کنفرانس بعدی اپل در ۱۵ اکتبر؟

هنوز هیجان کنفرانس معرفی آیفون های جدید اپل نخوابیده است که شایعاتی پیرامون کنفرانس بعدی اپل در ۱۵ اکتبر منتشر شده است. پیش از این انتظار میرفت اپل بعد از کنفرانس خود در ۱۰ سپتامبر٬ خود را آماده کنفرانس در اکتبر برای معرفی آیپد ۵ و نسل دوم آیپد مینی کند٬ به نظر این شایعه بیش از پیش رنگ واقعیت به خود پیدا کرده است و طبق گزارشی که توسط یک سایت فرانسوی مرتبط با محصولات اپل منتشر شد٬ زمان کنفرانس بعدی اپل روز سه شنبه ۱۵ اکتبر خواهد بود. 

 

M_Id_392484_Apple_Inc

 

به گزارش سایت فرانسوی macg ٬ نسل پنجم آیپد ۱۰ اینچی و نسل دوم آیپد مینی سرانجام در روز ۱۵ اکتبر در جریان کنفرانسی در سانفراسیسکو معرفی خواهند شد٬ این منبع فرانسوی همچنین ادعا کرده است که نسل های جدید آیمک٬ مک بوک پرو و مک مینی نیز که به پردازنده جدید هاسول اینتل مجهز خواهند شد در جریان این کنفرانس رونمایی می شون و همچنین احتمال معرفی نسل بعدی اپل تی وی نیز می رود.

 

ادعای این سایت فرانسوی٬ زیاد دور از ذهن نیست٬ زیرا براساس شایعات محکمی که از کمپ کوپرتینو اپل به گوش می رسد٬ تیم کوک و هم رزمانش خیال دارند که نسخه مک ماوریکس را در اواخر اکتبر به صورت عمومی منتشر کنند و براساس تجربه٬ تمامی نسخه های مک٬ همراه با دیوایس های جدید مک معرفی می شوند٬ بنابراین قبل از انتشار مک ماوریکس در اواخر اکتبر٬ اپل می بایست در طی کنفرانس نسل های جدید مک را معرفی کند که آن کنفرانس براساس ادعای منبع فرانسوی ۱۵ اکنبر خواهد بود. پس ساعت های خود را برای کنفرانس احتمالی اپل در ۱۵ اکتبر کوک کنید٬ آیپد ها و مک های جدید در راهند.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۷

 1. حسين

  ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب٫ظ

  میخواستم آیپد مینى بگیرم که دیگه نمیگیرم تا آیپد مینى ٢ یا آیپد ۵ بگیرم

 2. Apple

  ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۴:۰۹ ق٫ظ

  میدونم جواب نمیدید ولى میپرسم
  به نظرتون ارزش داره فعلاً آیپد مینى نگیرم و یک ماه دیگه آیپد مینى ٢ بگیرم ؟
  راستى وقتى آیپد مینى ٢ بیاد ایران قیمتش چقدر با آیپد مینى فرق میکنه ؟
  خواهش میکنم جواب بدید

  • i-Phone.ir Team

   ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۳:۲۸ ب٫ظ

   کاملا ارزش صبر رو داره و بهتره صبر کنید

  • amir

   ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۶:۳۱ ب٫ظ

   البته حداقل باید دوماه و نیم صبر کنید، یک ماه تامعرفی، یک ماه و اندی تا بیاد ایران و قیمت دوبله سوبله اش فروکش کنه. اونوقت با همین قیمت آیپدهای کنونی میتونید از ایران خرید کنید.

  • ipad mini

   ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۷:۳۶ ب٫ظ

   به نظر من قیمت آیپد مینی ۲ بیشتر از آیپد مینی می شه و بهتره همینو بخری

 3. محسن

  ۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق٫ظ

  نا بیاد ایران و دلالان گرامی…… سودشون رو بکنن یه ۵ ماهی طول میکشه تا قیمت هاشون کمی منطقی بشه

 4. مسعود

  ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۴:۰۳ ب٫ظ

  نه بابا چه خبره دوماه یه هفته بعد از معرفى میاد در ضمن آیپد مثل آیفون بازار دلالى نداره و همون اولشم قیمتش پایینه

دیدگاه خود را ارسال کنید.