Twitter در تلاش برای خرید برنامه +Camera

همان طور که در خبر ها داشتیم ، فیس بوک چندی پیش یک برنامه به نام instagram که از بهترین برنامه های عکاسی می باشد را به ارزش 1 میلیارد دلار خرید و سوالات گوناگونی را برای تحلیلگران به وجود آورد. شبکه اجتماعی instagram در حال حاضر دارای 50 میلیون کاربر است.قبل از این رویداد، شایعه ای مبنی بر مذاکرات شرکت هایی مانند گوکل برای خرید instagram مطرح شد اما به ظاهر فیس بوک با مبلغ خود همه خریداران را کنار زد.

اکنون طبق گزارش منتشر شده از New York Times,ب Twitter در تلاش برای خرید برنامه معروف +Camera می باشد، این منبع همچنین ذکر کرده است که Twitter بعد از فیس بوک یکی از پرطرف دارترین برنامه ها برای به اشتراک گذاشتن عکس ها می باشد و اکنون به ظاهر سعی دارد با خرید +Camera این رقابت را تنگ تر کند.

در این راستا منبع خبری Bloomberg گزارش داده است که مدیر عامل شرکت Twitter که Jack Dorsey نام دارد با سازنده برنامه +Camera ملاقاتی داشته است، این برنامه عکاسی که $1 می باشد یکی از موفق ترین برنامه های عکاسی در فروشگاه نرم افزاری اپل می باشد که در در مسیرهای زیادی همانند instagram عمل می کند، به کاربران اجازه ویرایش عکس ها را می دهد، به اشتراک گذاری عکس ها در شبکه های اجتماعی و … .

برنامه +Camera چهار ماه قبل از برنامه instagram در فروشگاه نرم افزاری اپل عرضه شد و تا این زمان 7.5 میلیون بار دانلود شده است. اما instagram با سابقه ی دو ساله ی خود در اپ استور، دارای 50 میلیون کاربر می باشد و حدود چند هفته می باشد که برای سیستم عامل اندروید نیز عرضه شده است.

با این تفاصیر، باید منتظر عملی شدن سیاست های شبکه اجتماعی و رقابت تنگ آن ها باشیم.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.