احتمال عدم عرضه نسل جدید آیپد مینی تا سال 2014!

Ming-Chi Kuo تحلیلگر KGI Securities معتقد است iPad mini نسل دوم تا اکتبر وارد چرخه تولید انبوه نخواهد شد. او این تاخیر را به دلیل مشکلاتی که در تولید صفحه نمایش این محصول روی داده است، می داند. طبق شایعات و اخبار بسیار عرضه آیپد مینی نسل دوم به همراه Retina display تقریبا قطعی است. اگر عقیده این تحلیلگر صحیح باشد، عرضه این محصول در پاییز بعید خواهد بود.
همه منتظر نو شدن iDeviceها هستیم. البته Kuo ادعا می کند در تولید صفحه نمایش آیپد 8 اینچی مشکلاتی ناشی از تعداد پیکسل های بالای آن ایجاد شده است. بنابر این، شاید بهتر باشد این محصول را از لیست محصولاتی که قرار است در پاییز نسل جدیدشان را به دست بگیریم، خارج کنیم.

Screen-Shot-2013-01-10-at-12.29.35 (1)

عدم تولید انبوه عضو کوچک خانواده iPad تا اکتبر یعنی اینکه عرضه عمومی آن اوایل سال آینده خواهد بود.Kuo با توجه به شرایط موجود، تولید یک iPad mini ارزان قیمت را برای امسال به Apple پیشنهاد می کند. می دانیم که اپل به احتمال بسیار زیاد یک iPhone ارزان قیمت نیز به کلکسیون محصولاتش اضافه خواهد نمود. تولید iPad mini ارزان قیمت، Apple را در رقابت با محصولاتی چون Google Nexus 7 و Kindle Fire آمازون پیشتاز خواهد کرد.

فرایند کاهش قیمت با برداشتن دوربین عقب، کاهش حافظه داخلی به 8GB و تغییرات در روال تولید پردازنده A5 ممکن خواهد بود. با اعمال این تغییرات، قیمت این محصول بین 199 تا 249 دلار خواهد بود.
Kuo عقیده دیگر تحلیلگران را در مورد طراحی 5th generation iPad تایید می کند. به نظر وی نیز آیپد نسل پنجم از لحاظ شکل و قیافه بسیار شبیه به iPad mini خواهد بود. با این وجود، به نظر این تحلیلگر، ظاهر جدید، تغییر چندانی در فروش iPad به وجود نمی آورد. چرا که آیپد تجربه جدیدی برای کاربران به همراه ندارد.
در انتها باید اضافه کنیم با اینکه نظرات Kuo بسیار قابل اطمیناند اما تا زمانی که Apple آنها را تایید نکرده است در حد شایعه و احتمال باقی خواهند ماند.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.