۱۸ میلیون دستگاه جیلبریک شده و قطع امید برای جیلبریک نسخه ios 6.1.3

 

با توجه به اینکه از زمان انتشار evesi0n ، شش هفته میگذرد ، اما نزدیک به ۱۸ میلیون دستگاه جیلبریک شده اند! براساس گزارشات از jay freeman ، مدیریت برنامه های فروشگاه cydia ، حاکی از این است که ۱۸.۲ میلیون دستگاه منحصر به فرد دارای ios 6 از cydia بازدید کرده اند که شامل ۱۳.۸میلیون آیفون، ۳.۴ میلیون آیپد و ۱.۱ میلیون آیپاد تاچ بوده. این آمار و ارقام خیلی بیشتر از جیلبریک های قبلی مثل jailbreakme 3 بوده ، که یک ابزار مشهور و محبوب هک برای ios بود که در تابستان ۲۰۱۱ منتشر شد که حدود ۲ میلیون دستگاه از آن استفاده کردند!
قابل ذکر است که (planetbeing (David Wang در گفتگویی نقل کرده است: حداقل یک باگ باقی مانده است که حل نگردیده است و تایید کرد که در نسخه 6.1.3 یکی از باگ ها را که یک سری از آسیب پذیری هایی بوده که به کاربران اجازه از بین بردن آیفون، آیپد آن ها میداده که اقدامات امنیتی قابل توجهی انجام شده است.
همچنین افزود که دارای نسخه پشتیبانی از منبع باگ های محرمانه ای هستند که در ابزارهای جیلبریک آینده کمک خواهد کرد،معلوم نیست که چه تعداد از این باگ ها حل شده باشند،اما برای اکنون، این تیم، برنامه ای برای ساخت یک ابزار جدید ندارند.

این بدین معنی است که کاربرانی که به این نسخه آپدیت میکنند امکان جیلبریک رو برای ماه ها یا احتمالا سالها تا آمدن آن را ندارند.

منبع خبر:

برچسب ها:

دیدگاه ها ۱

  1. بهرامی

    ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ق.ظ

    باسلام من کوشی اپل 4 دارم و نسخه 6.1.3روش بوده جیلیزینگ کردم بیس باندش سوخت و حالا میگن دیگه درست نمیشه کسی هست که کمک کنه

دیدگاه خود را ارسال کنید.