسیقی و موزیک های از پیش نواخته شده را خریداری کنید. 

ilife_ios_7_icons

بد نیست نگاهی هم به آیکان های جدید پکیج iWork بیندازیم, هنوز اعلام نشده که آیا این آپدیت ها تنها شامل آیکان برنامه ها خواهند بود یا اینکه قابلیت های و ظاهر کلی آن ها نیز بروز شده است.

 

احتمالا این آپدیت ها شامل نسخه مک آنها نیز خواهد شد و باید شاهد نسل جدیدی از پکیج های iLife و iWork برای هر دو پلتفرم iOS و Mac در روز ۲۲ اکتبر/۳۰ مهر باشیم.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.