آپدیت گوگل کروم٬ قابلیت تمام صفحه را به آیپد آورد

در ادامه سرمایه گذاری های گوگل در پلتفرم جذاب و پر سود ios ٬ تنها چند ساعت پس از عرضه Google Maps برای آیپد٬ گوگل با ارائه بسته بروز رسانی مرورگر کروم برای ios ٬ قابلیت های زیادی را به این نرم افزار آورد. 

گوگل سرویس های فراوانی مثل نقشه ها٬ جیمیل٬ مترجم گوگل٬ گوگل پلاس و بسیاری دیگر دارد٬ یکی از قابلیت های اصلی این آپدیت٬ دسترسی و ادغام این سرویس ها با مرورگر کروم است که کاربران می توانند بسیار سریعتر و راحت تر از گذشته٬ با این سرویس ها بوسیله مرورگر کروم کار کنند. 

 

 

 

قابلیت جالب دیگر این نسخه٬ فشرده سازی اطلاعات باز شده در این مرورگر است که باعث استفاده کمتر از پهنای باند کاربران می شود و در کنار آن٬ بخش امنیتی این نیز بهبود یافته است. 
اما اصلی ترین قابلیت این نسخه جدید که تنها برای کاربران آیپد در دسترس است٬ امکان جستجو در اینترنت به صورت تمام صفحه است و همینطور دسترسی کامل با تاریخچه صفحات باز شده در کروم است

بخش های مربوط به دستورات صوتی در مرورگر نیز با بهبود هایی مواجه شده است و علاوه بر ساپورت زبان های جدید آلمانی٬ فرانسوی٬ اسپانیایی٬ ایتالیایی٬ کره ای و ژاپنی٬ تشخیص صدا ها نیز بهتر شده است. 

 

 

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.