بررسی بدنه یکپارچه نسل بعدی آیفون

بررسی بدنه یکپارچه نسل بعدی آیفون

با پدیدار شدن تصاویری از بدنه نسل بعدی آیفون, سوالاتی برای مردم پیش میامد که این بدنه چگونه کار خواهد کرد؟ در این مقاله به بررسی بدنه نسل بعدی آیفون خواهیم پرداخت.
اولین مورد سیستم آنتن خواهد بود. سیستمی که اپل برروی iPhone 4 پیاده کرد بی نظیر بوده. ابتدا بر روی نسخه GSM بود و بعد روی CDMA هم پیاده شد و در نهایت سیستمی بی نظیر برروی iPhone 4S پیاده شد. طوری که به راحتی بین سیستم GSM و CDMA جابجا می شد. البته در ابتدا با مشکل آنتن دهی “Antennagate” روبرو شد. اپل خیلی سریع این سیستم را دوباره طراحی کرد و ایرادش را رفع کرد. حالا احتمال می رود از این سیستم در نسل بعدی آیفون هم استفاده شود ولی باید به قسمتی از بدنه (درب پشت) برود. دلیلش این است که به جای ۴ قطعه آهنی در داخل بدنه از ۳ عدد استفاده شده است. از سیستم استفاده از بدنه, در مک بوک ها استفاده می شود. آنتن های Wifi و bluetooth بر روی بدنه دستگاه قرار دارند. این کار باعث می شود که دستگاهی نازک تر و سبک تر داشته باشیم. در این تصویر ۳ قطعه فلزی را برای استفاده آنتن می بینید.

 
احتمال دیگر این است که این ۳ قطعه برای بسته شدن پنل جلویی برروی پنل عقب می باشد. شاید هم این ۳ قطعه هر دو کار را انجام دهند. عادت همیشگی اپل استفاده از یک بدنه یک تکه است. در تصاویر منتشر شده درب عقب دارای ۲ قسمت می باشد. شاید قسمت های بالایی و پایین به عنوان آنتن استفاده شوند و قسمت وسط برای Wifi, gps, bluetooth و nfc استفاده شود.

احتمالا سیستم بدنه نسل بعدی آیفون بسیار پیشرفته خواهد بود. احتمالات زیادی می توان در موردش زد. اما این ها احتمالات قوی بودند. به عنوان مثال قرار گیری دوربین در قسمت سیاه باعث بهتر شدن کیفیت تصاویر با فلش خواهد شد.

منبع خبر: i-Phone.ir

لطفا منبع خبر حفظ شود

برچسب ها:

دیدگاه ها ۱

  1. Andika

    ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

    یعنی شما تا این حد مطمئن هستید که این آیفون نسل بعده که الان میخواهید بدنه اش رو مورد بررسی قرار بدهید؟؟ 😐

دیدگاه خود را ارسال کنید.