iPhone با بدنه پلاستیکی و رنگ های متنوع!

iPhone با بدنه پلاستیکی و رنگ های متنوع!

مدتی است که برخی از تحلیلگران، افشاگران و گزارشگران بر این باورند که Apple یک آیفون 
ارزان قیمت با بدنه پلاستیکی با تنوع رنگی بیشتر از مشکی و سفید عرضه خواهد کرد. شاید شما هم دوست داشته باشید که بدانید این موجود چگونه به نظر خواهد آمد! پس با ما همراه باشید.

از آنجایی که Apple مدتهاست iPod touch رنگارنگ تولید می کند، فکر کردیم بد نیست از همین نقطه شروع کنیم. طبق گزارشات، علاوه بر مشکی و سفید، سه رنگ دیگر به مجموعه رنگ های iPhone اضافه خواهند شد. iLounge پا را فراتر گذاشته و اعلام کرده است که آیفون ارزان قیمت، از هرکدام از iDeviceها (البته به جز iPad) عنصری را به ارث خواهد برد. اما اطلاعات بالا برای انتخاب رنگ هنوز کافی نیست. پس ما تصمیم گرفتیم ده رنگ را انتخاب کنیم. Tactus ادعا کرده بود که بدنه پلاستیکی این محصول جدید را در اختیار دارد به همین جهت از طرح آن نیز بهره بردیم. سپس این طرح ها توسط Ferry Passchier رنگ حقیقت به خود گرفتند.

iphone_hand1

اگر iPhone های اپل نیز به این زیبایی از آب در بیایند، این شرکت باید نگران فروش گوشی های آلومینیومی باشد.

iCulture نیز طراحی شبیه به آنچه ما ساختیم دارد. ولی بعید است که Apple قسمت جلویی آیفون را رنگ کند. برای این نظریه دو دلیل وجود دارد. اول اینکه بخش جلویی iPod touchها همگی سفید هستند، حتی نمونه های مشکی. در نتیجه، به نظر می رسد این کار آنچنان مورد علاقه اپل نیست. دوم اینکه اگر به خاطر داشته باشید، ساخت پنل جلویی با شیشه سفید برای اپل بسیار پر زحمت بود و احتمالا در مورد رنگ های دیگر نیز همین گونه خواهد بود.

screen-shot-2013-04-27-at-6-44-58-pm

در مورد طرح های مفهومی که با پلاستیک مات ساخته شده اند نیز باید گفت که اپل تنها ده سال پیش، ظاهر مات و مشخص iMacهای لامپی و G5های آلومینیومی را کنار گذاشت و بعید است به زودی به آن دوران باز گردد.

screen-shot-2013-04-27-at-6-51-01-pm

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.